Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free share

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Ben bazı kişilerin kasıtlı olarak NEXT markasını kötülemek için bu forumda uğraşlar verdiğini düşünmeye başladım. Bu konu için demiyorum ama bazı konularda hayali problemler yaratarak NEXT markasını kötülemeye çalıştıklarını düşünmeye başladım. :tokatsuper:

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Free share yine gitti.kanallar acilmiyor

--------------------

Nextstar ye 18000 hd CX modelde free share gitti başka hangi modellerde gitti soylerlermi

--------------------

Yine ne zaman geleceği her zamanki gibi belli degildir.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Evet tekrar aktif edildi, arada kesintiler olabilir.

İyi seyirler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Nextstar ye -18000HDCX de free share yine gitti başka modellerde de gittimi

Diğer açılan bir konuya...

(''Free share kapatınca fox networks kanallarında takılma ve donma olmuyor free share yi acinca takilma ve donma oluyor sebebi nedir bilen varmı varsa cevaplarmi tesekkurler.'')

Diye yazmışsınız acaba bu işi yaparken free-shareyi açmayı unutmayasınız.!

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Free share açık olmasına rağmen free share kanalları maalesef göstermiyor. Nedenini bilen varsa lütfen bilgi verirmisiniz.diger modeller de giden varmi

--------------------

Free share yeni geldi tesekkurler

bigex11

0
Üye
19 Ocak 2016
132
0
16
Bende freeshar aldığından bu yana off açık olmasına rağmen hiçbir zaman açmadı

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Neden kimse cevap yazmıyor anlamiyorum.Benim makinami bozuldu yoksa gerçekten free share mi gitti onu öğrenmek istedim

9 Haz 2017
33
0
6
İstanbul
Neden kimse cevap yazmıyor anlamiyorum.Benim makinami bozuldu yoksa gerçekten free share mi gitti onu öğrenmek istedim

Adnan bey, belirttiğiniz saatlerde bende açıktı ancak ben yazılım değişikliğine gittim şuan bendede kapalı ama sorun sanırım benden kaynaklı. Sizinki de öyle olabilir mi çünkü kimseden bu şekilde bir mesaj yok. Ben çözersem buradan yine size yazarım eski yazılım atmam lazım bende farklı birşeyler deniyorum biraz sürer üstadım.

--------------------

Üstad şuan bende açıldı. CCcam' ı açtım dosya yükledim bad upgrade dedi ben o arada yeni dosya hazırlarken kendi kendine açıldı. CCcam' ı kapattım, yayınlar açık olarak devam etti. Yeni CCcam' ı yükledim kanallar hala yayında. Ama anlayamadığım IKS ve CCcam olan yeri inactive yaptım hala kanallar açık :) Benden sana fayda olmaz sanırım, şu an ilacım yok ki başıma süreyim modundayım :))