Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo (sarışın olan)board

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Amigo içidir kumanda gözünün kablosu kopmuş takılma yapıyordu lehimleme işini hallettim içinide açayım dedim merak edenler için foruma koyuyorum

IMG_1449.jpg

IMG_1451.jpg

IMG_1453.jpg

IMG_1455.jpg

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Kadir'im bakıyorum elektronik bilgin varmış kendine yetecek kadar eline sağlık,bendede var baya ıvır zıvır malzeme olarak.Ama şu bir gerçek insanın kendi işini görebilmesi gerçektende çok güzel bir duygu...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Kadir'im bakıyorum elektronik bilgin varmış kendine yetecek kadar eline sağlık,bendede var baya ıvır zıvır malzeme olarak.Ama şu bir gerçek insanın kendi işini görebilmesi gerçektende çok güzel bir duygu...

eyvallah usta bilgim var evelallah her işimi kendim yaparım elektrik tesisat mantolama boya fayans aklına ne gelirse herbir aletimde mevcuttur elektronik ayrı bir yeri var bir ara led displayli saat yapayım dedim programlama kartım falan vardı parçaları aldım baskı kartı kendim hazırladım montajladım çalıştıramamıştım kontrol ettim plakette kanallarda kopukluk vardı karışımı fazla kullanmışım bakır kanallar kılcal olarak zarar görmüştü büyüteçle bakınca farkettim bıraktım sonunda :D
yani senin dediğin gibi insanın her işini kendi görebilmesi insana ayrı bir haz veriyor güzel bir duygu Teşekkürler yorumun için

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
bana göndereydin tamamdı bea :D geçmiş olsun artık mini2000 yolu gözüktü sana ama sana tavsiye içini açıp lehim falan yapma çok kötü lehim yapıyorsun sanki kuş kafesinin tabanı gibi heryer maşaallah :D

netkit

0
Üye
14 Ağu 2015
24
2
3
İstanbul Ümraniye
Şimdi yüksel elektroniğe verdim. zor olmadı bordu değiştiririz dedi. Dedim o zaman yeni cihaz alırım :)
Cumaya kadar haber edecekler... Gerçi son 3 günde öğrendiklerimden uyduya gerek yok :) 2 gündür sagolsun web den o olmadı vlc den bağlıyorum tv ye...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
sadece ulusalları izlemek istiyorsan kota sorunun yoksa doğru sitede var izlersin diğer seçeneklerdede vlc ile açıp tv bağlantısı ile izlersin gerek yok cihaza boşver en sağlamı laptop to tv artı çay keyfi :D