Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix tango plus

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Yani yazılımları zor çıkar çünkü cihazların yenileri çıkınca onlara rağbet çok oluyor

beymetpc

0
Üye
22 Eki 2016
12
0
1
Tamamda her 6 ayda 1 next mi alıcaz ������ :) :):)

--------------------

Ccam özelliği var ya sadece hotbirdi mi kırıyor başka hangi uyduları sifre çözüyor ...next

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Büyük ihtimal tangolar çöp ne yazıkki

Ben sonuna kadar katılıyorum hatta çöp değil çöp oğlu çöptür bu tangolar... Bende bir tane var sinyal kesme mi dersin şifreli kanallarda freeserverle bile donmalı açarmı dersin ... Turksat Hotbird frekans taramada hepsini bulmaz mı dersin.. Şuanda hiç bir internet uygulaması çalışmaz mı dersin daha da sayıyım mı ... Siz karar verin bu cihazın neyi çalışıyor anlamadım doğrusu.. Next in kara lekesi gibi bir cihaz.... Öyle bir cihaz görürseniz uzak durun derim... Not ta düşeyim benim nextte en iyi performansı gördüğüm cihazlar next machina 3d ve next minix machina olmuştur.. Bu ikisinde Next hakkını veriyor ama Next tangodan uzak durun diyorum ..nokta.

karaelmas67

0
Üye
13 Eyl 2015
1
0
1
Arkadaşlar next minix hd tango plus kullanicisiyim..Son yazılımı sitesinden indirip flash bellekle yükledikten sonra cihaz çöktü..Kumanda gözü kirmizi da..Yeşile dönmüyor..Kumanda testi yaptım.kumanda sağlam..Yazilim yukleme editorunu,kurtarma yazilimini,hyper terminali kullanarak ve cihazi açıp kisa devre islemini uyguluyorum..tepki vermiyor cihaz...diger eromupgrade editorlerini de denedim olmadi..yalniz laptop kullaniyorum...usb to rs232 cevirici aldim..bir tarafi disi diger tarafi jack kabloyu kendim yaptim..yazilim yuklemeyi binunla yapiyorum...kablo baglantisi
jackta 1 rs232 disi de 2
Jackta 2 rs232 disi de 3
Jackta 3 rs232 disi de 5 seklinde yaptim..
Nerede yanlis yapiyorum da cihaz tepki vermiyor..