Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next.in teknik elemanlarına

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
bu konu bu siteyi bağlamaz ve yeride değil fakat yeni yazılım beklentisi yerine next firmasını şikayet ile yıldırsak her türlü modeli piyasaya sürmeden önce şu machina 3d nin ön panelindeki yazılar her geçen
gün okunmaz olmuş düşünseler diyorum acaba nerede hata yaptıkki böyle oldu diye değiştirildiği halde giderilemeyen sorun için bir zahmet kafa yorsalar bu hata next firmasına yakışmıyor.
saygılar ve hayırlı Cuma,lar arkadaşlar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
bu konu bu siteyi bağlamaz ve yeride değil fakat yeni yazılım beklentisi yerine next firmasını şikayet ile yıldırsak her türlü modeli piyasaya sürmeden önce şu machina 3d nin ön panelindeki yazılar her geçen
gün okunmaz olmuş düşünseler diyorum acaba nerede hata yaptıkki böyle oldu diye değiştirildiği halde giderilemeyen sorun için bir zahmet kafa yorsalar bu hata next firmasına yakışmıyor.
saygılar ve hayırlı Cuma,lar arkadaşlar.

Sn.Zafer-3801 Firma ile irtibata geçerek cihazı panel değişimi için konuşunuz.! Madem tekrar bozuldu düzeltilmesi gerekir diye düşünüyorum.!

Aynen nex 2000 mini dede aynı sorun olmakta yazılar siliniyor

Sevgili arkadaşım sanırım yanlış cihazdan bahsediyorsunuz o seride NUMARATÖR ekranı vardır.! Hani bildiğimiz kanal nosunu belirtir 1-2-3 gibi yazar kanal isimlerini TRT- FOX vs gibi yazmaz...