Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri FreeShare(Ücretsiz Server) Hk. ( Başka Konu Açmayınız.! )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aademr

0
Üye
3 Ağu 2012
16
0
1
merhaba,
Freesharee izlenen hb uydusundaki film kanallarına basit bir anlatımla nasıl altyazı ekleyip izşeyebiliriz.konuya hakim biri varsa anlatabilir mi?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
merhaba,
Freesharee izlenen hb uydusundaki film kanallarına basit bir anlatımla nasıl altyazı ekleyip izşeyebiliriz.konuya hakim biri varsa anlatabilir mi?

Selamlar ;
Diğer uydulardaki kanalları seyrederken aynı anda alt yazı ekleme özelliği kullandığınız modelde bulunmamaktadır, bu özellik bazı Enigma 2 tabanlı Linux cihazlarda bulunur( bu özellik( internet bağlantısı kullanarak altyazı sitelerine bağlanılır ve filmin alt yazısı seçilip okeylenir, film alt yazılarını bulur ve oynamakta olan filme eşleştirir.) o cihazlarda da her kanalı desteklemez bazı kanallarda özellikler filmlerde yapılabilir.canlı yayınlarda zaten böyle bir uygulama söz konusu değil.)

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
166
181
43
Next Minix HD

Next Minix HD(Pembe)'de kart paylaşımı ile izlenebilen kanallar ve frekansları nelerdir

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Sorduğunuz soruya biz değil server aldığınız yer cevap verebilir ancak.Lütfen kart paylaşım olayını iyice araştırmadan konu açmayınız...

DarkTalisman

0
Üye
24 Eki 2012
1
0
1
Belgesel vs. kanallar hk.

Merhaba,

Turksat ve Hotbird uydumuz var. Ayrıca minix hd mavi uydu alıcı aldım.

Admin Karbonun paylaştığı çoğu programı yükledim. Güncel kanal listesi key.db vs. emu aktif de oldu ama nasıl açarım bu discovery kanallarını veya animal planeti falan ?

Yabancıda olsa belgesel kanalı istiyorum.

teşekkürler.

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
Merhaba,

Turksat ve Hotbird uydumuz var. Ayrıca minix hd mavi uydu alıcı aldım.

Admin Karbonun paylaştığı çoğu programı yükledim. Güncel kanal listesi key.db vs. emu aktif de oldu ama nasıl açarım bu discovery kanallarını veya animal planeti falan ?

Yabancıda olsa belgesel kanalı istiyorum.

teşekkürler.
freeshare paylaşım ile internet bağlantısı ile yapabilirsin Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları bölümünde iken kumandadan 666666 tuşlayarak sarı renkli Free Share yazısını aktif hale getiriniz.. yerli platformlar hariçtir.

Son düzenleme:

sıddık83

0
Üye
30 Eki 2012
2
0
1
yeni aldım yardım...

:confused:Minix black aldım. Son güncellemeyi flash dan yaptım ayrıca softcam dosyasını da yükledim. Formları da inceledim. Başka yapmam gereken bişey var mı. Natinol cographi yi felan izlemek istiyorum nasıl izlerim Özellikle de horpit deki şifreli kanalları izlemek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor .Yardımcı olursanız sevinirim...

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
:confused:Minix black aldım. Son güncellemeyi flash dan yaptım ayrıca softcam dosyasını da yükledim. Formları da inceledim. Başka yapmam gereken bişey var mı. Natinol cographi yi felan izlemek istiyorum nasıl izlerim Özellikle de horpit deki şifreli kanalları izlemek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor .Yardımcı olursanız sevinirim...

cihazınızın internete bağlı olması gerekli eğer bağlı ise ilk etapta cihazın ıp adresini almasını sağlayın kendisi otm.olarak alıyor veya manuelde network ayarlarından da yapabilirsiniz forumda mevcut ( yapılışı ) ardından Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları bölümünde iken kumandadan 666666 tuşlayarak sarı renkli Free Share yazısını aktif hale getiriniz daha sonra menüden çıkıp yayınların açılmasını bekleyin kolay gelsin eğer yine olmaz ise forum yöneticilerinden yardım alabilirsiniz.

yavuzsv

0
Üye
14 Eki 2012
3
0
1
freeshare in kaynağı nedir?

arkadaşlar next minix hd cihazı aldım ve freeshare ile bazı yabancı kanalları izleyebiliyorum. benim merak ettiğim bu freeshare olayı süresiz midir? kim neden bedavaya böyle bir şey yapıyor? yoksa bağını sormayayım mı :)

dnz_horoz20

0
Üye
1 Eyl 2012
37
1
8
cihaz üreticisi firma tarafından gönderilen şifrelerdir. gerekli bağlantıları yaptıktan sonra ( internet veye satshare gibi ) üretici firma destek verdiği sürece devam eder veya her cihaza özel belli bir süre olabilir buna üretici firma karar veriyor. işin en güzel tarafı cihazınız yurt dışı menşei li ise yerli kanalları izleyebilirsiniz ama üretici yerli ise bu yasal değildir....... konu uzayıp gider.... üzümü bitinceye kadar ye sen :d

mflasher

0
Üye
28 Kas 2012
3
0
1
Freeshare benim anladığım kadarıyla bir satış stratejisidir. Önce insanlara herhangi bir ücret ödemeden bazı kanalları cözebilen bir cihaz alıştıra alıştıra empoze edilir, ardından sunucular kapanıp yasal olmayan bu kullanıma bir son verilir. Tabi alan almıştır alacağını...

yavuzsv

0
Üye
14 Eki 2012
3
0
1
Evet bana da aynen öyle geldi. Muhtemelen yeteri kadar satmışlardır. Mühendislik harikası diye anlatılan ve heryerde reklamı yapılan ancak çok hantal olan bu cihazın tek güzelliği freeshare de 1 haftadır çalışmıyor.

wcskaya7

0
Üye
15 Ara 2012
7
0
1
Next Minix HD ile Discovery Channel

Merhaba arkdaşlar bende Pembe Next minix HD var.Ben Discovery Channel'ı en uygun fiyata nasıl izlerim ?

Bunun gibi bir şey mi almam lazım izlemek için :

D-SMART-MODUL.jpg

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Minix HD serilerinde modül girişi yok,D-Smart kartları ise sadece kendi cihazlarına eşleşmekte,ama yabancı uydulardaki (HotBird - Astra) Discovery için free share ile bu kanalı izleyebilirsiniz...

wcskaya7

0
Üye
15 Ara 2012
7
0
1
Minix HD serilerinde modül girişi yok,D-Smart kartları ise sadece kendi cihazlarına eşleşmekte,ama yabancı uydulardaki (HotBird - Astra) Discovery için free share ile bu kanalı izleyebilirsiniz...

Ben discovery'i türkçe izlemek isityorum.Yani izlemek için uydu alıcısını değiştirmek lazım...

halil

0
Üye
27 Haz 2012
4
0
1
slm hotbirt deki discovery kanalının hangisi türkçe yayın yapıyor ben bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...