letiim


 0532 614 95 17


dijimemo@hotmail.com


dijimemo@hotmail.com

×

http://i.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2015/04/24/fft226_mf5560970.Jpeg Saturday (Samedi)12.08.2017 (GMT+00) English Premier League 11:30 Watford Liverpool IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

Bu konu 3731 kez grntlendi 57 yorum ald ...
(Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi 3731 Reviews

    Konuyu deerlendir: (Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi

    5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 3731 kez incelendi.

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456
  1. #1
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Thumbs up (Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi


    Saturday (Samedi)12.08.2017 (GMT+00)
    English Premier League
    11:30 Watford Liverpool
    IR Cama 3
    -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
    BETFRED TV (TTV) CISCO 4
    -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    14:00 Chelsea FC Burnley FC
    IR Cama 3
    -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    16:30 Brighton & Hove Albion Manchester City
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    French League 1st Div.
    15:00 FC Nantes Olympique Marseille
    TV5 Monde Maghreb Orient
    -Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
    TV5 Monde Maghreb Orient HD
    Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
    TV 5 Monde Afrique
    -Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
    -Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ESPN +
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    18:00 FC Girondins de Bordeaux FC Metz
    ARENA SPORT2
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    18:00 Toulouse FC Montpellier HSC
    ARENA SPORT4
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    African Nations CHAN Qualifiers
    16:00 Burkina Faso Ghana
    RTB TV Burkina Faso
    -Eutelsat 9E-11900 H 27500 -FTA
    -Eutelsat 3.1E -4172 R 1917 -FTA(C-Band)
    -Eutelsat 16E-10977 H 24114 -FTA (AFRICA)

    16:00 Equatorial Guinea Gabon
    Gabon Tlvision
    -Eutelsat 16A 16E- 10804 H 30000 -FTA
    -Eutelsat 5W- 4159 L 1944 -FTA(C-Band)
    -SES 4 22W-11551 V 40000 -FTA
    -SES 4 22W-12570 V 30000 -FTA

    17:00 Mauritania -Mali
    ORTM
    -Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
    -Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
    -Intelsat 31.5W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
    -Intelsat 31.5W -12340 V 2121 -FTA

    19:45 Algeria- Libya
    Programme National
    -Nile sat 7W-11680 H 27500-Biss
    -Eutelsat 5W 11060 H 23700 -Biss
    -Ses 22W -12674 H 20255 -Biss

    Friendlies Clubs
    18:30 Internazionale Milano-Real Betis
    Sharjah Sport
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    Sharjah Sport HD
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    17:00 Logros Huesca
    Aragn TV
    -Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
    -Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

    19:00 Real Zaragoza Eibar
    Aragn TV
    -Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
    -Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

    Major League Soccer
    20:05 Seattle Sounders Sporting Kansas City
    AFN Prime (Atlantic)
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU
    -Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU

    Jameel Saudi Professional League
    16:10 Alshabab Uhud
    MBC Pro Sports 2
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    17:55 Alfaisaly Al Nassr
    MBC Pro Sports 1
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    Holland Eredivisie League
    18:45 Heracles Almelo Ajax Amsterdam
    CBC SPORT HD
    -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

    German DFB Pokal 2016/2017
    13:30 CHEMNITZER BAYERN MNIH
    NTV Spor / NTV Spor HD
    -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    Belgium Jupiler League
    16:00 KV Mechelen KAA Gent
    NTV Spor / NTV Spor HD
    -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

    EFL Championship
    14:00 Brentford Nottingham Forest
    Telekanal Futbol (Football Russia)
    -Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA

    16:30 Middlesbrough Sheffield United
    BETFRED TV (TTV) CISCO 4
    -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)

    Hungary NB I
    16:00 K. Budapest Honved Ujpest FC
    M4 Sport HD Europa
    -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

    18:30 Videoton Szekesfehervar Debreceni VSC
    M4 Sport HD Europa
    -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

    Azerbaijan Topaz Premyer Liqasi
    16:00 Inter Qabala
    CBC Sport HD
    -AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

    Bulgaria PFG Parva Liga
    15:15 Etar Pirin
    Diema
    -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)

    Montenegro 1. CFL (Prva Crnogorska)
    15:00 Zeta Buducnost
    Arena Sport 1
    -HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg
    Arena Sport BIH
    -HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg


    Campeonato Brasileiro Srie A
    22:00 Esporte Clube Vitoria Avai FC
    ARENA SPORT1
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ARENA SPORTBIH
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    Croatia 1.NHL League
    17:00 HNK Rijeka GNK Dinamo Zagreb
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    HNL
    -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

    19:00 HNK Hajduk Split NK Slaven Belupo
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    HNL
    -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

    Schweizer Cup, 1/32-Final
    15:45 Luzern aus Kriens
    SRF Zwei HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)

    Russian Premier League
    14:30 CSKA Moscow Spartak Moscow
    Tivibu Spor HD
    -Turksat 42E- 11853 H 25000 -FTA (DVB-S2)
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Match! TV
    -Express 53E -12617 H 8122 -Biss
    -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
    -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
    -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
    -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
    -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
    -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


    coppa italia
    19:15 Cagliari -Palermo
    Rai Sport 1
    -Hotbird 13E-11804 V 27500 -FTA
    Rai Sport + HD
    -Eutelsat 5W-11179 V 30000 -FTA(Multistream)

    Campeonato Brasileiro Srie B
    19:30 Internacional Londrina
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    22:00 Figueirense FC Goias Esporte Clube
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    Liga NOS (Primeira Liga)
    17:15 Belenenses Martimo
    Gol TV
    -SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
    -SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

    19:30 Boavista Rio Ave
    Gol TV
    -SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
    -SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

    Sunday 13 Aug 2017
    Major League Soccer
    00:00 Dallas Colorado Rapids
    AFN Sports 2
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU

    03:00 Los Angeles Galaxy New York City
    AFN Sports 2
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU





    erdin (09.10.2017) Bunu beendi.

  2. #51
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart

    Kod:
    • Saturday (Samedi)14.10.2017 (GMT+00)
      Spain La Liga 11:00 Athletic Club vs Sevilla Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 14:15 Getafe Real Madrid Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Deportivo Alavs Real Sociedad Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:45 Atltico Madrid Barcelona IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Arezu TV -Yahsat52.5E-12015 H 27500-FTA -ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) England Premier League 11:30 Liverpool- Manchester United IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 14:00 Tottenham Hotspur vs AFC Bournemouth TV ZIMBO Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA (SD) TVT International (TV Togo International) -Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA (DVB-S2) -Eutelsat 10E-4039 R 2222 -FTA (C-Band) RTS1 -Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA -Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa) -Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa) -Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss CIS TV -Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band) -Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band) 14:00 Crystal Palace vs Chelsea IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Extra -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 14:00 Manchester City Stoke City FC ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 16:30 Watford vs Arsenal ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) French League 1st Div. 15:00 Dijon Paris Saint-Germain TV5 Monde Maghreb Orient -Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA TV5 Monde Maghreb Orient HD Badr 26E- 12073 H 27500-FTA TV 5 Monde Afrique -Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa) -Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa) ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 18:00 Saint Etienne FC Metz ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:00 EA Guingamp Stade Rennais SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Italian Calcio League Serie A 16:00 Juventus vs Lazio ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Roma vs Napoli ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Germany Bundesliga 13:30 Bayern Mnchen vs Freiburg ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss 16:30 Borussia Dortmund RB Leipzig Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Saudi Arabia Pro League 14:55 AlEttifaq Al-Batin MBC Pro Sports 3 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 17:00 Alfaisaly Al Feiha MBC Pro Sports 2 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 17:00 Alshabab Alahli MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA VIVA Kuwait League 14:50 AlQadsia AlNasar Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA 17:20 AlSalmiyah -Kazma Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA Qatar Star League 14:30 Al-Gharafa SC- Al-Khor Sports Club Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 16:40 Umm salal AlArabi Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 16:40 AlSailiya SC -AlKhuraitiat Alkass Two HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Superliga Argentina 21:05 Vlez Sarsfield vs Newells Old Boys ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg English Championship League 14:00 Leeds United FC Reading FC BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 16:30 Wolverhampton Wanderers FC Aston Villa BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) FIFA U-17 World Championship 11:30 France Honduras SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 14:30 England Iraq beIN Sports HD -Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) EuroSport Deutschland -Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA 14:30 Mexico-Chile SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Croatia Druga HNL 13:00 Istra 1961-Rijeka ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss 17:00 D. Zagreb-Osijek HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Bulgaria Premier League 12:30 PFC slavia Sofia- Dunav 2010 Diema -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat) Uruguay Clausura League 18:30 Defensor Sporting River Plate FC VTV -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band) 21:00 Rampla CA Penarol VTV -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band) Campeonato Brasileiro Srie A 20:00 Vasco da Gama Botafogo FR ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss 23:59 So Paulo vs Atltico PR PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Russian Premier League 16:00 FK Krasnodar CSKA Moscow Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Serbia Super Liga 14:00 Crvena Zvezda Macva ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Brazil Serie B 19:30 Amrica Mineiro vs Luverdense PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 19:30 Vila Nova FC Goias Esporte Clube SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 22:00 Clube Nautico Capibaribe Guarani SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Australia A-League 8:50 Melbourne Victory FC Melbourne City FC ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg German Bundesliga 3rd Divsion 12:00 SC Paderborn 07 Werder Bremen Am WDR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA WDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA -Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA 12:00 Carl Zeiss Jena FC Hansa Rostock MDR Fernsehen -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA MDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2) 12:00 Karlsruher SC Wurzburger BR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA BR Fernsehen HD -Astra 19.2E -10891 H 22000-FTA SWR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA

  3. #52
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart

    Kod:
    Sunday (dimanche)15.10.2017 ( GMT+00)
    Italian Calcio League Serie A 10:30 Fiorentina vs Udinese RTRS -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA 13:00 Sampdoria vs Atalanta ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CIS TV -Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band) -Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band) K24 -Intelsat 72.1E-3724 L 16073-FTA (C-BAND) -Intelsat 60.0E -3775 R 9361 -FTA (C-BAND) -NSS 57E- 11554 H 3300 -FTA (East Africa) -Eutelsat 10E-3729 R 10321 -FTA (C-BAND) 13:00 Crotone vs Torino ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 18:45 Internazionale vs Milan IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) England Premier League 12:30 Brighton & Hove Albion vs Everton BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 15:00 Southampton vs Newcastle United BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) Spain La Liga 10:00 Eibar vs Deportivo La Corua Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 14:15 Girona vs Villarreal Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Mlaga vs Legans Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:45 Real Betis vs Valencia Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Germany Bundesliga 13:30 Bayer Leverkusen vs Wolfsburg Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss 16:00 Werder Bremen -Borussia Mgladbach Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ESPN Extra -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) French League 1st Div. 13:00 FC Girondins de Bordeaux FC Nantes ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 15:00 Montpellier HSC OGC Nice ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 19:00 RC Strasbourg Olympique Marseille ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV2HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Argentina Superliga Argentina 21:00 River Plate vs Atltico Tucumn ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Belgium Jupiler League 12:30 Standard de Liege- KV Kortrijk FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA 16:00 KV Oostende Club Brugge KV Sharjah Sport -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA Sharjah Sport HD -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA NTV Spor / NTV Spor HD -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss Eredivisie 12:30VVV Venlo VS PSV ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Swiss Super League 14:00 Grasshoppers Luzern RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) Brazil Brasileiro 19:00 Atletico Clube Goianiense Palmeiras PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 21:00 Bahia vs Corinthians ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 21:00 Coritiba FC Gremio SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Australia A-League 8:00 Sydney FC vs Wellington Phoenix ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Croatia HNL 17:00 HNK Hajduk Split-HNK Cibalia ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss Moroccan Cup 16:00 Difa El Hassani dEl Jadida Chabab Rif Al Hocema Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 18:30 Raja Club Athletic Chabab Atlas Khnifra Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA Saudi Professional League 17:00 Al Nassr Al-Taawoun MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Qatar Star League 14:30 Al Rayyan Al Markhiya Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) beIN Sports HD -Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) 16:40 AlSadd Qatar Alkass TWO HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 16:40 Duhail SC AlAhli Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) beIN Sports HD -Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) Bahraini NBB League 15:00 Al-Ittihad East Riffa Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Bahrain Sports 2 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:15 Al Hidd AlAhli Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Bahrain Sports 2 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Serbia Super Liga 13 :00 Radnik Surdulica vs Partizan ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Azerbaijan Premier Liqa 14:30 Shabail Neftchi Baku CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Frauen bundesliga 13:00 VfL Wolfsbourg Potsdam Sport 1 Deutschland -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA Russian Premier League 11:00 FC Ufa- Lokomotiv Moscow Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 13:30 FC Rostov- FC Rubin Kazan Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Major League Soccer USA 21:00 New York Red Bulls Atlanta United EuroSport Deutschland -Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA 21:00 Orlando City Soccer Club Columbus Crew SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 23:30 Seattle Sounders FC FC Dallas SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Uruguay Clausura League 19:30 Nacional -El Tanque Sisley VTV
    -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band)

  4. #53
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart

    Kod:
     
    Wednesday ( Merceredi)18.10.2017 (GMT+00)
    UEFA Champions League 16:00 Qarabag vs Atltico Madrid ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss 18:45 FC Barcelona Olympiacos CFP ERT 1 / ERT HD -Eutelsat 3.1E-12734 V 16750 -Biss ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg AZ Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA Arezu TV -Yahsat52.5E-12015 H 27500-FTA -ST-2 88 E- 11023 V 1000 -FTA Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Telecadena 7 y 4 -Intelsat 45W-3866 V 10073 -FTA (C-Band) Teletica -Intelsat 43.1W-3828 V 3300 -FTA (C-Band) Canal 9 Nicaragua -Intelsat 55.5W -4102 H 8400 -FTA(C-Band) 18:45 Chelsea FC AS Roma OBN -Eutelsat 16E -11304 H 30000 -FTA(DVB-S2) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss 1TV Georgia -AzerSpace 46E -11095 H 30000 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss KTRK Sport -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 18:45 Bayern Munich Celtic ZDF -Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA -HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA ZDF HD -Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA(DVB-S2) ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 Juventus FC Sporting CP ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 SL Benfica Manchester United ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg RT Two HD Eutelsat 9E- 20185 L 25000 -FTA (KA-Band) 18:45 CSKA Moscow FC Basel 1893 RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) AFC Cup 13:30 Bengaluru FC Istiklol Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Prince Faisal bin Fahd League Saudi Arabia 14:50 Al-Nahdha Al mojzel Saudi Sport-2 HD Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA 15:05 Al-Kawkab Al-Tai Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA Montenegro First League 16:00 Buducnost FK FK Zeta Golubovac ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg UEFA Youth League 14:00 Juventus Sporting Lisbon ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg FIFA U-17 World Championship 11:30 Ghana Niger SporTV2HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 14:30 Brazil Honduras SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Campeonato Brasileiro Srie A 21:30 Atletico Clube Goianiense Vasco da Gama SporTV1HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 21:30 Coritiba FC Cruzeiro PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 23:45 Paulista Corinthians Gremio ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

  5. #54
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart


    Thursday ( Jeudi)19.10.2017 (GMT+00)
    UEFA Europa League
    15:00 FC Astana Maccabi Tel Aviv FC
    ARENA SPORT4
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    BNT HD
    -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
    -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream )

    17:00 OGC Nice SS Lazio
    ARENA SPORT4
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss


    17:00 Zenit St. Petersburg Russia Rosenborg BK
    ARENA SPORT2
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    Match! TV
    -Express 53E -12617 H 8122 -Biss
    -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
    -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
    -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
    -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
    -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
    -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

    17:00 Crvena Zvezda Arsenal FC
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    BNT HD
    -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
    -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream )
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    17:00 Konyaspor Red Bull Salzburg
    TRT 1
    -Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss
    -Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss
    TRT1 HD
    Turksat 42E -11054 V 30000-FTA/Biss
    TRT 4K
    Turksat 42E -10980 V12500 -FTA/Biss

    17:00 FC Lugano FC Viktoria Plzen
    RTS Deux HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
    SRF Zwei HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
    RSI La 2 HD
    -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG)

    17:00 FK Bate Borisov FC Koln
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    17:00 Olympique Marseille Vitoria Guimaraes
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    17:00 FK Vardar Real Sociedad
    ESPN +
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    19:05 AC Milan AEK Athens
    ARENA SPORT2
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    19:05 Sporting Braga Ludogorets Razgrad
    ESPN +
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


    19:05 Everton FC Olympique Lyonnais
    W9 Suisse
    -Eurobird 9E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2)
    W9
    -Eutelsat 5W-11554 V 29950 -(Emu Atlas100HD/200 HD)
    -Eutelsat 5W-11509 H 29500 -FTA(Multistream)
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss


    19:05 Skenderbeu FK Partizan
    RTRS
    -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    19:05 TSG 1899 Hoffenheim Medipol Basaksehir F.K
    Sport 1 Deutschland
    -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

    19:05 Dynamo Kyiv BSC Young Boys
    Kanal Ukraine / UKRAINE SD
    Astra 4.8E-12130 V 27500 -Biss
    Astra 4.8E-12073 H 27500 -Biss
    Astra 4.8E-12188 H 30000 -FTA (Multistream)
    RTS Deux HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2)
    SRF Zwei HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
    RSI La 2 HD
    -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG)
    ARENA SPORT4
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    19:05 FC Sheriff Tiraspol Lokomotiv Moscow
    Match! TV
    -Express 53E -12617 H 8122 -Biss
    -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
    -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
    -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
    -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
    -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
    -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)

    19:05 Sporting Braga Ludogorets Razgrad
    BNT HD
    -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
    -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream )
    BNT1 HD
    -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream )
    -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream )

    19:05 Atalanta Apollon Limassol
    TV8
    -Eutelsat 12.5W-12718 H 36510 -FTA (Multistream)
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    Saudi Arabia Pro League
    14:50 Qadisiyah Al Feiha
    MBC Pro Sports 3
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    15:10 AlRaed Alshabab
    MBC Pro Sports 2
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    16:55 Uhud Al Nassr
    MBC Pro Sports 1
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    Egyptian League
    12:45 ALnasr Alassiouty Sport
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    12:45 Talaea El Gaish Tanta
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    15:00 Misr Almaqasa Enppi
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    17:30 Al Ettehad Al Sakandary El Entag Al harby
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    VIVA Kuwait League
    14:40 Kazma AlNasar
    Kuwait Sport ( KTV Sport )
    -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
    Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

    17:00 Alarabi AlSalmiyah
    Kuwait Sport ( KTV Sport )
    -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
    Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA


    Iran Persian Gulf Cup
    12:15 Gostaresh Foolad Sepahan
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    14:30 Foolad Saipa
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    Campeonato Brasileiro Srie A
    23:00 Sport Club do Recife Santos Futebol Clube
    SporTV1HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    23:00 Flamengo Esporte Clube Bahia
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)
























  6. #55
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart


    Friday (Vendredi )20.10.2017(GMT+00)
    England Premier League
    19:00 West Ham United vs Brighton & Hove Albion
    BETFRED TV (TTV) CISCO 4
    -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss

    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN +
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
    KTRK
    -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2)

    German Bundesliga 1st Div
    18:30 Schalke 04 FSV Mainz 05
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    French League 1st Div.
    18:45 Saint Etienne Montpellier HSC
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    Sport Uzbekistan
    -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA
    SporTV 3
    -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band)
    SporTV 3 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    BeIn Sports USA
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
    BeIn Sports en Espaol
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)

    Belgium Jupiler League
    19:30 Royal Excel Mouscron Standard de Liege
    Sharjah Sport
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    Sharjah Sport HD
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    ESPN (Syndication 902)
    Telstar15W -12609 H 7552 -Biss
    ARENA SPORT1
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ARENA SPORT BIH
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    FreeSports
    -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA

