Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Merhabalar,

Yaklaşık 1 buçuk hafta önce Next 2000 HD Minix Internet Machina uydu alıcısını aldım. Next 7601 Wifi ile makineyi internete bağladım. Makineden çok memnunum. Bu makineyi alır almaz foruma üye oldum ve forumdan da çok memnunum. Aradığım tüm sorularımın cevaplarını bu forumda buldum. Çok yardımcı oluyorlar.

Uydu alıcısı almaya karar verdiğimde, birçok marka söylendi. Goldmaster, Atlanta, Next, vb. Araştırdım ve beni en çok memnun edenin Next olduğuna karar verdim. Zaten birkaç mağazaya da sorduğumda "Next kesinlikle sorun çıkarmaz", "Next sağlamdır" denildi. Next firması gerçekten de piyasada bu şekilde nam salmış. Ben ilk defa Next kullanıcısı olarak söylüyorum, Next alan pişman olmaz.

Next 2000 HD Minix Internet Machina herkesin zevkine hitap eden bir makine. Free IPTV özelliği, kumandasından direk IPTVye bağlanması, VOD özelliği, hızlı kanal tarama, tp listesi ve kanal düzenleme, ince ayar, ve şifreli kanalların şifresini otomatik çözmesi, uydudan, internetten, usbden istediğiniz bölümü güncelleme özellikleriyle beni gerçekten memnun etti ve sonuna kadar size bu makineyi tavsiye ederim. Üstelik ergonomik olması; yer kaplamaması, taşınabilir olması da ayrıca çok güzel.

Buradan tüm Next & NextStar ailesine çok teşekkür ederim!

9506116436018.jpg

Son düzenleme: