Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.263) 02.03.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.263) 02.03.2017 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

ÖNEMLİ NOT : YAZILIM YÜKLENDİĞİNDE ESKİ X PANEL KULLANICI HESABINIZ SİLİNİR.!!ÖNCEDEN BİLGİLERİNİZİ NOT ALIN.!! SONRA YAZILIMI YÜKLEDİM ESKİ HESABIM SİLİNDİ NASIL GERİ GETİREBİLİRİM DİYE SORULAR SORMAYIN.!!
- Xpanel 10 farklı hesap girişi eklendi.
- Xpanel hesap isim değiştirme ve silme eklendi.
- Genel Sat/TP güncellemeleri yapıldı.
- VOD bölümündeki çalışmayan bazı yerli dizi linkleri güncellendi.
- Yazılım TEST Yazılımıdır, Server üzerinden VERİLMEYECEKTİR.!
- @doktor'a TEŞEKKÜRLER.

Ekli dosyalar

• 2017_03_01_v2263_r1429_NX_M3DS_gmain.zip
    85 MB · Görüntüleme: 3,126

BİNUMUT

0
Üye
26 Ara 2012
10
0
1
yeni yazılım için tşk..bu arada youtube ile ilgili bı sorun varmı.?bir kaç haftadır açılmıyor..sorun ne ile ilgili olabılır..tşk ederım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
yeni yazılım için tşk..bu arada youtube ile ilgili bı sorun varmı.?bir kaç haftadır açılmıyor..sorun ne ile ilgili olabılır..tşk ederım

Sevgili kardeşim youtube da şimdi bir test yaptım herhangi bir sıkıntı gözükmüyor canavar gibi çalışıyor.! Siz ne gibi bir sorun yaşıyorsuz eğer net bir bilgi verirseniz bizde bakalım bu duruma.!!!

BİNUMUT

0
Üye
26 Ara 2012
10
0
1
öncelıkle teşekkür ederım haydar kardeş..sorun büyük ihtimalle benden kaynaklı...sadece youtube açılmıyor..arama bölümüne giriş yapabılıyorum sonrasında sadece beklıyorum.herhangi bi şey cıkmıyor.sizin çalışıyorsa dediğim gibi benden kaynaklı...tekrar teşekkür kolay gelsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
öncelıkle teşekkür ederım haydar kardeş..sorun büyük ihtimalle benden kaynaklı...sadece youtube açılmıyor..arama bölümüne giriş yapabılıyorum sonrasında sadece beklıyorum.herhangi bi şey cıkmıyor.sizin çalışıyorsa dediğim gibi benden kaynaklı...tekrar teşekkür kolay gelsin

Sevgili kardeşim cihazda diğer internet uygulamaları çalışıyormu.? Vod+Freee share vs. Eğer onlar çalışıp youtube çalışmıyorsa belkide internet paketinizde aile koruma şifresi verdır ondan çalışmayabilir.!

oscanbas

0
Üye
26 Eki 2012
3
0
1
İSTANBUL
Selamlar, Next YE Machina 3D cihaza yeni yazılımı yükledim ön panalde successful yazısıda göründü fakat ondan sonra cihaz açılış yapmadı. Daha önce böyle bir sorun olmamıştı. Aç kapa yaptım o da olmadı, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selamlar, Next YE Machina 3D cihaza yeni yazılımı yükledim ön panalde successful yazısıda göründü fakat ondan sonra cihaz açılış yapmadı. Daha önce böyle bir sorun olmamıştı. Aç kapa yaptım o da olmadı, yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

AŞAĞIDAKİ linkte BOOT modunda nasıl yazılım atılır görebilirsiniz,olayı başlatmak sadece sizin cihazda farklıdır.Siz yüklemeyi başlatmak için cihazın CH ^ tuşuna basacaksınız geri kalan ne varsa hepsi aynıdır.Yazılım yükleme işlemi bittiğinde cihaz kendiliğinden kapanıp açılacaktır,yazılım yükleme işlemi bitene kadar kesinlikle cihaza müdahale etmeyiniz.!!!!

http://www.next.web.tr/showthread.p...ek-ile-Yazılım-Yükleme-(Resimli-Anlatım).html

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...