Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ NextStar YE-18000 HD CX Uydu Alıcı ( 1080p Full HD )

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,831
392
113
İstanbul
www.next.web.tr
YENİ NextStar YE-18000 HD CX Uydu Alıcı ( 1080p Full HD )

Özellikler:

2. Kumanda (Portatif) Hediye
HD ve SD kanalları aynı anda izleme
Kart okuyucu için gömülü modül
USB 2.0 girişi
Harici USB diske veya USB belleğe yayını kaydedebilme (PVR) USB disk üzerinden; MP4, AVI, MKV, DIVX, XVID, MOV, DAT, VOB uzantı video dosyalarını , JPEG resim ve MP3 müzik dosyalarını oynatma
Time Shift (Zaman Kaydırma) özelliği
HDMI bağlantısı
RCA L/R ses çıkışı
Koaksial SPDIF ses çıkışı
8000 radyo ve TV kanalı
RS232 Portu üzerinden PCden cihaza,cihazdan cihaza, USB diskten ve uydudan yazılım güncelleme (OTA)
1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480 video çözünürlük seçenekleri
Altyazı ve teletext desteği
Çoklu dil ve favori kanal listesi desteği
Elektronik program rehberi (EPG)
Son kanal hafızası
Oyunlar
Yetişkin kilidi
400 Mhz ALI3601 ana işlemci
8 MB Flash bellek
128 MB DDRs SD RAM

Kutu İçeriği:
- 2 Adet Kumanda
- HDMI Kablo
- 4 Adet Kumanda Pili
- Kullanma Kılavuzu
- Garanti Belgesi ( 2 Yıl )

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next ailesine hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

hero98

0
Üye
29 Eki 2011
14
0
1
KOCAELİ
Next 18000hd cx [yeni][fullhd]

2. Kumanda (Portatif) Hediye
HD ve SD kanalları aynı anda izleme
Kart okuyucu için gömülü modül
USB 2.0 girişi
Harici USB diske veya USB belleğe yayını kaydedebilme (PVR) USB disk üzerinden; MP4, AVI, MKV, DIVX, XVID, MOV, DAT, VOB uzantı video dosyalarını , JPEG resim ve MP3 müzik dosyalarını oynatma
Time Shift (Zaman Kaydırma) özelliği
HDMI bağlantısı
RCA L/R ses çıkışı
Koaksial SPDIF ses çıkışı
8000 radyo ve TV kanalı
RS232 Portu üzerinden PCden cihaza,cihazdan cihaza, USB diskten ve uydudan yazılım güncelleme (OTA)
1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480 video çözünürlük seçenekleri
Altyazı ve teletext desteği
Çoklu dil ve favori kanal listesi desteği
Elektronik program rehberi (EPG)
Son kanal hafızası
Oyunlar
Yetişkin kilidi
400 Mhz ALI3601 ana işlemci
8 MB Flash bellek
128 MB DDRs SD RAM

Kutu İçeriği:
- 2 Adet Kumanda
- HDMI Kablo
- 4 Adet Kumanda Pili
- Kullanma Kılavuzu
- Garanti Belgesi ( 2 Yıl )

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,831
392
113
İstanbul
www.next.web.tr
NextStar YE-18000 HD CX Genel Özellikleri:

NextStar YE-18000 HD CX Genel Özellikleri:

xxx(1).jpg

• HD ve SD Kanalları aynı anda izletme
• Kart okuyucu için gömülü modül
• USB 2.0 girişi
• Harici USB diske veya USB belleğe yayını kaydedebilme (PVR)
• USB disk üzerinden; MP4,AVI,MKV,DIVX,XVID MOV,DAT,VOB uzantılı video dosyalarını,JPEG resim ve MP3 müzik dosyalarını oynatma
• Time Shift (Zaman Kaydırma) özelliği
• HDMI bağlantısı
• RCA L/R ses çıkışı
• Koaksial SPDIF ses çıkışı
• 8000 radyo ve TV kanalı
• RS232 Port’u üzerinden PC’den cihaza,cihazdan cihaza,USB diskten ve uydudan yazılım güncelleme
• 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480 video çözünürlük seçenekleri
• Altyazı ve teletext desteği
• Çoklu dil ve favori kanal listesi desteği
• Elektronik program rehberi (EPG)
• Son Kanal hafızası
• Oyunlar
• Yetişkin kilidi
• 400 Mhz ALI3601 ana işlemci
• 8 MB Flash bellek
• 128 MB DDRs SD RAM

