Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

bein sport france

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
astra 19 derecede bein sport france hangi frekansta yayın yapıyor ve karadeniz bölgesinden kaç cm antenle sinyal alınabilir?

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
11856/29700 v den cikiyor csat paketine gecti karadenizden cikarmi bilmem ama sunpulus islemcili cihazlarda youcam la acildigini biliyorum buyuk ihtimal amigo pulus dada acila bilir

Asparagaz42

0
Üye
6 Eki 2016
35
6
8
Evet ben bir redline kullanıcısı olarak youcam ile şimdilik sorunsuz bakalıyor ileride ne olur bilmem maçlar başlayınca sinyale gelince çok güçlü sinyali var rahat bulursunuz Konya'dan 110 luk çanakla çoklayıcı ile çok rahat alıyorum

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
Evet ben bir redline kullanıcısı olarak youcam ile şimdilik sorunsuz bakalıyor ileride ne olur bilmem maçlar başlayınca sinyale gelince çok güçlü sinyali var rahat bulursunuz Konya'dan 110 luk çanakla çoklayıcı ile çok rahat alıyorum

zaten next free shareye bi cozum bulamazsa 1 ay sonra redline ye dogru buyuk bir kayis patlar cihazlarda bein sporlari actigi surece demedi demeyin

aydınlı

0
Üye
2 Mar 2012
4
0
1
bende uydu dünyasına girdiğimden beri next cihazdan başkasını almadım ama şu aralar next cihazlara yazılım desteği azaldı gibime geliyor eğer yeni bir uydu alıcısı alacak olsam bu next olmayacak artık,üç beş kuruşluk dandik cihazlar bütün kanalları açıyor tonla para verdiğimiz nextlerde tık yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...