Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bilgilendirme

elliikilik

0
Üye
20 Şub 2013
25
5
3
Hayırlı Günler.Uydu Forum Dostlarım.
Nasip olursa 15-08-2017 tarihinde hac için yola çıkacağım. Bu forumda siz dostların bilgisinden; emeklerinden ve tecrübelerinden çok zaman faydalandım. Varsa şayet yazı ve yorumlarımda hata ve kusur özür dilerim.
Bu nedenle forumda şahsıma emegi gecen tüm arkadaşların haklarını helal etmelerini talep ediyorum.Benden yana helel olsun.
Saygılarımla.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Hayırlı Günler.Uydu Forum Dostlarım.
Nasip olursa 15-08-2017 tarihinde hac için yola çıkacağım. Bu forumda siz dostların bilgisinden; emeklerinden ve tecrübelerinden çok zaman faydalandım. Varsa şayet yazı ve yorumlarımda hata ve kusur özür dilerim.
Bu nedenle forumda şahsıma emegi gecen tüm arkadaşların haklarını helal etmelerini talep ediyorum.Benden yana helel olsun.
Saygılarımla.

Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşaallah şahsım adına hakkım helal olsun.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113

Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşaallah şahsım adına hakkım helal olsun.

ALLAH makbul hac nasip etsin size ve tüm hacı adaylarımıza varsa benden yana hakkım helal olsun bizleride dualarınıza eklemeyi unutmayınız selametle gidip gelmek nasip etsin rabbim kolaylıklar ihsan etsin.Amin

goodmen

0
Üye
7 Nis 2015
6
0
3
Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşallah .

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
ALLAH hac,ınızı kabul etsin hayırlısı ile gidip gelin inş tüm isteyenlere nasip eder hakkım varsa benden yana helal olsun

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Hayırlısıyla gidin hayırlısıyla gelin. Rabbim haccınızı ve dualarınızı kabul eylesin. Dualarınızda biz forum dostlarınıda eksik etmeyin.

Son düzenleme: