Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hotbirdde uydusunda nat geo wild hd açılmıyor

Jenkosaka

0
Üye
20 Ocak 2017
3
0
1
Merhaba arkadaşlar next minix hd cool cihazını kullanmaktayım free shareyi aktif ettim fakat hotbirt nat geo wild hd kanalı şifreli diyor açılmıyor bir yerde hata mı yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar next minix hd cool cihazını kullanmaktayım free shareyi aktif ettim fakat hotbirt nat geo wild hd kanalı şifreli diyor açılmıyor bir yerde hata mı yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Eğer diğer kanallar açılıp bu kanal açılmıyorsa o halde demekki free sharede o kart yok demektir.! Yani o durumda yapılabilecek bir şeyde yoktur...

omurserap

0
Üye
16 Tem 2015
98
2
8
Hotbırtte free server oalarak ıkı tane nat wild olabılır ıkısınden bırı acıktır yada bazen gıdıyor sonra gelıyor arada kontrol edersın

Jenkosaka

0
Üye
20 Ocak 2017
3
0
1
Cartoon Network TCM Animal Planet HD, Cinemax HD bu kanallara baktım bunlarda açılmıyor sinyal gücü yüksek ama şifreli

--------------------

Eğer diğer kanallar açılıp bu kanal açılmıyorsa o halde demekki free sharede o kart yok demektir.! Yani o durumda yapılabilecek bir şeyde yoktur...

Cartoon Network TCM Animal Planet HD, Cinemax HD bu kanallara baktım bunlarda açılmıyor sinyal gücü yüksek

--------------------

Hotbırtte free server oalarak ıkı tane nat wild olabılır ıkısınden bırı acıktır yada bazen gıdıyor sonra gelıyor arada kontrol edersın

kontrolleri sık sık yaptım değişen birşey olmadı açılmadı aktif ettim 66666 yazarak sarı buton alt kısımda gözüktü aktif durumda

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Benim cihaz 2000 HD ve onda söz konusu kanal AÇIK durumda yani dediğim gibi cihazların serverleri farklı olduğu için bu farklılıklar olabilir...