Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

punto plus şifreli kanal izleme

alp.er

0
Üye
10 Şub 2017
2
0
1
arkadaşlar ilk defa yazılım yükledim 2016 yazılımı wifi adaptörüde almaya düşünüyorum hotbird ve türksat uydularını kullanıyorum bu uydularda şifreli kanalları izleyebilir miyim bir key dosyası buldum adama yüklemeyedim hata olutştu uyarısı verdi nasıl şifreli kanalları izleyebilrim

berat_13_97

0
Üye
10 Ocak 2018
1
0
1
Eğer kanalların keylerini bulabilirsen izleye bilirsin yada cccam desteği var tabi cccam kullanmak için wifi adaptör ve internet gerekiyor adaptör almaya kalkarsan chipseti mt 7601 olması gerek. Ben pek fazla kurcalamadım. Şifreli kanalları izlemek eskisi kadar kolay değil.

centaur3535

0
Üye
6 Eyl 2013
23
0
1
Eğer kanalların keylerini bulabilirsen izleye bilirsin yada cccam desteği var tabi cccam kullanmak için wifi adaptör ve internet gerekiyor adaptör almaya kalkarsan chipseti mt 7601 olması gerek. Ben pek fazla kurcalamadım. Şifreli kanalları izlemek eskisi kadar kolay değil.

Bende bu üründen aldım. cccam girince şifreli kanalları açıyor. Tabi bu cccam parayla alınıyor. Yanlız benim çözemediğim cccam şifrelerinin girildiği menüde freeshare için kırmızı tuşa basın diyo. kırmızıya basınca hiç bir hareket olmuyor. Normalde bu minix serilerinde 18 ay freeshare var ama ben açmayı başaramadım. Sadece paralı aboneliğiniz varsa onu açıyor.