Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD CX IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Günümüz koşullarında IPTV konuları populer olduğundan IPTV satıcılarıda kendilerine ait paneller üzerinden IPTV satışı yapmaktalar..

Bu panellerde bir çok kanal bulunduğundan bunları dosya halinde cihazınıza girmek ve her değişimde düzenlemek yerine satın almış olduğunuz IPTV xtream hesabınıza ait verileri ( URL - Port - Kulllanıcı Adı - Kullanıcı şifresi ) IPTV bölümündeki X panel bölümüne girmeniz yeterli olmaktadır.

Bu verileri girdiğinizde panele ait kaç kanal var ise cihazınıza yüklenecektir.

Şimdi bunları 2000 HD cihazımıza nasıl gireceğimizi anlatalım.

SAtın aldığınız IPTV hesaplarınız kişiye özel olduğundan örnek bir anlatım yapacağım siz kendi bilgilerinizi bu anlatıma göre düzenleyerek giriş yapabilirsiniz..

Next 2000 HD Cihazımızın kumandasından IPTV tuşuna basıyoruz.

Bu bölümde kumandadan SAT tuşuna basarak kategori seçimi yapıyoruz ve X Panel Bölümüne Geliyoruz.

lEXP7b.jpg

oE5qgk.jpg

X Panel bölümünde iken kumandadan KIRMIZI tuşa basarak X Panel Ayar kısmına giriş yapıyoruz.

Sunucu Seçimi yapıyoruz. ( 10 Farklı Hesap Girişi Yapılabilmektedir. )

nEd97l.jpg

İlk kez hesap girecek isek Sunucuya 1 diyoruz.

Alt satırdaki URL kısmına gelip OK tuşuna basarak hesabımıza ait URL bilgilerini giriyoruz. ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

Önemli Not : URL hesabında http:// yada www. işaretleri olmadan giriş yapmalısınız.

1Nbayp.jpg

LQM8aG.jpg

lEXP7X.jpg

Hesabımıza ait port bilgilerini giriyoruz.ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

VEO8Vn.jpg

nEd970.jpg

Kullanıcı adımızı yazıyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

Kullanıcı Şifremizi giriyoruz ve KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.

LQM8aj.jpg

1NbayA.jpg

İşlemleri doğru yaptıysak ve İNTERNET bağlantımız yada hesabımızda sorun yok ise otomatik olarak Kanallarımız eklenecektir.

rE4XQ7.jpg

Not : Her cihaz bağlı bulunduğu konumdaki ıptv hız, kota, konum ve internet sağlayıcı koşul ve kısıtlamalarına göre farklı verimle çalışır.Aslında değişkenler sonucu sağlar cihaz desteği standarttır. Bu yüzden internet bağlantılı uygulamaların hiçbirinden ( stabilite sorunlarından )cihaz sorumlu tutulamaz. Kullanıcının koşulları önemlidir.

İyi Seyirler.

Son düzenleme:

gyilmaz32

0
Üye
16 Ara 2012
2
0
1
Merhabalar Next 2000HD Cx cihaz aldık 4500 kanallı da bir xtream hesabı amma velakin hesabı giriyorum güzel 4000 kanal eklendi yazıyor(500 kayıp) güzel...fakat dona takıla milim milim oynatıyor daha doğrusu oynatamıyor...aynı hesabı KODİ de deniyorum takır takır çalışıyor sıkıntı yok acaba hata mı ettik biz bu cihazı aldık ta....

Mert ve Mert

0
Üye
11 Şub 2017
5
0
1
Nekt Ye 2000 HD CX uydu alıcıların da Sadece Biss key ve Constant CW Key Vardır IRDETO VİA NAGRA TANDBERG GİBİ ŞİFRE EMU YAZMA SİSTEMLERİ YOKTUR şifreleri de görünür değil düzenleme yok sadece ekleme var key emu menüsüde yok / SİZE Nekt 2000 k INF Plus uydu alıcısını Tavsiye Ederim Via 1-2 Nagravision 1-2 AES TPS KEY Irdeto 1-2 SECA 1-2 CONAKS Nagra RSA KEY IRDETO BETA GİBİ Tüm Key Sistemlerini destekliyor Üstelik Keyleride görünür Elle Düzenleme Ekleme de Yapabilirsiniz Şifre Uzantısı .key bu sayede keyleri pc ye indirdiğinizde İçindeki keyleri görebilir uydu alıcınıza yükleyebilirsiniz

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Nekt Ye 2000 HD CX uydu alıcıların da Sadece Biss key ve Constant CW Key Vardır IRDETO VİA NAGRA TANDBERG GİBİ ŞİFRE EMU YAZMA SİSTEMLERİ YOKTUR şifreleri de görünür değil düzenleme yok sadece ekleme var key emu menüsüde yok / SİZE Nekt 2000 k INF Plus uydu alıcısını Tavsiye Ederim Via 1-2 Nagravision 1-2 AES TPS KEY Irdeto 1-2 SECA 1-2 CONAKS Nagra RSA KEY IRDETO BETA GİBİ Tüm Key Sistemlerini destekliyor Üstelik Keyleride görünür Elle Düzenleme Ekleme de Yapabilirsiniz Şifre Uzantısı .key bu sayede keyleri pc ye indirdiğinizde İçindeki keyleri görebilir uydu alıcınıza yükleyebilirsiniz

menü >usb güncellemeler bölümünde usb güncelleme bölümü var alt seçenekte ise softcam güncelleme var ayrıyeten key güncelleme de mevcut.
internetden indirdiginiz soft cam dosyası içinde dilediğiniz degişikliği düzenlemeyi zaten pcde yapıyorsunuz işlemi bitmiş softcam ı usb yüklediğinizde direkt softcam key olarak atabiliyorsunuz gözünüzden kaçmış.
Not aynı seçenekler internet baglantınız var ise direkt internetden yüklenir.

http://www.next.web.tr/showthread.p...mp-Key-Dosyaları-Yüklemek-ve-Güncellemek.html

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhabalar Next 2000HD Cx cihaz aldık 4500 kanallı da bir xtream hesabı amma velakin hesabı giriyorum güzel 4000 kanal eklendi yazıyor(500 kayıp) güzel...fakat dona takıla milim milim oynatıyor daha doğrusu oynatamıyor...aynı hesabı KODİ de deniyorum takır takır çalışıyor sıkıntı yok acaba hata mı ettik biz bu cihazı aldık ta....

Arkadaşım bırakın kodiyi modiyi Allah aşkına derdinizi doğru dürüst anlatın.! Siz hele yollayın bana ÖZELDEN X panel bilginizi ben bir test edeyim bendede aynı cihaz var bakalım duruma.! Haa eğer hesabınız FREE yani BELEŞ hesaplar ise boşu boşuna yollamaya bile zahmet etmeyin...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Verilecek yazılımda IPTV kapasitesi 8000 e çıkarıldı..

Mert ve Mert

0
Üye
11 Şub 2017
5
0
1
ben de nekt ye hd 2000 ck var LNB 1 YADA LNB 2 YOK Ayarların da illa kabloyu çıkarıp LNB IN yere bağlamanız lazım TÜRKSAT IDA yabancı uyduyuda ve LNB OUT yazan yere anten kablosu bağladığım da asla kanalları bulmuyor S yani Sinyal 73 yazıyor Q yazan turuncu yerde 10 yazıyor ve LNB IN yazan yere anteni bağladğınızda Q 33 oluyor o zaman kanalları buluyor ve ben bu uydu alıcısını kimseye tavsiye etmiyorum geri verecem zaten aldığım yere beğenmezsen getir demişti Orijinal Nekt Bayisi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ben de nekt ye hd 2000 ck var LNB 1 YADA LNB 2 YOK Ayarların da illa kabloyu çıkarıp LNB IN yere bağlamanız lazım TÜRKSAT IDA yabancı uyduyuda ve LNB OUT yazan yere anten kablosu bağladığım da asla kanalları bulmuyor S yani Sinyal 73 yazıyor Q yazan turuncu yerde 10 yazıyor ve LNB IN yazan yere anteni bağladğınızda Q 33 oluyor o zaman kanalları buluyor ve ben bu uydu alıcısını kimseye tavsiye etmiyorum geri verecem zaten aldığım yere beğenmezsen getir demişti Orijinal Nekt Bayisi

mert ve mert kardeşim ; siz hemen cihazınızı iade edin .Next marka cihaz ve sarf malzemesi almayın.
Yeni aldıgınız cihazıda almadan önce soruşturun ve LNB OUT a bagladıgımda gösterecek cihaz arıyorum ayrıca uydu ayarı ve dıezeq tam otamatik olsun hatta uydu çanak ayarını kendinden yapan ve sinyali yükselten cihaz alın.
:kendgel:
Sevgiyle

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Bencede siz hemen hiç vakit geçirmeden aldığınız cihazı geriye iade edin en azından değerli zamanınızı boşuna geçirmemiş olursunuz.!!!