ilker29

0
Üye
6 Mar 2012
4
0
1
Arkadaşlar
1,5 ay önce bu cihazdan aldım şöyle bir sıkıntım var
kayıta başladığımda cihaz "TS" kayıt yapıyor
cihazla "PS" kayıt yapmayı nasıl sağlayabilirim?
PVR ayarlarında kayıt türü diye bir seçenek yok fakat kullanma kılavuzundaki resimli anlatımda Kayıt türü adı altında bir seçenek var
yardımlarınızı bekliyorum
SAYGILARIMLA

badboys07

0
Üye
24 Nis 2012
1
0
1
bende tv sinema sistemi var usb diskimi bu cıhaza takıp usb den mkv fılmlerımı ızleyebılırmıyım vede ses sıstemı ıle uyumlumudur lutfen acıl cevap verın acıl bır uydu alıcısı almak ıstıyorum sımdıye kadar next kullandım baska markalara gıtmek ıstemıyorum....

okan88

0
Üye
27 Eki 2012
2
0
1
U38277,1230,next-ye-18000-hdmi-cx-uydu-alicisi-uydu-alicilari-next-as.htm
NEXT YE-18000 HDMI FTA UYDU ALICISI arkadaşlar selamun aleyküm bende bu cihazdan var bu cihaz üsttekinden farkı nedir? bide ''arçelik a42-lck-2bu'' marka hdmı ylı televizyonum var ama 1080 p görüntü vermiyor 468 p gibi bir rakam gördüm uyduda böyle görünüyor yani sebebi nedir? bide bu uydu güncellemesi buraya yuklenen cihaz ile aynımı biss vs gibi. şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

TimeShift

0
Üye
7 Tem 2013
8
0
1
herkese merhaba... arkadaşlar ben de dünden beri nextstar 18000 hd cx kullacısıyım öncelikle ses ve görüntü kalitesinden çok memnunum.. ancak şöyle bir problem var: görüntü ve ses arasında senkronizasyon problemi var... yani ses görüntüye göre çok hafif geriden geliyor. dikkatle bakmayınca göze çarpmayabiliyor ama benim için oldukça rahatsız edici... ama mesela atv hd de bu sorun diğer kanallara nazaran daha hafif.. fakat bi show tv de o kadar bariz ki... veya klip kanallarında da göze batıyor... bu benim aldığım ürünün kendi yazılım hatası vs. midir acaba yoksa neyle ilgili olabilir? çanakta veya lnbde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çnkü tvnin dahili uydu alıcısındayken bu problem yoktu. yardımcı olabilirseniz çok sevinicem kafaya çok taktım çünkü :/

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
185
217
43
istanbul silivri
herkese merhaba... arkadaşlar ben de dünden beri nextstar 18000 hd cx kullacısıyım öncelikle ses ve görüntü kalitesinden çok memnunum.. ancak şöyle bir problem var: görüntü ve ses arasında senkronizasyon problemi var... yani ses görüntüye göre çok hafif geriden geliyor. dikkatle bakmayınca göze çarpmayabiliyor ama benim için oldukça rahatsız edici... ama mesela atv hd de bu sorun diğer kanallara nazaran daha hafif.. fakat bi show tv de o kadar bariz ki... veya klip kanallarında da göze batıyor... bu benim aldığım ürünün kendi yazılım hatası vs. midir acaba yoksa neyle ilgili olabilir? çanakta veya lnbde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çnkü tvnin dahili uydu alıcısındayken bu problem yoktu. yardımcı olabilirseniz çok sevinicem kafaya çok taktım çünkü :/
son yazılımın yüklümü arkadaşım istersen forumdan cihazına uygun son yazılımı tekrar yükle derim kolaygelsin saygılar