Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Windows 10 S çıktı! Windows 10 S indir!

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Windows10-titus.jpg

windows-10s-kapak.jpg

Microsoft, Windows 10 S sürümünü yayınladı.

Dünya genelinde kullanım oranı en yüksek işletim sistemi olan Windows’un bir süredir konuşulan ‘Windows 10 S’ sürümü nihayet yayımlandı. Microsoft’un son dönemde, eğitim alanına yoğunlaşarak geliştirdiği sistemde yalnızca ‘Windows Store’ üzerindeki uygulamalar çalışabiliyor.
Bu ‘Windows’ sürümüne ‘Windows 10 Pro’, ‘Windows 10 Pro Education’ veya ‘Windows 10 Enterprise’ kullanıcıları ücretsiz şekilde sahip olabiliyorlar.

‘Windows 10 S’te bir çok ‘Win32’ uygulamasını başarılı şekilde çalıştırabiliyorsunuz. ‘Google’ tarafından geliştirilen ‘Chromebook’ akımına karşı atak olarak geliştirilen ‘Windows 10 S’ işletim sistemi, yapısı gereği iş dünyası ve eğitim alanında yaygın olarak kullanılacak. Bilgisayarı üzerinden akademik çalışmalar gerçekleştiren bir kullanıcı için oldukça uyumlu bir işletim sistemi olarak gösterilebilecek ‘Windows 10 S’e, normal kullanıcıların geçiş yapması şimdilik pek mantıklı görünmüyor. Nitekim şirketin ‘Windows 10 S’e ücretsiz geçiş hakkını tanımlandığı yazılım sürümleri incelediğinde ‘Microsoft’un ‘Windows 10 S’ hakkında geliştirmek istediği planları da görebiliyoruz.

Son dönemde eğitime odaklanan Microsoft, yalnızca Windows Mağaza'daki uygulamaları çalıştıran Windows 10 sürümünü duyurmuştu. Merakla beklenen Windows 10 S sürümü bugün yayınlandı.
Peki, Windows 10 S ISOdosyasını kimler ücretsiz olarak indirebiliyor?

Windows 10 S ISO indir!

Windows 10 S'i ücretsiz indirmek için Windows 10 Pro, Windows 10 Pro Education veya Windows 10 Enterprisesürümlerinden birine sahip olması gerekiyor.
Windows 10 S ISO dosyasını indirdikten sonra Windows 10 yüklü bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Eğer daha sonra
Windows 10 Pro'ya geri dönmek isterseniz Windows Store üzerinden kolayca geri dönebilirsiniz.
Ancak yayınlanan dokümanlara göre; bu yöntem herkes için çalışsa da tamamen uyum içinde olup olmadığını henüz test ediliyor.

1501671640_windows-10-s-indir.jpg

Yükleme sonrası Windows 10 S'in özel sürücüler gerektiren bazı çevre birimleri düzgün çalışmayabilir veya bazı sürücüler hiç çalışmayabilir.

Yeni Windows 10 S kurulumunuzla Win32 uygulamalarını çalıştırmanın ve bir alana katılmanın yanı sıra Windows 10 Pro ile yapabileceğiniz çok şey yapabilirsiniz.
VM'leri yüklemek için Hyper-V'yi kullanabilirsiniz

images

kbQpov.gif

indir1.png

.
Windows 10 S ISO indir

images

minur1234

New member
Üye
1 May 2020
1
0
1
Windows10-titus.jpg

windows-10s-kapak.jpg

Microsoft, Windows 10 S sürümünü yayınladı.

Dünya genelinde kullanım oranı en yüksek işletim sistemi olan Windowsun bir süredir konuşulan Windows 10 S sürümü nihayet yayımlandı. Microsoftun son dönemde, eğitim alanına yoğunlaşarak geliştirdiği sistemde yalnızca Windows Store üzerindeki uygulamalar çalışabiliyor.
Bu Windows sürümüne Windows 10 Pro, Windows 10 Pro Education veya Windows 10 Enterprise kullanıcıları ücretsiz şekilde sahip olabiliyorlar.

Windows 10 Ste bir çok Win32 uygulamasını başarılı şekilde çalıştırabiliyorsunuz. Google tarafından geliştirilen Chromebook akımına karşı atak olarak geliştirilen Windows 10 S işletim sistemi, yapısı gereği iş dünyası ve eğitim alanında yaygın olarak kullanılacak. Bilgisayarı üzerinden akademik çalışmalar gerçekleştiren bir kullanıcı için oldukça uyumlu bir işletim sistemi olarak gösterilebilecek Windows 10 Se, normal kullanıcıların geçiş yapması şimdilik pek mantıklı görünmüyor. Nitekim şirketin Windows 10 Se ücretsiz geçiş hakkını tanımlandığı yazılım sürümleri incelediğinde Microsoftun Windows 10 S hakkında geliştirmek istediği planları da görebiliyoruz.

Son dönemde eğitime odaklanan Microsoft, yalnızca Windows Mağaza'daki uygulamaları çalıştıran Windows 10 sürümünü duyurmuştu. Merakla beklenen Windows 10 S sürümü bugün yayınlandı.
Peki, Windows 10 S ISOdosyasını kimler ücretsiz olarak indirebiliyor?

Windows 10 S ISO indir!

Windows 10 S'i ücretsiz indirmek için Windows 10 Pro, Windows 10 Pro Education veya Windows 10 Enterprisesürümlerinden birine sahip olması gerekiyor.
Windows 10 S ISO dosyasını indirdikten sonra Windows 10 yüklü bilgisayarınıza kurabilirsiniz.Eğer daha sonra
Windows 10 Pro'ya geri dönmek isterseniz Windows Store üzerinden kolayca geri dönebilirsiniz.
Ancak yayınlanan dokümanlara göre; bu yöntem herkes için çalışsa da tamamen uyum içinde olup olmadığını henüz test ediliyor.

1501671640_windows-10-s-indir.jpg

Yükleme sonrası Windows 10 S'in özel sürücüler gerektiren bazı çevre birimleri düzgün çalışmayabilir veya bazı sürücüler hiç çalışmayabilir.
Yeni Windows 10 S kurulumunuzla Win32 uygulamalarını çalıştırmanın ve bir alana katılmanın yanı sıra Windows 10 Pro ile yapabileceğiniz çok şey yapabilirsiniz.
VM'leri yüklemek için Hyper-V'yi kullanabilirsiniz

images

kbQpov.gif

indir1.png

.Windows 10 S ISO indir

images