--------------------

mert ve mert kardeşim ; siz hemen cihazınızı iade edin .Next marka cihaz ve sarf malzemesi almayın.
Yeni aldıgınız cihazıda almadan önce soruşturun ve LNB OUT a bagladıgımda gösterecek cihaz arıyorum ayrıca uydu ayarı ve dıezeq tam otamatik olsun hatta uydu çanak ayarını kendinden yapan ve sinyali yükselten cihaz alın.
Sevgiyle

Abim mümkünse ben o bahsettiğin cihazdan ACİL olarak istiyorum...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bencede siz hemen hiç vakit geçirmeden aldığınız cihazı geriye iade edin en azından değerli zamanınızı boşuna geçirmemiş olursunuz.!!!

--------------------

Abim mümkünse ben o bahsettiğin cihazdan ACİL olarak istiyorum...

tamam abim 2020 de çinli kardeşlere sipariş verelim hatta sesli komut özelligide olsa ii olur karşılıklı konuşma özelliği sayesinde cihaz bizim isteklerimize dayanamayıp kafayı yerdi tabi bu arada üstadı çokkk aratırdı ))

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
Sevgiyle

ilahi dost yazdığın özelliklerde uydu alıcısı çıktıda bizimi haberimiz olmadı:redface-new: benimde cx terfi zamanım yakın gibi inş

metabesk

0
Üye
23 Eyl 2017
69
13
8
Arkadaşım bırakın kodiyi modiyi Allah aşkına derdinizi doğru dürüst anlatın.! Siz hele yollayın bana ÖZELDEN X panel bilginizi ben bir test edeyim bendede aynı cihaz var bakalım duruma.! Haa eğer hesabınız FREE yani BELEŞ hesaplar ise boşu boşuna yollamaya bile zahmet etmeyin...

Arkadaşı bir de dovseydiniz haydar beyefendi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşı bir de dovseydiniz haydar beyefendi?

Hayırdır rahatsızmı oldunuz metabesk beyefendi.? Hayır anlayamadığım o mesaj yazılalı 20 gün olmuş ilgili arkadaş cevap vermeye tenezzül bile etmemiş,sizin bunca zaman sonra durup dururken bu şekilde yazmanızın anlamı nedir.?

Son düzenleme:

metabesk

0
Üye
23 Eyl 2017
69
13
8
Hayırdır rahatsızmı oldunuz metabesk beyefendi.? Hayır anlayamadığım o mesaj yazılalı 20 gün olmuş ilgili arkadaş cevap vermeye tenezzül bile etmemiş,sizin bunca zaman sonra durup dururken bu şekilde yazmanızın anlamı nedir.?

Yani hakli buluyorsunuz uslubunuzu bravo gercekten.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Yani hakli buluyorsunuz uslubunuzu bravo gercekten.

Allah aşkına bu cevabı yazmak için neden bu kadar bekledinizki yazmak aklınızamı gelmedi yoksa.! Başkalarının sorunlarını kendinize dert edeceğinize cihazla ilgili her türlü bilgiyi okuyun kendinizi geliştirin.!!! Sonra buraya her başınız sıkıştığında gelip yazmayın efendim şurada sorun yaşıyorum ne yapabilirim diye.! Yardımı severim ama bana hiç bir şeyden haberi olmayan birinin laubalilik taslamasına hiç ama hiç tahammül edemem doğrusu.!!!

Turkbur

0
Üye
8 Haz 2017
3
0
1
slm kardeşim cihazı güncellemiş o andan itibaren iptv de xpanel seçeneği görünmüyor sorunu nasıl çözeriz tşklr

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@ahmetemre

- Menü>Media portalı> xtream

-Mavi Tuş

iptv çerçevesi açııldıgında Menü Tuşu-Sat Tuşu aktiftir açılan pencere altında tuşlar ve işlevleri vardır.

Son düzenleme: