Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD V.05.01.2276 Yazılımı 11.04.2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next bati mi acaba?

Firmanın battığı falan yok yalnız sizler buraya bu şekilde yazarak hem kendinize hemde firmaya farkında olmadan zarar vermektesiniz.! Yazılım konularını buraya değil AŞAĞIDAKİ ilgili kanallar vasıtası ile firmaya iletirseniz çok daha iyi bir iş yapmış olursunuz.!!! Şunu hiç bir zaman ne siz nede kullanıcılar unutmasın bu forumun NEXT firması ile uzaktan yakından bir alakası YOKTUR buraya yazılan maalesef burada kalır.!!!

İletişim Bilgileri:

Yüksel Elektroteknik San. Tic. Ltd. Şti.
Next Elektronik San. Tic. A.Ş.
Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye
Telefon +90 (216) 592 98 00

[email protected]

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Firmanın battığı falan yok yalnız sizler buraya bu şekilde yazarak hem kendinize hemde firmaya farkında olmadan zarar vermektesiniz.! Yazılım konularını buraya değil AŞAĞIDAKİ ilgili kanallar vasıtası ile firmaya iletirseniz çok daha iyi bir iş yapmış olursunuz.!!! Şunu hiç bir zaman ne siz nede kullanıcılar unutmasın bu forumun NEXT firması ile uzaktan yakından bir alakası YOKTUR buraya yazılan maalesef burada kalır.!!!

İletişim Bilgileri:

Yüksel Elektroteknik San. Tic. Ltd. Şti.
Next Elektronik San. Tic. A.Ş.
Nextstar Elektronik Market İç ve Dış Tic. A.Ş.

Battalgazi Mh. Basra Cd No:16-22 34935 Sultanbeyli - İstanbul, Türkiye
Telefon +90 (216) 592 98 00

[email protected]
firmaya zarar vermek istekimiz yok sadece 6 ay dan sonra duzgun bir yazilim verip sorunlari kaldirsalar yeter
yazdiginiz Email adresi ve daha coklarina cok cok emaillar gondardim ama hic bir yorum yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
firmaya zarar vermek istekimiz yok sadece 6 ay dan sonra duzgun bir yazilim verip sorunlari kaldirsalar yeter
yazdiginiz Email adresi ve daha coklarina cok cok emaillar gondardim ama hic bir yorum yok

İyide sevgili kardeşim biz ne yapabilirizki bu olayın çözüm yeri FİRMA dır burası BAĞIMSIZ bir FORUMDUR.! Burada yazılan burada kalmaktadır bu forumun amacı sadece ve sadece eldeki olanaklar çerçevesinde BİLGİ paylaşımıdır.!

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
ah ulan paramiz yokki bitane cihaz allak sizdeki cihaz bende olcak varya jet motoru takip kullanirim cihazin menu icerigini bilmedigimden cok yorum yapamiyom 2000 intetnet makina kullaniyom cihazdane kadar ozellik varsa hepsini kullaniyom iptv x panel 10 adet cccam newcam cihazin kapasitesi neyse sonuna kadar kullaniyom sizdeki cihaz bende olcak varya neler yapmam

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
ah ulan paramiz yokki bitane cihaz allak sizdeki cihaz bende olcak varya jet motoru takip kullanirim cihazin menu icerigini bilmedigimden cok yorum yapamiyom 2000 intetnet makina kullaniyom cihazdane kadar ozellik varsa hepsini kullaniyom iptv x panel 10 adet cccam newcam cihazin kapasitesi neyse sonuna kadar kullaniyom sizdeki cihaz bende olcak varya neler yapmam

neler yapıcan beya uzayamı çıkıcan hayret

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
beni bilen bilir reis sende amigoyu cihaz olarak kullaniyordun simdi jet olarak kullanmiyonmu :) :) :)

ben aldığım her cihazın sonuna kadar hakkını vererek tabi ihtiyacım ve cihazın bana verdiği imkan dahilinde sonuna kadar kullanırım ve kullanmaktayım hala ama jet motoru takıp uzaya çıkarmıki :D bilemedim

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
İyide sevgili kardeşim biz ne yapabilirizki bu olayın çözüm yeri FİRMA dır burası BAĞIMSIZ bir FORUMDUR.! Burada yazılan burada kalmaktadır bu forumun amacı sadece ve sadece eldeki olanaklar çerçevesinde BİLGİ paylaşımıdır.!
malesef firmaya sorunlari iletmek icin hic bir yol yok imaillarinin hic biri cevab vermiyor . cihaz yeni cikdiginda cok daha iyidi

küntagsu

0
Üye
16 Ocak 2012
11
0
1
10 yıldan fazla next uyduları kullanıyorum. Hepsinden memnunum. En donanımal ve güncel ürün Next 10000 UHD ile ilgili uzun süredir yazılım verilmemesi ürünü almak için düşündüğüm heyecanı kıstı. Ancak Next her zaman başımın tacı.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
10 yıldan fazla next uyduları kullanıyorum. Hepsinden memnunum. En donanımal ve güncel ürün Next 10000 UHD ile ilgili uzun süredir yazılım verilmemesi ürünü almak için düşündüğüm heyecanı kıstı. Ancak Next her zaman başımın tacı.
Next 10000nin iyi bir cihaz oldugunda bir sorun yok ama malesef yazilim bolumunde cok fazla eksik ve problem var . umarim next destek merkezi bu sorunlarini cozer

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
çok enterasan 220 tl degerindeki Next 2000 HD Mini Machina de powervu var nex 1000 uhd dede yok Next firmasını anlamak çok zor gerçekten.

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
arkadaşlar cihaz nasıl gözlemleriniz nedir kullanan arkadaşlar yazabilirmi
bir tane almayı düşünüyorum kayın pedere

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
8 aydır bende var ama sadece 2 gün kullandım.Öylece kutusunda duruyor.Cihazda hız yok.Görüntü kalitesi HDMİ ya yakışır deyil,nerede 4K.benim 10 yıllık Linux cihazımdan bile çok çok düşük kalitede.Cihazda donma var,vod calışmıyor,pover vu yok.Daha çok var ama kullanmadığım için hatırlayamıyorum.İnsan iyiki almışım diyemiyor.Destek 6 aydır yok.Cihaz almak isteyenlere tavsiyem Linuxdan baska bir cihaz sakın almayın!

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
8 aydır bende var ama sadece 2 gün kullandım.Öylece kutusunda duruyor.Cihazda hız yok.Görüntü kalitesi HDMİ ya yakışır deyil,nerede 4K.benim 10 yıllık Linux cihazımdan bile çok çok düşük kalitede.Cihazda donma var,vod calışmıyor,pover vu yok.Daha çok var ama kullanmadığım için hatırlayamıyorum.İnsan iyiki almışım diyemiyor.Destek 6 aydır yok.Cihaz almak isteyenlere tavsiyem Linuxdan baska bir cihaz sakın almayın!
cihaz cok iyi ama malesef yazilim bolumunde cok fazla eksik ve sorunu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...