Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ethernet Multiswitch Nedir Nasıl Kurulur?

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
ethernet-multiswitch-headend-kurulum-semasi-merter-elektronik.jpg

uydu dünyasını yakından ilgilendiren bir gelişmeyi paylaşmak istiyoruz. Ethernet Multiswitch, yakın zamanda klasik uydu anten santral/multiswitch lerin yerini alabilecek ethernet multiswitch ya da internet multiswitch ya da Coax-Data da denilen internet bağlantısını, merkezi uydu santral sistemleri olan binalarda, sitelerde, hotellerde, vb. iş merkezlerinde mevcut anten kablosu(coaxiyel kablo) altyapısı üzerinden (ayrı bir kablolamaya gerek kalmadan) internet dağıtmak için kullanılan yerli üretim uydu santral sistemidir.

Klasik merkezi anten santralleri multiswitch lerin yerini alabilecek ethernet multiswitch ya da internet multiswitch ya da Coax-Data da denilen internet bağlantısını, merkezi uydu sistemleri olan binalarda, sitelerde, iş merkezlerinde mevcut anten kablosu(koaksiyel kablo) altyapısı üzerinden (ayrı bir kablolamaya gerek kalmadan) interneti dağıtmak için kullanılan sistem, yerli üretim uydu santral internet dağıtım sistemidir. Argesi Türkiye'de yapılmaktadır.

mersat(alıntıdır)

________________________________________________________________________________