    Algerian League 1 Mobilis
    15:00 USM El Harrach USM Blida
    Programme National
    -Nile sat 7W-11680 H 27500-Biss
    -Eutelsat 5W 11060 H 23700 -Biss
    -Ses 22W -12674 H 20255 -Biss
    Algrie 3
    Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA
    Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA
    Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA
    Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA
    Badr 26E -11784 V 27500 -FTA
    Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA
    Ses 22W -12674 H 20255 -FTA
    A3 HD
    Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA

    Morocco Botola Pro
    16:00 FAR Rabat-Difaa Hassani El Jadidi
    Arriadia
    -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
    Arryadia Live HD
    -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

    18:00 Kawkab Athletic Club Marrakech Ittihad Tanger
    Arriadia
    -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
    Arryadia Live HD
    -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

    Egyptian League
    12:45 El Raja Matrouh El Masry Club
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    12:45 Petrojet Wady Degla
    Nile Life
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA

    15:00 Al Ismaily El Dakhleya
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    18:00 El Zamalek Smouha
    DMC Sports
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    DMC Sports HD
    -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA
    Nile Sport
    -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA
    ON TV Sport
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA
    ON Sport HD
    -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA

    Saudi Arabia Pro League
    14:50 Al Fateh AlEttifaq
    MBC Pro Sports 2
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    16:55 Al-Taawoun- Alfaisaly
    MBC Pro Sports 1
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    VIVA Kuwait League
    14:40 AlKuwait SC Altadamon
    Kuwait Sport ( KTV Sport )
    -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
    Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

    17:10 AlJahra AlQadsia
    Kuwait Sport ( KTV Sport )
    -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA
    Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD)
    -Badr 26E-12523 H 27500-FTA
    -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA

    Qatar Star League
    14:25 AlSailiya SC-Al Rayyan
    Alkass One HD
    -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
    -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

    14:25 AlKhor SC-Al Markhiya
    Alkass Two HD
    -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
    -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

    16:35 AlArabi AlSadd
    Alkass One HD
    -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2)
    -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2)

    Croatia 1. HNL
    16:00 NK Inter Zapresic NK Rudes
    HNL
    -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    Azerbaijan Premier Liqa
    14:00 Shabail FK Inter Baku
    CBC SPORT HD
    -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

    Iran Persian Gulf Cup
    14:30 Zob Ahan vs Pars Jam Bushehr
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    Bulgaria Premier League
    14:45 Pirin Blagoevgrad PFC slavia Sofia
    Diema
    -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)

    Slovenia 1. Liga
    18:20 Olimpija Triglav
    Kanal A HD
    -Turksat 42E-11039 H 4800 -FTA

    Australia Hyundai A-League
    8:50 Adelaide United Melbourne Victory FC
    ARENA SPORT1
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ARENA SPORT BIH
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    Serbian SuperLiga
    17:00 FK Vojvodina Radnicki N.
    ARENA SPORT1
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ARENA SPORT BIH
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    Ukrainian First League
    14:30 FC Ingulets FC Avanhard Kramatorsk
    XSport
    -Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss
    -Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream)
    XSport HD
    -Astra 4.9E -11747 V 30000 -FTA

    FIFA Womens World Cup Qualifying
    14:00 Germany Iceland
    ZDF
    -Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA
    -HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA
    ZDF HD
    -Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA(DVB-S2)

    Friendly -National (Women)
    19:00 France -England
    Canal Star HD
    -Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream)

    Campeonato Brasileiro Srie B
    21:15 Guarani- EC Juventude
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    23:30 Ceara sc Figueirense FC
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)


























  7. #56
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart

    Kod:
     
