Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free share

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Nexstar ye-18000 hd cx modelin deki free share de sorun var galiba bizim modelde ki gitmis.benim kullandığım modelden başka diğer modellerde ki gitmemiş galiba çünkü kimseden haber yok gidip gitmediginden.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Adnan bey, belirttiğiniz saatlerde bende açıktı ancak ben yazılım değişikliğine gittim şuan bendede kapalı ama sorun sanırım benden kaynaklı. Sizinki de öyle olabilir mi çünkü kimseden bu şekilde bir mesaj yok. Ben çözersem buradan yine size yazarım eski yazılım atmam lazım bende farklı birşeyler deniyorum biraz sürer üstadım.

--------------------

Üstad şuan bende açıldı. CCcam' ı açtım dosya yükledim bad upgrade dedi ben o arada yeni dosya hazırlarken kendi kendine açıldı. CCcam' ı kapattım, yayınlar açık olarak devam etti. Yeni CCcam' ı yükledim kanallar hala yayında. Ama anlayamadığım IKS ve CCcam olan yeri inactive yaptım hala kanallar açık :) Benden sana fayda olmaz sanırım, şu an ilacım yok ki başıma süreyim modundayım :))

inaktif olup çalışmasının sebebi yazılımsal kapatmıyor protokolü neyi açtıysan o çalışması lazım ama hepsi aktif ve kapanmıyor ondan :D ilk çıktığındada böyleydi forumda yazmıştım sonra düzelttiler ama gene son yazılımlarda bu eski haline döndü sanırım

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Adnan bey, belirttiğiniz saatlerde bende açıktı ancak ben yazılım değişikliğine gittim şuan bendede kapalı ama sorun sanırım benden kaynaklı. Sizinki de öyle olabilir mi çünkü kimseden bu şekilde bir mesaj yok. Ben çözersem buradan yine size yazarım eski yazılım atmam lazım bende farklı birşeyler deniyorum biraz sürer üstadım.

--------------------

Üstad şuan bende açıldı. CCcam' ı açtım dosya yükledim bad upgrade dedi ben o arada yeni dosya hazırlarken kendi kendine açıldı. CCcam' ı kapattım, yayınlar açık olarak devam etti. Yeni CCcam' ı yükledim kanallar hala yayında. Ama anlayamadığım IKS ve CCcam olan yeri inactive yaptım hala kanallar açık :) Benden sana fayda olmaz sanırım, şu an ilacım yok ki başıma süreyim modundayım :))

@Mustafa Mıstık

Hocam bad upgrade bozuk dosya yüklemişiniz cccam cfg dosyanız yanlış (ccam degil dosya şekli) .

sizin cihazla arkadaşların cihazları farklı olabilir config veya dat olarak tür farkı var.

kısa yoldan http://www.nextyazilim.com/araclar giriniz
şifre dosyası : key güncellemesi dosyası hazırlar
Kartpaylaşımı Dosyası Oluştur : sizin istediğiniz cccam dosyasını hazırlar
1. seçenekten cihaz seç 3 seçenek ccccam seç adres port kadı şifre yaz oluştura tıkla inen dosyayı cihaza atacaksın.

iks & cccam yazan yer ise iks okeylersen cihaz serveri aktif olur cccam seçersen yüklediğin server aktif olur sonucda her ikisindede inactive demesi gerekir yada sizde cccamda dediği gibi kötü güncelleme ))

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Nexstar ye -18000 hd cx modelin de free share çok sık gidip bir hafta bazen daha fazla sürüyor gelmesi onun için degistirmek istiyorum bıktım artık özürlü olduğum için devlet maasimizi da kesti.free share kesilip durmayan olan başka model veya marka varmı araştırıp onu almak istiyorum anca öyle vakit geciyor.tavsiyeleri olan varsa yazarmi.free share nin ne zaman geleceği belli degil.

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Nexstar ye -18000 hd cx modelin de free share çok sık gidip bir hafta bazen daha fazla sürüyor gelmesi onun için degistirmek istiyorum bıktım artık özürlü olduğum için devlet maasimizi da kesti.free share kesilip durmayan olan başka model veya marka varmı araştırıp onu almak istiyorum anca öyle vakit geciyor.tavsiyeleri olan varsa yazarmi.free share nin ne zaman geleceği belli degil.

adnanbulkazli bey özel mesajınızı okuyun

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova

Kardesim cihazinda cccam girmeyi biliyormusun biliyorsan sana hergun link aticam 24 saatlik gecerli.Astra19.Hotbirt.thor.hellassat.eutelsat 16E.23.5astra. Ucretli serverin actigi butun kanallari aciyor benden kiyak atarim yeterki girmeyi bil cihazina ben kendim dah once ucretli aliyordum aylik 20 lira hic gerek yokmus buldugum cccam veren site mukemmel

Son düzenleme:

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Benim Next 2000 HD Minix Internet Machina'da da freeshare açmıyordu dün. Az önce tekrar baktım. Biraz bekleyince açılmaya başladı ama ara ara takılmalar yapıyor. Eskiden yapmıyordu.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Periyodik aylık, bakım güncelleme çalışması var arkadaşlar, işlemler bitince bir süre sonra tekrar aktif olur.