Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

fox grup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili dostlarım TANDBERG ile şimdilik herhangi bir gelişme yoktur.! Ama şimdi şöyle bir şey yazmak istiyorum ilgili gurubun bazı kanalları Ccam-server ile açmaktadır.! Yalnız şimdilik açılabilen kanallarda stabilite pek yoktur BİLGİNİZE.!!!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
reis hangi kanallar stabiş şuan

Şu an herhangi bir stabilite söz konusu değildir yayınlar zaman zaman DONMALI olarak çalışmaktadır...

--------------------

güzel admınlerr şuu resımm atmaa işinii biraz kolaylaşştırrmısnz lütfenn

Olay gayet kolay size yazdığım gibi yapacaksınız ama KESİNLİKLE keylerle ilgili ise hiç bir resim koymayın.! Zaten hala keyler bilinmemektedir.!!!

kagan_07

0
Üye
24 Ocak 2017
25
0
1
bende linux işletim sistemli bir cihaz var şu an takır takır açıyor ilgili kanalları

datanet

0
Üye
1 Haz 2017
12
0
1
bende linux işletim sistemli bir cihaz var şu an takır takır açıyor ilgili kanalları

Bende de var ve server'da var ama açmıyor. Astra uydusundaki İngilizce olanları açıyor ama bizim yerli daha doğrusu Türkçe alt yazılı olanları açmıyor. Sizde Enigma2 cihaz mı var acaba? Eğer öyleyse nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

datanet

0
Üye
1 Haz 2017
12
0
1

Bende de var ve server'da var ama açmıyor. Astra uydusundaki İngilizce olanları açıyor ama bizim yerli daha doğrusu Türkçe alt yazılı olanları açmıyor. Sizde Enigma2 cihaz mı var acaba? Eğer öyleyse nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

datanet

0
Üye
1 Haz 2017
12
0
1

İhtimal vermiyordum ama gerçekten paylaşımla açıyor. Bendeki paylaşım açmıyordu ama Alman birinin sunucunun 1 günlük demo paylaşımını aldım arkadaş sayesinde. Sorunsuz şekilde açıyor donma yok kasma yok.

Kanal açıkken şifrelemesine baktım Tandberg gözüküyor. Herhalde yeni keyler bulundu ve bazı paylaşımcılar sunucularına ekledi.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Ben şimdi test ettim.Fox grubunda serverde Nat geo wild,Fox sport,Fox crıme kanallar takılmalı da olsa açılıyor ayrıca dsmartın Baby tv,eurosport 2,Nba tv,Dtx,Discovery scinece server de açılıyor ileride daha fazla kanal gelebilir

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşlar hangi kanal hangisi vs sorulara gerek yok sıkıntılıda olsa Başlıktaki malum kanallar açık.(Bizler hangi konu başlıgına yazıyoruz:encouragement:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...