Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next machina 3d super

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Slm herkese benim machina 3d süper cihazda 2.3 güne bir tv izlerken ses de duraklama oluyor 2 saniye kadar uyduyu açıp kapama yaptigim zaman düzeliyor 2.3 sabit sorun yok sonra yine aynı fabrika ayarlarinda 1 seçenekle sıfırladım yine aynı neyden olabilir eskiden tüplü tv den izliyordum sorun yoktu samsung tv 109 ekran 4k UHD aldım onunla alakası varmidir tv nin kendinden uydusunu açtığım zaman sorun yok yardımınızı rica ediyorum tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Slm herkese benim machina 3d süper cihazda 2.3 güne bir tv izlerken ses de duraklama oluyor 2 saniye kadar uyduyu açıp kapama yaptigim zaman düzeliyor 2.3 sabit sorun yok sonra yine aynı fabrika ayarlarinda 1 seçenekle sıfırladım yine aynı neyden olabilir eskiden tüplü tv den izliyordum sorun yoktu samsung tv 109 ekran 4k UHD aldım onunla alakası varmidir tv nin kendinden uydusunu açtığım zaman sorun yok yardımınızı rica ediyorum tesekkurler

Merhabalar bu olayın 4 K tv ile olmasının ilgisi olabilir birkaç yerde okumuştum bu tür sorunla karşılaşan arkadaşlar yazmıştı.! Sanırım bu durumun TV deki ayarlar ilede bir alakası olabilir çözüm için yazılan masajın biri öyle yazmıştı.Sorun yaşayan arkadaşımız bunu uygulamış ve sorundan kurtulmuştu sizde bir ara bakın bakalım tv nin ses ayarları sistemine muhtemelen sıkıntı düzelecektir...