Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

power vu

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Evet bende baktım o listeye gelmemiş ama cihazın şifreleme sistemine girdiğimde yani sistemlerden kırmızı tuşa bastığımda power vu şifreleme sistemi ve keylerin var olduğunu görüyorum yani gelmiş gibi gözüküyor.

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Bende de nextstar ye-18000 hd cx var onda da power vu sifreleme ve keyleri var destekliyormu bilen varmi.

unal1

0
Üye
11 Ara 2016
4
0
1
benim de bir sorum olacak arkadaslar nex 18500 cıs plusta emudan powervu ve keyleri gorebiliyorum ama powervuyu cihazım tanımıyor ilgili kanalları izleyemiyorum bu konuda bılgısı olan varmı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
benim de bir sorum olacak arkadaslar nex 18500 cıs plusta emudan powervu ve keyleri gorebiliyorum ama powervuyu cihazım tanımıyor ilgili kanalları izleyemiyorum bu konuda bılgısı olan varmı

Listeye göre cihazınızda powervu yazılım desteği mevcut görünüyor,yayınları izleyememeninizin nedeni güncel key dosyasının yüklü olmamasından olabilir... Şimdi bana o dosya nerede diye soracaksınız ne yazikki o durumlar benim bilgi alanımın dışındadır,eğer bu cihazdan kullanan varsa belki size yardımcı olabilir..

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Next yazılım sitesine gir. Sağ tarafta şifre dosyası indir var tıkla. Sonra ordan cihazını seç otomatik olarak indirir

--------------------

Admin bu arada next minix hd ye ne zaman gelir powervu. Bari tahminini söyle

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next yazılım sitesine gir. Sağ tarafta şifre dosyası indir var tıkla. Sonra ordan cihazını seç otomatik olarak indirir

--------------------

Admin bu arada next minix hd ye ne zaman gelir powervu. Bari tahminini söyle

Daha öncede yazdık çizdik tekrar yazayım bu forum NEXT firmasının resmi sitesi değildir.! Buraya yazılan burada kalır bu site sadece kullanıcıların tecrübelerini paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalıştığı yerdir.! Eğer cihazınız hakkında sorularınız varsa firmaya yazmanız gerekmektedir...

unal1

0
Üye
11 Ara 2016
4
0
1
Listeye göre cihazınızda powervu yazılım desteği mevcut görünüyor,yayınları izleyememeninizin nedeni güncel key dosyasının yüklü olmamasından olabilir... Şimdi bana o dosya nerede diye soracaksınız ne yazikki o durumlar benim bilgi alanımın dışındadır,eğer bu cihazdan kullanan varsa belki size yardımcı olabilir..

dosyalar guncel aynı dosyadan amigo ıle izleyebiliyorum sıkıntı cıhaz powervuyu tanımıyor belkı yenı yazılım gelırse tanır anlasılan bekleyecez sımdılık