Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

D Smart Belgesel sever paketi

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Arkadaşlar sizce bu paketi +5 tl ye almaya değer mi? Outdoor channel bbc earth falan var nasıl kanallar(2 tane daha kanal var) benim sevdiğim belgesel tipi ilkel yaşam belgeselleri. Aradığımı bulabilirmiyim?

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
622
93
İstanbul
D-Smart ın belgeselsever+eğlencesever paketinde yer alan BBC Earth, Outdoor , Viasat History, Fashion ve Trace Urban kanallarını D-Smart Go uygulamasından ücretsiz verip uydudan extra ücret istemesi çok ama çok saçma!

Ben D-Smart Mega paket kullanıyorum, adı Mega olan bir pakette bahsi geçen kanalların olmaması çok saçma o yüzden ben extra para verip almadım.

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
selam arkadaşlar bu ay ttnet kampanyam bitiyor bende dsmart a geçmek istiyorum ama 66tl ye hoşgeldin kampanyası var ben bu pketi alınca belgeseller de varnı acaba yoksa bunlara bakmak için extra ucretmi odemem gerek bu konuda bana yardımcı olacak akadaşlar varmı
tşk.ler...

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
622
93
İstanbul
Mega paket alacaksanız ilk ay tüm kanallar açık sonraki ay (Belgeselsever+Eğlencesever) kanalları olan BBC Earth, Outdoor, Docubox, Viasat History, E İnt, Fashion ve Trace Urban kanalları için extra ücret isteyecekler.