Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

erhankrvl

0
Üye
20 Eyl 2017
6
0
1
merhaba. ben de next 2000 hd internet machina sahibi oldum. cihazı çok beğendim, tek çanakla (turksat), kablolu internet bağlantısı ile kullanıyorum. yıllardır ccam/iptv gibi alanlardan uzak kalmışım, öğrenmem gereken çok şey olacak. herkese iyi günler dilerim...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
merhaba. ben de next 2000 hd internet machina sahibi oldum. cihazı çok beğendim, tek çanakla (turksat), kablolu internet bağlantısı ile kullanıyorum. yıllardır ccam/iptv gibi alanlardan uzak kalmışım, öğrenmem gereken çok şey olacak. herkese iyi günler dilerim...

hayırlı olsun doğru bir seçim

igokoglu

0
Üye
15 Mar 2017
13
0
1
bende 15 tane aldım eşe dosta veriyorum şuan elimde 4 tane daha var. her türlü ayar kurulum iptv si hazırlayıp teslim ediyorum hala kullanmasını beceremeyen arkadaşlarımda youtube de video cektim oradan anlatıyorum daha ne yapayım.

sfenks

0
Üye
27 Eki 2017
1
0
1
iyi aksamlar cihazı bir yıldır bende kullanıyorum ama foruma yeni üye oldum benide ekleyebilirsiniz..

Nihat50

0
Üye
19 Eki 2017
4
0
1
Bende yeni aldım ama iptv sorun yaşamaktayım kumanda ile giriyorum yazıları .. Her seferinde baglantı hatası diyor nerde yanlış yaptım anlayamadım saygılar

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
bende next 2000 machina kullanıyorum cccam yada ip adrese iğtiyaç var uygun üçretle alabılırım saygılar