Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next mini machina kumanda sorunu

hamit41

0
Üye
16 Mar 2013
18
0
1
Merhaba arkadaşlar kumanda iki günde bir pili bitiyor böyle bi sorunla karşılaşan varmı.cözümü varmı yardım edin.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar kumanda iki günde bir pili bitiyor böyle bi sorunla karşılaşan varmı.cözümü varmı yardım edin.

Sevgili kardeşim merhabalar kusura bakmayın servisten yeni geldim mesajınızı görür görmez cevaplıyorum. Sizden ricam kumandanın önünü cep telefonunun kamerasına doğru bir tutun bakalım öndeki led-te bir hareket oluyormu.?

hamit41

0
Üye
16 Mar 2013
18
0
1
Usta sorun devam ediyor özelden yazdım Size değinizi yapıyorum ışık tanmıyor tuşlara bastığında yanıyor ne yapmalıyım.

--------------------

Ustam sorun şöyle cameranın onune tuttuğunda devamlı ışık yanıyormuş bunu pilleri çıkardığım fark ettim sıvı temas olmalı içini açıp sılıyım mi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Usta sorun devam ediyor özelden yazdım Size değinizi yapıyorum ışık tanmıyor tuşlara bastığında yanıyor ne yapmalıyım.

--------------------

Ustam sorun şöyle cameranın onune tuttuğunda devamlı ışık yanıyormuş bunu pilleri çıkardığım fark ettim sıvı temas olmalı içini açıp sılıyım mi

Sevgili kardeşim heryere ayrı ayrı yazdınız benimde kafamı karıştırdınız ne yazacağımı şaşırdım inanın.! Az önce özelden cevap verdim ama şimdi durum değişti,kumandanın içini açıp bakmanız lazım.Size ısrarla bu durumu sormamın nedini bunu anlamak içindi,kumandanın devamlı sinyal yollaması farklı şey.Yok durduğu yerde pil bitiyorsa o farklı şeydir.Bu arada kumandanın tuşlarından biri basılı kalmış olabilir o durumada ÖZELLİKLE dikkat edin....

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
Slm next 2000 HD machine kullanıyorum kumandanın 2 günde bir pil bitmesinden bıktım
Telefonun kamerasindan bakınca tuşlara basmadigim halde pembe ışık gözüküyor sürekli yani tuşa basmadigim halde çalışıyor gözüküyor
Kumandanın içini açıp tuş takımını çıkarıp pili taktigimzaman gene pembe sürekli yanıyor temizledim ama birturlu sorunu bulamadım biy
Lütfen bilginiz varsa bana yardımcı olun

kasa38

0
Üye
21 Ocak 2016
22
6
3
Kendi orjinal kumandasında aynı

Next akıllı kumandasını yeniden aldım gene aynı sorun var

Esat çetin

New member
Üye
1 Mar 2023
1
0
1
Sevgili kardeşim merhabalar kusura bakmayın servisten yeni geldim mesajınızı görür görmez cevaplıyorum. Sizden ricam kumandanın önünü cep telefonunun kamerasına doğru bir tutun bakalım öndeki led-te bir hareket oluyormu.?
Ustam bende de aynı sorun var kamera ile baktığımda ledde bir hareketlilik var renkli bir ışık var ne yapmam gerekiyor