Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

bein sport france

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
hotbird uydusunda 11096 frekansındaki bein sport france kanlları artık izlenemeyecek mi?açılmıyor?

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
astrayı bi türlü bulamadım.hotbirt çanağıyla bi lnb daha ilave ederekk astra 19 yada eutelsat 16 dereceyi ayarlamaya çalıştım bi türlü olmadı. :( eutelsat 16 derecede sport klub kanalları var.( total tv ve digitalb paketleri) bu kanallar izlenebiliyor mu peki?
inşallah hotbirdde bein sport france kanalları izlenebilir...

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
astrayı bi türlü bulamadım.hotbirt çanağıyla bi lnb daha ilave ederekk astra 19 yada eutelsat 16 dereceyi ayarlamaya çalıştım bi türlü olmadı. :( eutelsat 16 derecede sport klub kanalları var.( total tv ve digitalb paketleri) bu kanallar izlenebiliyor mu peki?
inşallah hotbirdde bein sport france kanalları izlenebilir...

Bulamadım derken konum neresi eğer DOĞU taraflardaysanız maalesef yayınları alamazsınız.! Ayrıca belirtmek isterim 16*yi parmak lnb ile oda kapsama alanında olmak ve çok iyi bir ayarla alabilirsiniz.!Aldınız diyelim bahsetmiş olduğunuz paketler paylaşımla izlenememektedir...

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
orduda yaşıyorum.bilgiler için çok teşekkürler...
90 lık hotbird çanağım vardı.
belki ek lnb ile bu iki uydudan birini ayarlayabilirim diye düşündüm ama olmayacak sanırım (fenerbahçenin çarşamba günü oynayacağı avrupa maçını bu uydudan kanallar da verecekti.maçı izleyemicez anlaşılan )
ilginiz için tekrar teşekkürler...iyi çalışmalar...

Son düzenleme: