Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

megamx

0
Üye
5 Nis 2018
5
0
3
selam arkadslar.bu cihazi kullaniyorum iptv olarak. ilk ay cok iyiydi ama simdi surekli donuyor. bu sorunu cozmenin bir yolu varmi?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
selam arkadslar.bu cihazi kullaniyorum iptv olarak. ilk ay cok iyiydi ama simdi surekli donuyor. bu sorunu cozmenin bir yolu varmi?

cihazınıza yüklediğiniz iptv ücretlimi ev/iş yerinde kullandığınız internetinizin hızı yeterlimi AKN düşürüldüğünde hız nekadar tüm bunlar sizin iptv seyretmenizi etkiler.(evimde 50mb paket kullanıyorum uydu cihazı 3 adet telefon 2 adet pc baglantıda ve her aylık dönemin 15-18 günleri arasında hızım hizmet saglayıcı tarafından düşürülüyor. 75 Tl süperonline iş yerinde yine aynı cihaz aynı server (farklı kull adı ile aldıgım) toplamda 2 pc 2 tv 17 cep telefonu baglı 300 mb fiber ttnet 95 tl ücret her ayın 25-28 arası hız düşümüne giriyorum(AKN) ve hız düşümü olduğunda donma tabir ettiğimiz olay oluyor.

megamx

0
Üye
5 Nis 2018
5
0
3
next free iptv kullaniyorum. ucretli degil. yinede ilk ay gayet iyiydi. internet hizim iyi fiber internet kullaniyorum sinirsiz. 100Mbit/s indirme 100Mbit/s gonderme. iptv gun icerisinde bazen iyi bazen kotu. gece problem yok ama gunduz ve aksam vakti berbat.. sorunun benim internetimden oldugunu dusunmuyorum. ama yapabilecegim bisey varsa duzeltmek icin ogrenmek isterim. tesekkurler ilginize

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
http://www.next.web.tr/showthread.php/17551-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-23-03-2018-Tarihli-TEST-Yazılımı.html

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı indiriniz indirmeden önce ve sonra kurulum notlarını okuyun ve uygulayın efendim sorun en aza inecektir.

- XPANEL BÖLÜMÜNE AUTO SYNC EKLENDİ VE BU UYGULAMA FREE IPTV BÖLÜMÜNDEN AYRILDI.( İNTERNET HIZI DÜŞÜK OLAN KULLANICILAR BU BÖLÜMÜ AÇIK YAPARAK KANAL AÇILMADAN ÖNCE TAMPON BELLEĞİN DOLMASI SAĞLAYARAK
İNTERNET HIZI KAYNAKLI DONMALARI ENGELLEYEBİLİRLER. ÖNEMLİ NOT: AUTO SYNC AÇIK YAPILIRSA IPTV KANAL GEÇİŞLERİ YAVAŞLAYACAKTIR.HIZ SORUNU OLMAYANLAR KAPALI BIRAKSINLAR.)

-----------------------------

cihaz serverı çok kullanıcılıdır belirli ölçüde kapasitesi olan bir odaya iki katı kişi girerse yaşam kalitesi düşer ve normaldir. dilerseniz http://www.next.web.tr/showthread.php/16898-IPTV-Üyelik-(-Standart-amp-Vip-).html bölümünden memet beyden test isteyip denemeniz cihazdan kaynaklı olmadığının göstergesi olacaktır.

Son düzenleme:

megamx

0
Üye
5 Nis 2018
5
0
3
next free iptv kullaniyorum. ucretli degil. yinede ilk ay gayet iyiydi. internet hizim iyi fiber internet kullaniyorum sinirsiz. 100Mbit/s indirme 100Mbit/s gonderme. iptv gun icerisinde bazen iyi bazen kotu. gece problem yok ama gunduz ve aksam vakti berbat.. sorunun benim internetimden oldugunu dusunmuyorum. ama yapabilecegim bisey varsa duzeltmek icin ogrenmek isterim. tesekkurler ilginize

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Sevgili kardeşim adı üstünde fre yani herkese açık.is sadece sizin indirme hızınızla bitmiyor.Sanirim ne demek istediğimi anlatabilmişimdir...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
yani kendine bi paket al diyorsun :) alalim bakalim umarim ayni sorunla karsilasmam. önerecegin bi iptv aboneligi varmi?
Denemeniz için üç adet yabancı panel linki ve altında cihaza yazım şekli adres port kull adı ve şifre
HTML:
http://213.202.233.239:8080/get.php?username=alan&password=alan&type=m3u
213.202.233.239 8080 alan alan
HTML:
http://suissetv.dynu.com:6969/get.php?username=jH9Za2hzWP&password=LIlHT7ruig&type=m3u
suissetv.dynu.com 6969 jH9Za2hzWP LIlHT7ruig
HTML:
http://iptv.satplex.co.uk:1888/get.php?username=dino&password=dino&type=m3u
iptv.satplex.co.uk 1888 dino dino

IPTV Üyelik ( Standart & Vip ) dijimemo dan test isteyip deneyebilirsinizde.

Son düzenleme:

aocusb

0
Üye
5 Kas 2017
4
0
1
izmir
aldım 5-6 aydır kullanıyorum Genel olarak memnunum, next in içerik güncellemesi (film dizi v.s) tam olmasada memnuniyetsizlik yaratsada ürün güzel

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
cok güzel bir bölüm olmuş bende alırsam eklenirim . bundan sonra cıkacak cıhaz nasıl olacak . sizin önerileriniz adını kulanıcılar koysun diye bir bölüm oluşturulsa. bayagı neşeli olur . benim önerim next macina taraftar olur bir yüzü sarı bir yuzu kırmızı . bjk. fb. cimbom .ts . vs.vs birde sade olur . saygılar hürmetler.:unconscious:

Son düzenleme:

tayyphoon

0
Üye
26 Mar 2018
2
0
1
malesef hevesle aldıgım cihazı ıkıncı haftası olmadan bugun iade etmek zorun kaldım makine sürekli donma yapıp kitlendi kac kez oldu sayamadım hıcbır ıslem yapılamadı fişi cekene kadar kendıne gelmedi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
malesef hevesle aldıgım cihazı ıkıncı haftası olmadan bugun iade etmek zorun kaldım makine sürekli donma yapıp kitlendi kac kez oldu sayamadım hıcbır ıslem yapılamadı fişi cekene kadar kendıne gelmedi

Sevgili kardeşim bu tamemen sizin kararınız sizin için hayırlısı olsun ne diyelim...

ft.

0
Üye
6 May 2017
53
33
18
Kayseri
www.next.web.tr

ben geçen sene kendime aldım çok beğendim babamlarada aldım. kanal güncellemesini falan yapınca usb ile onlarada aktarıyorum çok güzel ve çok hızlı bir makina.