Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Kac IPTV Kanal Var

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Selam Arkadaslar
Bende bir Next Minix HD Amigo var ,kendi icinde 25 ,30 tane Free Iptv kanallari var ,bu normal mi ?
Yeni Next Cihazlarinda daha fazla oldugunu duydum,dogrumu.
Eyer ögleyse kanallari cogaltmak icin ne yapmak lazim.
Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Saygilar

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Selam Arkadaslar
Bende bir Next Minix HD Amigo var ,kendi icinde 25 ,30 tane Free Iptv kanallari var ,bu normal mi ?
Yeni Next Cihazlarinda daha fazla oldugunu duydum,dogrumu.
Eyer ögleyse kanallari cogaltmak icin ne yapmak lazim.
Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Saygilar

iptv bölümünde çeşitli başlıklarda kanallar mevcut ulusal kanalların olduğu başlıktaki kanallar son baktığımda çalışıyordu sayısını bilmiyorum genelde hepsi mevcut diğerleri kanal olsada çalışmıyordu yabancı olanlardan bahsediyorum buraya kadar dediğim yerlere müdahale edemezsin fazlalaştırma yada eksiltme gibi firmanın verdiği hizmettir ne verirse onu alırsın
birde kullanıcının yükledikleri bölüm var dıy_channel başlığı burası 255 adet kanal alır son yazılımlarla gelen xpanel uygulaması ise girilen hesaba göre değişiyor en son 2500 lük hesap denemiştim sanırım yükleme yapmıştı
birkaç saate elimdeki 5350 kapasiteli hesabı cihaza kabul ettirebilirsem burada sonucu yazarım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
evet şaşırdım 5621 kanallık paneli rahatlıkla aldı çok kısa sürede yükleme yaptı mini 2000 aynı paneli 4000 adete kadar yüklemişti machina3d tümünü aldı ilginç darısı mini 2000 in başına diyelim kısaca amigonun panel kapasitesi sanırım 10000 lik yada sınır koymamışlar zira machina3d 32000 adet yükleme yapmıştım alta resimleri ekliyorum
kanal isimleri gözükmeyenler arapça olduğundan göstermiyor cihaz boş gözüküyor

Amigo xpanel.jpg

Amigo xpanel 2.jpg

aceren34

0
Üye
28 Mar 2015
18
0
1
Kanal listesi güncellendi firma tarafından
41 adet oldu.spor ve haber kanalları geldi.süper oldu bende net amigo mini var

--------------------

evet şaşırdım 5621 kanallık paneli rahatlıkla aldı çok kısa sürede yükleme yaptı mini 2000 aynı paneli 4000 adete kadar yüklemişti machina3d tümünü aldı ilginç darısı mini 2000 in başına diyelim kısaca amigonun panel kapasitesi sanırım 10000 lik yada sınır koymamışlar zira machina3d 32000 adet yükleme yapmıştım alta resimleri ekliyorum
kanal isimleri gözükmeyenler arapça olduğundan göstermiyor cihaz boş gözüküyor

Ekli dosyayı görüntüle 9754

Ekli dosyayı görüntüle 9755

A.kadir bey bende next amigo mini var.memnunum.yasal ıptv şuan 41 adet ve yeterli arkadaşıma da almak istiyorum.ama hangi cihazı önerirsiniz. Next amigo mini biraz eski herhalde. Bu arada yurtdisindayim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Kanal listesi güncellendi firma tarafından
41 adet oldu.spor ve haber kanalları geldi.süper oldu bende net amigo mini var

--------------------

A.kadir bey bende next amigo mini var.memnunum.yasal ıptv şuan 41 adet ve yeterli arkadaşıma da almak istiyorum.ama hangi cihazı önerirsiniz. Next amigo mini biraz eski herhalde. Bu arada yurtdisindayim

Tabiki mini 2000 oneririm baska tanimam

Sabo78

0
Üye
25 Eyl 2016
13
5
3
Next Firmasina cok Tesekkürler
41Kanal a yükseltigi icin .
Basarilarininin devamini dilerim.
Biraz daha fazla kanal olursa iyi olur .
Ben Almanyada kaliyorum,IPTV bakmak zorundayim,cünkü canak taktirmiyorlar .

Saygilar

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
iptv bölümünde çeşitli başlıklarda kanallar mevcut ulusal kanalların olduğu başlıktaki kanallar son baktığımda çalışıyordu sayısını bilmiyorum genelde hepsi mevcut diğerleri kanal olsada çalışmıyordu yabancı olanlardan bahsediyorum buraya kadar dediğim yerlere müdahale edemezsin fazlalaştırma yada eksiltme gibi firmanın verdiği hizmettir ne verirse onu alırsın
birde kullanıcının yükledikleri bölüm var dıy_channel başlığı burası 255 adet kanal alır son yazılımlarla gelen xpanel uygulaması ise girilen hesaba göre değişiyor en son 2500 lük hesap denemiştim sanırım yükleme yapmıştı
birkaç saate elimdeki 5350 kapasiteli hesabı cihaza kabul ettirebilirsem burada sonucu yazarım

kadir bey benim cihazım next mini amigo hd elimde ücretli 700 kanala yakın ücretli Iptv kanalı var flaş bellekle yüklediğimde 256 kanal ekliyor dıy-channel e geri kanalları yükleme yapamıyorum xtream ıptv cihazıma yüklü bana yükleme konusunda yönlendirilmeli nasıl yardımcı ola bilirsiniz.selamlar.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
kadir bey benim cihazım next mini amigo hd elimde ücretli 700 kanala yakın ücretli Iptv kanalı var flaş bellekle yüklediğimde 256 kanal ekliyor dıy-channel e geri kanalları yükleme yapamıyorum xtream ıptv cihazıma yüklü bana yükleme konusunda yönlendirilmeli nasıl yardımcı ola bilirsiniz.selamlar.

