Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free share

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
sayın.arkadaşlar free share bendede gitti asyın korgon hocam bir çare bulursun sayğlar

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Neden kimse cevap yazmiyor.su gün gelecek veya gelmeyecek diye bilgi veren yok acaba neden.vakitde geçmiyor Türk kanallarında seyredecek hiçbir şey yok.hic yoksa dil yabancı da olsa bir çok seyredecek dizi ve filimler vardi.geleceginden gelmiyeceginden tam bir cevap veren olmaz yine.cevap verenler için şimdiden çok çok tesekkurler.cunku özürlü olduğum için dışarıya çıkamıyorum vakit geçirmek zor oluyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Neden kimse cevap yazmiyor.su gün gelecek veya gelmeyecek diye bilgi veren yok acaba neden.vakitde geçmiyor Türk kanallarında seyredecek hiçbir şey yok.hic yoksa dil yabancı da olsa bir çok seyredecek dizi ve filimler vardi.geleceginden gelmiyeceginden tam bir cevap veren olmaz yine.cevap verenler için şimdiden çok çok tesekkurler.cunku özürlü olduğum için dışarıya çıkamıyorum vakit geçirmek zor oluyor.

Arkadaşım DEFALARCA şahsen ben yazdım bu site NEXT firmasının resmi sitesi olmayıp,kişisel katkı ile imkanlar ölçüsünde kullanıcılara yardımcı olunmaya çalışılan bir sitedir diye.! Buraya yazılan burada kalır dertlerinizi vede sıkıntılarınızı firmanın genel merkezine bildirmek sizler için en iyi olandır.Burada next firmasının yetkilileri yoktur yani buraya yazılanlar onlar tarafından görülemez. AŞAĞIDAKİ iletişim kanallarını kullanabilirsiniz...

+90 (216) 592 98 00
Telefon [email protected]

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Rahatsız ettiğimiz için özür dileriz.next nextstar forum olduğu için belki bilginiz vardır diye yazmisdim.next modelleri ile bilgi verdiği niz ve reklamını yaptığınız için belki free share hakkında bilginiz vardır diyerek yazdım Özür dilerim birdaha rahatsiz etmem.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Arkadaşlar sabredelim defalarca bu gibi sorunlar oldu eminim ki kısa süre içerisinde free share aktif olacaktır. Ben beklemedyim Hd minix coll beklemede

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
Bugün next servisini ardaım (0216 592 98 00) free share ilgili "yeni bir yazılım şu an yok ama serverle zaman zaman gider gelir bu da öyle bir durum dedi" Yani mevcut sistem kendini güncelleyebilir olmazzsa yeni yazılım çıka bilir gibi anladım.

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
Bakım çalışması yapılıyormuş ne zaman düzeleceği hakkında süre veremezlermiş,miş miş miş,her ay birhafta bakım,artık illallah dedirtiyorlar,bir yıllık serverin neredeyse 4 ayı kapalı,hayrettin bişey diyorum ,insanı aldığına alacağına pişman ettiriyorlar,:kendgel:

rasitbey34

0
Üye
6 Şub 2015
244
30
28
ben ts7000 plus aldım uydudan paylaşımlı 260 tl aldım yanında lnb ve aparatta geliyor sorun yok

sildim sorun olmuş paylaşmak yasakmış

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
ben ts7000 plus aldım uydudan paylaşımlı 260 tl aldım yanında lnb ve aparatta geliyor sorun yok

http://www.multivizyon.tv/redline-ts-7000-hd-twin-tuner

Arkadaşlar bakınız bu forum NEXT cihzları ile ilgili yardım amaçlı olarak kullanılmaktadır.! Şimdi konu ne ve siz kalkmış redline cihazın linkini veriyorsunuz lütfen böyle şeyler yapmayınız.! Mesajlarınız silinince ondan sonra kızıyorsunuz bırakında NEXT cihaz kullananlar bu konularda sıkıntılarını dile getirsin.!!!

ewpewp

0
Üye
14 Şub 2015
3
0
1
digitürk beinsport oldu mertlik bozuldu,
reytingli maç olduğu zaman free share gidiyor,
fener pana basket maçı vardı geçen hafta polsat sport extra yayınladı free share yok haliyle,
bugün fener gs maçı var free share yok, henüz bakmadım ama maç yayını varsa hotbird astra kanallarında free share bugün gelmez bence

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Zengin olsak free share li makina almaz abone olur seyrederdim.ozurluyum hemde devlet özürlü aylığımizida kesti.

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
Ben NEXT 18500 HD PLUS Kullanıyorum bir gün önce hotbirt' te kanallardan büyük bir kısmı çözülüyordu ancak dün akşam itibariyle tekrar gitti. Muhtemelen düzelecek ancak sanki biraz zamana ihtiyaç var. Geçen gün servisi aradığımda da düzelir demişlerdi bizde bekliyoruz. Gördüğüm kadarıyla bir çok modelde aynı hatalar söz konusu.