Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD MiNİX MACHİNADAN MAXİMUM VERİM ALMAK İÇİN TAVSİYELER:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
bilgiler icin teşekür ederim şu varki ısınmayan işlemci yoktur aleminyum sogutucularda bazen işe yaramaz ve işlemcinin yanındaki parcalara etki eder ani kapanmalar usb de takılı cıhazların tanımaması sorunlara neden olur biz bazen bunları yazılıma baglarız yazılım isteriz . pc işlemcisi de ısınır üzerinde yumurta pişirirdik bir zamanlar kısaca soguk bir cıhazın ömrü uzun olacaktır bunu saglayacak örjinal yapılmış ince fan girişimci bunu üretse iyi para kazanır cünki cogu kişi bu bilgiye sahip degildir ama hazırı olunca alır macinalarda delikli ızgara yoktur bu yüzden cıhazı kalerifer petegi güneş alan cam kenarından uzak tutmakta yarar vardır macina iyi bir tasarım kaliteli bir cihazdır bu işten anlayan cıhazı söker pilastik kısımlarına ince makap ucuyla delikler acar sonra cıhazı toplayıp fanı yerleştirirler sonrası buz gibi cıhaz . saglıcakla kalın

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
sayın a kadir beyin dedigi gibi wifi cıhazın icine endegre edilebilir 300mps olursa kesilme olmaz on paralık cep tel icinde brosver özeligini entegre edip wifi de antensiz calışıyorsa günümüzde teknolojinin ilerledigi bu zamanlarda neden olmasın bir ilk olur next zaten hep ilkleri yapmaya kendini adamış piyasayı alak bulak eder kimse yarışamaz böyle bir forum hangi uydu alıcılarında var burdaki degerli insanlar hic bir madi cıkarları olmadan insanlara yardımcı oluyorlar bazen bunu anlamayan insanlar cıkıyor istekler bitmiyor biraz sabır gerek . biz isteklerimizi nazik ve seviyeli olarak sunalım muhakak care bulunur mesala ben wifi li uydu alıcı istiyorum benim gibi 100 kişi yazsa talep üzerine firma harekete gecer saygılar vede hürmetler. bu arada 2 usb de yararlanbilir olur

Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
yeni bir cıhazı cıkarmadan önce en az üc ay testlerden gecirmek yazılım yapmak ana yazılım sonrası hafif güncelemeler cep tel yazılımı yaparlar destek tamdır tel gündemden düştügü zaman bi bakarsınız artık yazılım cıkmaz son inparator olur buda iki üc sene sürer . asında diyinecegim konu cok basit masrafsız ve garantili üretici next cıhazı cıkarmadan evel üc ay degerli ustalarımıza verseler onlarda inini cinini cıkarıp test etseler ortaya bir sanat esreri cıkar oysa cıhaz cıktıktan sonra elerine ulaşıyor tabiki tes etme süreleri az oluyor .daha evel cıhazı alsalar yazılım eksikler tamamlanmış olarak cıkar birde inadı bırakıp biraz üsten kalın bir cıhaz yapıp cıkıp takılabilen fan koyulması yani hemen üste parca halınde iceri giren bozuldugu zaman degiştirilbilen kücük bir mühedislik olayı saglıcakla kalın sevgiler saygılar

Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
nex macina icin client modunda türkce istemci diye geciyor modem kısmına takıyorsunuz kablosuz aldıgı yayını kabloluya ceviriyor ısınma sorunu yok 300mps fiyatıda ucuz 60 tl cıvarında marka yazmak yasakmı o yüzden yazamıyorum kablosuz router 802.11n denedim oldukca başarılı cok düşük internet baglantılarında bile iyi zaten menüleri türkce istemciye tıklıyorsun girecegin agı tıklıyorsun wifi şifresinin modemdekinin aynısını yazıyorsun kayıt ediyorsun pcden cıkarıp uydu alıcıya modem kısmına takıyorsun bu kadar ....saygılar hürmetler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
nex macina icin client modunda türkce istemci diye geciyor modem kısmına takıyorsunuz kablosuz aldıgı yayını kabloluya ceviriyor ısınma sorunu yok 300mps fiyatıda ucuz 60 tl cıvarında marka yazmak yasakmı o yüzden yazamıyorum kablosuz router 802.11n denedim oldukca başarılı cok düşük internet baglantılarında bile iyi zaten menüleri türkce istemciye tıklıyorsun girecegin agı tıklıyorsun wifi şifresinin modemdekinin aynısını yazıyorsun kayıt ediyorsun pcden cıkarıp uydu alıcıya modem kısmına takıyorsun bu kadar ....saygılar hürmetler

Arkadaşım o bahsettiğiniz parça için gerekli açıklamayı yapabilirsiniz her hangi bir sıkıntı olmaz merak etmeyiniz...

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
cıhazın usb si 2.0 ama acıklamalarda 3.0 destekler dıyor neye göre destekler merak ediyorum saygılar

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
3.0 takarsanda gorur demek istiyor yani. 16 mb cihaza zaten 3.0 hiziyle arsivmi yapacan heryere yaziyosun ikide bir

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
dikatli baksaydın ordaki mesajı sildim ama uslubunuza dikat edmenizi rica ederim saygılılar sevgiler

Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
iyi akşamlar next macina kulanıcıları saygılar

Son düzenleme:

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
sayın ustalar siteye resim eklemek icin hangi yoları kulanmam gerek bu konularda bilgi sahibi degilim uygun bölümü bulamadıgım icin buraya yazdım yardımlarınızı bekler saygılar dilerim

buraksenbas

0
Üye
25 Nis 2018
26
1
3
Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 yıldır bu cihazı kullanıyorum açıkçası çok memnunum yalnız son 1-2 aydır şöyle bir sorun başladı. TV izlerken seste 1sn lik kesinti oluyor ses gidip geliyor seste görüntüye göre geri kalma yok ses gidip geliyor ve bunu 5dk da bir tekrarlıyor diyebilirim. Eğer ki fişi çekip takarsam düzeliyor ama belki 1 hafta sonra yine başlıyor. Fabrika ayarlarına döndürdüm belki düzelir diye yine olmadı aynı şekilde devam ediyor acaba ne sorunu olabilir bunu yaşayan oldu mu?

**Dün akşam ilk defa ses gitti ve gelmedi kanalı değiştirip tekrar kanala dönünce normalde döndü ( belki kanaldan kaynaklı da olabilir tabi)

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,197
68,582
113
T.C ANADOLU
Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 yıldır bu cihazı kullanıyorum açıkçası çok memnunum yalnız son 1-2 aydır şöyle bir sorun başladı. TV izlerken seste 1sn lik kesinti oluyor ses gidip geliyor seste görüntüye göre geri kalma yok ses gidip geliyor ve bunu 5dk da bir tekrarlıyor diyebilirim. Eğer ki fişi çekip takarsam düzeliyor ama belki 1 hafta sonra yine başlıyor. Fabrika ayarlarına döndürdüm belki düzelir diye yine olmadı aynı şekilde devam ediyor acaba ne sorunu olabilir bunu yaşayan oldu mu?

**Dün akşam ilk defa ses gitti ve gelmedi kanalı değiştirip tekrar kanala dönünce normalde döndü ( belki kanaldan kaynaklı da olabilir tabi)
Kardeşim o bazı kanallarda (TRT-Aspor-Tv8 gibi) kanallarda 1-2 saniyelik gitmeler bende de oluyor eskiden paylaşımlarda dile getiren arkadaşlar oldu ama düzeltilmedi onu fazla mesele etme bazen oluyor.