Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg

Plus mc

0
Üye
2 Şub 2016
10
0
1
Hojam Next Pandorada Hala Fox Tandberg Açik Deil
Lütfen Yardim Edin

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
378
71
28
dost ustam benim cihaz next mini hd tango yalnız:
Next-Minix-HD-Blue-(A-V)-Serisi-08-11-2016 tarihli yazılım yüklenmesi gerekli. diye yazmışsın doğrumudur acaba

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Next-Minix-HD-Blue-(A-V)-Serisi-08-11-2016 tarihli yazılım yüklenmesi gerekli. diye yazmışsın doğrumudur acaba

yanlış mini mavi sanarak yazmış dost sen tangonun yazılımını yükleyeceksin ilgili bölümde resimli anlatım var key girişi nasıl yapılır (biss) ordan yola çıkarak ekleme yapabilirsin cihazın destekliyorsa eğer

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZELTME ÖZÜR

Next minix hd serileri

http://www.next.web.tr/showthread.p...(A-V)-Serisi-08-11-2016-Tarihli-Yazılımı.html

Next-Minix-HD-Blue-(A-V)-Serisi-08-11-2016 tarihli yazılım yüklenmesi gerekli daha sonrada güncel softcamı indirip yükleyin ve menü tvsistemi 00000 tuşlayıp emuyu aktif edin

-------------------------------------------

yanlışlıkla @Nevzat bey yazdım özür dilerim.

----------------------------------------------------------

A Kadir ustam zamanında ve yerinde müdahale etmişsin TEŞEKKÜR.

Son düzenleme:

zafir

0
Üye
21 Mar 2013
10
0
1
benim pembe hd son yazılım yüklu ve key indirdim ve flash belleye attım ve yükledim uyduya kanallar açıldı teşekurler

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Free share açıkken fox network grub kanalları takılıp donma yapıyor free share kapatinca duzeliyor çaresi nedir bilen varsa cevabı yazarmi yardimci olurmusunuz şimdiden tesekkurler.

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Tandberg şifre bölümüne girmek istediğimde kutu kapanıp açılıyor sebebini bilen varsa ve çözümü neyse yazarmi şimdiden tesekkurler

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Arkadasim senin cihaza keyler internetten guncelleme ile yukleniyormu? Yuklenmiyorsa usb ile yukle. ELLE yukleme yapamazsin sistem izin vermiyo

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
benim minix hdde de yapıyodu.çok iyi çekince takılma yapıyor. lnb yi sağa sola çevir.sinyal seviyesi 50-60 larda olunca düzeliyo

mehmet.clhh

0
Üye
5 Eki 2016
15
1
3
fox grubu yayınları

merhabalar next machina 3d tüm modellerde tanberg ok 6 kanal açık internet destek bölümünden cihazınız için güncel softca..dosyasını indirip izleyebilirsiniz

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Cihaz Yazılımı attım yine free share açıkken fox network kanalları yine takiliyor free share yi kapatınca takilmiyor.arkadaslar gerçekten ne olursunuz bir çözüm yazarmisiniz.ne yaptimsa bir türlü çözüm bulamadım.daha önce şifre bölümünde power vu bölümünde vardı şimdi yok 08.11.2016 yazılımında tandberg ve power vu vardı sonra kanallar kapanınca şifreler gidince tandberg bölümüne girince kutu kapanıp açılmaya basladi.sifreler geri gelince bu sefer power vu bölümü yoktu neden olmuştur bilen cevabı söylermi şimdiden tesekkurler.

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Cihaz Yazılımı attım yine free share açıkken fox network kanalları yine takiliyor free share yi kapatınca takilmiyor.arkadaslar gerçekten ne olursunuz bir çözüm yazarmisiniz.ne yaptimsa bir türlü çözüm bulamadım.daha önce şifre bölümünde power vu bölümünde vardı şimdi yok 08.11.2016 yazılımında tandberg ve power vu vardı sonra kanallar kapanınca şifreler gidince tandberg bölümüne girince kutu kapanıp açılmaya basladi.sifreler geri gelince bu sefer power vu bölümü yoktu neden olmuştur bilen cevabı söylermi şimdiden tesekkurler.

Çakışma yaptığından yayınlar donuyor fs kapatıp izleyin yazılım verilse düzelir sizin cihazda powervu yok internetten güncellediğinizde emuda görünüyor olabilir ortak dosya kullandığı için orada görüyorsunuz sorunlarınız için nexti arayın destek bölümüne yazabilirsiniz.

+90 (216) 592 98 00
mail [email protected]

http://destek.next.com.tr/

PowerVu Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

http://www.next.web.tr/showthread.p...Desteği-Olan-Next-amp-NextStar-Modelleri.html