Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 10000 UHD 28.07.2017 Tarihli (V.05.01.2547) Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
Yükleme bittifabrika ayarlarına döndüm şu an için gözle görülür bi değişiklik yok sanki biraz daha hızlanmış gibi

matroska

0
Üye
29 Tem 2017
1
0
1
Hocam bende yukledim bazi yenilikler var fakat speed test bozulmus yine yanlis olcuyor sizde durum nasil

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Acaba Offline Yenilemek Icin Hic Bir Imkan Yokmu ?
Benim Internet Hizim Cok Asagi Ve Cok Online Yenilemeni Denedim Ama Hep Fail Verdi Ve Yeniden Baslamak Zorunda Kaldim Ama Her Zaman Ayni Erori Veriyor

baranahmet68

0
Üye
9 Ağu 2016
3
0
1
Yazılım yeni versiyonu v05.01.2547 olmuştur.(3.7.2017 tarihli yazılım) 2 gündür kullanıyorum. ilk gördüğüm fark. Arama sonunda bulunan kanal sayısını mesaj penceresi ile göstermekte. Peş peşe seri aramalarda yaşanan kilitlenme sorunu da çözülmüş gibi durmakta.

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Yazılım yeni versiyonu v05.01.2547 olmuştur.(3.7.2017 tarihli yazılım) 2 gündür kullanıyorum. ilk gördüğüm fark. Arama sonunda bulunan kanal sayısını mesaj penceresi ile göstermekte. Peş peşe seri aramalarda yaşanan kilitlenme sorunu da çözülmüş gibi durmakta.
kanal tarama bolumunde kanal goruntusu artirilmis
ana sayfada ekran icin resim secme artirilmis
malesef uydularin litesinde uydu sayisi azalmis

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Bu Yazilimda Eklenen Seyler Gordugum Kaderiyle Bunlar :

Kanal Tarama Kisminda Kanalin Goruntusu ve Kanallari Listesi Ayrilmis ve Mavi Tusla Istediyiniz Uyduyi Secip Ayarliyebilirsiniz
Amam Malesef Buraya Girip Cikdiginizda Kanallarin Tumu Olan Listeye Giriliyor Ve Secilmis Bir Uyduya Dogru Girilmiyor

y7xs_channel_manager_1.jpg

iaw0_channel_manager.jpg

PID Arama ve Deyismek Imkani

nkg5_pid_scan.jpg

hcaq_pid_scan_in_sat_list_1.jpg

przl_pid_scan_in_sat_list.jpg

Kanal Ve Uydu Aramasi Btdikten Sonra Bulunan Kanallarin Sayisini Gostermek Imkani Artilmis Ama Malesf Arama zamaninda Bulunan Kanallarin Sayisini Gosteren Numaralar Gotorulmus Ve Eski Yazilimda Olan Sorun ki Bulunan Kanallarin Sayisi Gosterilen Kanallarin Sayisiyla Bir Olmuyordu Cozulup Cozulmedigi Gorunmuyor

kjx3_search_no_1.jpg

n1iu_search_no.jpg

Ana Sayfaya Fotoraf Goymak Imkani Ana Sayfanin Alt Kisminda Olan Tosla Deyisilebilir Ama Malesef Ben Bu Kismidan Cihazin Kendi Gosterdigi Resimlerden Baska Bir Resim Secemedim

vfm1_wallpaper_changer_1.jpg

flkb_wallpaper_changer.jpg

Ana Sayfada Olan USB Iconi Deyisilmis

9a4a_usb.jpg

Artirilan Seylar Benim GorDugum Kaderyle Bunlar

Bir Sorunda DTV programinin Ses Secme Kisminda Buldum Ki Umarim Duzeltirler . Ses Dilini Secmek Istediginiz Zaman Program Kapanip Ana Sayfaya Gidiliyor

arwx_bug.jpg

Umarim Cok Yakinda Next Destecileri Daha Iyi Bir Yazilimla Olan Sorunlar ve Eksikleri Cozurlar

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
kanal düzenlerken yana kanal pencersi açılıyor artık bu zaten 10 sene önceki cihazlarda bile vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...