selam usb ile yüklenen dıy_channel bölümü 255 kanal alır dediğiniz gibi fazlasını almıyor.ama son yazılımlara xtream eklendi siz son yazılımı yükleyiniz xtream girme şu şekilde olacak elinizdeki ücretli hesabınızı veya bulduğunuz başka hesap olsun farketmez ÖRNEK
Kod:
http://akadir.iptv.blackeagle.tr:8000//get.php?username=black&password=eagle&type=m3u
gibi
xtreamde
url : akadir.iptv.blackeagle.tr (http kısmı olmadan )
port: 8000
username: black
pass: eagle
şeklinde girilecek son yazılımda x panel kısmı denememde 5200 kanal almıştı kapasite tatminkar ve ne yazıkki yeni eklendiğinden bazı aksaklıklar oluyor bazı hesapları yüklemiyor nedense net bağlantınızı kontrol edin uyarısı verip çıkıyor veya reset atıyor
birde xpanelde değişiklik yapmak isterseniz xpanel satırının üstünde iken (girmeden) KIRMIZI tuşa basarak düzenlemeye girebilirsiniz

NOT: yukarıda verilen panel hesabı hayalidir cihazınıza girmeyiniz çalışmaz :D

Son düzenleme:

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
26.12.2016 paylaştığınız yazılımı da attım Aynen öyle net bağlantınızı kontrol edin uyarısı verip çıkıyor ne yapa biliriz çaresi varmıdır acaba nasıl yardımcı ola bilirsiniz kadir bey.iyi günler.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
26.12.2016 paylaştığınız yazılımı da attım Aynen öyle net bağlantınızı kontrol edin uyarısı verip çıkıyor ne yapa biliriz çaresi varmıdır acaba nasıl yardımcı ola bilirsiniz kadir bey.iyi günler.

işte bu konuda malesef yardım edemem ancak yazılımla düzelecek bir hata
ama hesabınızı 256 lık kanallar halinde birden fazla dosya halinde hazırlayıp hangi kanallara bakmak istersen o dosyayı yükleyerek izleyebilirsin DIY_CHANNEL başlığından tabi önceki listenin tümünü sil seçeneğinden silerek yüklemelisin başkada seçenek kalmıyor
dosya yapısını biliyorsun umarım forumda benim hazırladığım editör var onunlada tek tek ekleyerek dosyanı hazırlayabilirsin ayrıca m3u dosya olarak hesabını indirip gene benim hazırladığım m3u to cfg editörüyle kısmen hazır hale getirip sonradan editleyerekte birden fazla dosya yapabilirsin açıklaması ilgili bölümlerde mevcuttur kolay gelsin

Eğer cihaz yenilemek istersen ŞİDDETLE mini 2000 tavsiye ederim :sapka:

Son düzenleme:

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
xtreamd tıkladığımda biraz bekleyip güncel kanal bulunmadı deniliyor son yazılımı yüklemiştim yeniden yüklesem herhangi bir değişim olurmu ve 700 ücretli kanalın 256 tanesi dıy_channel yüklü geri kalan kanalları xtreamd üzerinden yükleye bilirmiyim şayet olursa xtreamd güncel kanal bulundu derse beni yönlendire bilirmisiniz kadir bey şimdiden teşekkürler.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
xtreamd tıkladığımda biraz bekleyip güncel kanal bulunmadı deniliyor son yazılımı yüklemiştim yeniden yüklesem herhangi bir değişim olurmu ve 700 ücretli kanalın 256 tanesi dıy_channel yüklü geri kalan kanalları xtreamd üzerinden yükleye bilirmiyim şayet olursa xtreamd güncel kanal bulundu derse beni yönlendire bilirmisiniz kadir bey şimdiden teşekkürler.

anladım xtream kabul etmiyor hesabı sıkıntı burada bazı hesaplarda bu olabiliyor ancak yazılımla düzeltilebilecek bir durumdur bu tekrar yazılımı yükleyerek düzelecek bir durum değildir bu ilk xtream eklenen yazılımdan son verilene kadar toplam son 3 yazılımda aynı sıkıntı malesef vardır
700 kanalın 256 sı dıy bölümünde yüklü diğerlerini xtream panele yükleyebilirime gelince malesef mümkün değil bu ancak hesap bilgilerini girip panelde kaç tane kanal varsa serverden gelen şekilde yüklenir buraya silme, ad verme yer değiştirme gibi eksiltme gibi değişiklik yapılamaz
siz ancak dediğim gibi kalan kanalları ayrı dosyalara bölerek önceki yüklediklerinizi silmek suretiyle yenisini yükleyerek izlemek durumundasınız taki yazılımla bu sorun düzeltilene kadar nasıl dosya yaparım derseniz BURADAN Programı indirip kalan kanallarınızı dosya yapın kullanım videosuda vardır başkada yapacak birşey yoktur malesef

heros47

0
Üye
8 Ocak 2017
8
1
3
Next mini hd amigo cihazım var 26.12.2016 yazılım yükledim Xtream IPTV yüklendi 700 yakın ıptv ücretli kanal elimde dy-chanel sadece 256 tane ıptv kanal ekleye biliyor veXtream ıptv kulanıcı adı şifre uls elimde yükledim ok yaptığım zaman kanallar güncellendi diyor TV Ekranı kara oluyor TV nin sağ üst tarafında mavi bir dönemeç çıkıyor dönüyor dün gece Tv interneti açık bıraktı tam 7 saat halen ekran kara ve o dönemeç dönüyordu nasıl yardımcı ola bilirsiniz bana şimdiden teşekkürler