    Saturday (Samedi)21.10.2017 (GMT+00)
    CAF Champions League 2017 19:00 Wydad Athletic Club Union Sportive Medina dAlger ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg TM 2 (ORTM 2) -Intelsat 31.5W-12344 V 2121-FTA Arriadia -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) African Confederation Cup 2017 20:30 Fath Union Sport de Rabat TP Mazembe ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Arriadia -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Spain La Liga 11:00 Levante vs Getafe Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 14:15 Real Betis vs Deportivo Alavs Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 16:30 Valencia vs Sevilla ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 18:45 Barcelona vs Mlaga ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) England Premier League 11:30 Chelsea vs Watford IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK Sport -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 14:00 Huddersfield Town vs Manchester United TV ZIMBO Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA (SD) TVT International (TV Togo International) -Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA (DVB-S2) -Eutelsat 10E-4039 R 2222 -FTA (C-Band) RTS1 -Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA -Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa) -Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa) -Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss CIS TV -Eutelsat 10E -3677 R 1083 -FTA(C-Band) -Intelsat 24.5W -3662 R 4881 -FTA(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK Sport -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 14:00 Manchester City Burnley FC IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Southampton vs West Bromwich Albion Sport 24 HD -NSS 20W-12513 H 3319 -PowerVU -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK Sport -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) Germany Bundesliga 13:30 Eintracht Frankfurt BV Borussia Dortmund Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ST World Football -Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND) -Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Hamburger SV Bayern Munich Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss ST World Football -Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND) -Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band) New TV HD -AzerSpace 26E -11015 H 13000 -FTA Italian Calcio League Serie A 16:00 Sampdoria vs Crotone CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 Napoli vs Internazionale IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss New TV HD -AzerSpace 26E -11015 H 13000 -FTA Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA ST World Football -Eutelsat 10E- 3737 R 7305-FTA(C-BAND) -Eutelsat 8W- 4172 R 30000 -FTA (C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) French League 1st Div. 15:00 AS Monaco FC- Caen TV5 Monde Maghreb Orient -Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA TV5 Monde Maghreb Orient HD Badr 26E- 12073 H 27500-FTA TV 5 Monde Afrique -Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa) -Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa) ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Sport Uzbekistan -NSS 57E-11587 H 16532 -FTA SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:00 Stade Rennais LOSC Lille ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:00 FC Nantes EA Guingamp SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Portugal Primeira Liga 19:30 FC Porto Pacos De Ferreira Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Belgium Jupiler League 18:00 KAS Eupen KV Mechelen Alkass TWO HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Moroccan Pro League 14:00 Chabab Rif Al Hoceima Rapide Oued Zem Al Aoula Inter (Maroc) -Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E-12683 V 27500 -FTA -Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe) Al Aoula ( Terrestre Marocaine ) -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Al Aoula Inter HD -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA -Nilesat 7W-11515 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Moroccan Cup 14:30 Renaissance de Berkane Chabab Kasba Tadla Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA Algerian League 1 Mobilis 15:00 Chabab Riadhi De Belouizdad CS Constantine Algrie 3 Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA Badr 26E -11784 V 27500 -FTA Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA A3 HD Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA 16:00 USM Bel Abbs Paradou AC Canal Algerie Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA 16:45 Mouloudia Club dAlger JS Kabylie beIN Sports HD -Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) TV TAMAZIGHT Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA Tunisian First League 13:00 Esprance de Tunis US Monastir Nessma TV -Nile sat 7W- 12207 V 27500 -FTA -Badr 26E- 11785 V 27500 -FTA -Eutelsat 3.1E -12576 V 1515 -FTA 13:00AS Gabs ES Mtlaoui Al Watania1 (Tunisia National 1 ) -Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA -Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA -Badr 26E-12073 H 27500 -FTA -Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA -Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA Saudi Arabia Pro League 16:55 Alahli Al Ittihad MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 16:55 Al Hilal Al-Batin MBC Pro Sports 2 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Qatar Star League 14:25 Umm salal -Duhail SC Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) beIN Sports HD -Badr26E -11623 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W- 12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) 16:35 Qatar AlAhli Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Saudi Federation Youth Cup 12:00 Al-Ettifaq Al-Nasr Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA Azerbaijan Premier League 11:00 Kapaz G Neftchi Baku CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS 13:00 Sumqayit Zira CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Croatia 1.NHL League 13:00 HNK Cibalia Vinkovci -NK Slaven Belupo ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss 17:00 HNK Hajduk Split GNK Dinamo Zagreb HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Ukrainian First League 13:00 Obolon-Brovar Kyiv- Arsenal Kyiv XSport -Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss -Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream) Australia A-League 8:50 Sydney FC Western Sydney Wanderers ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORT BIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg English Championship League 16:30 Millwall FC Birmingham City FC BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Wales Premier League 16:15 Connahs Quay Llandudno S4C HD -Astra 28.2E -11306 H 27500 -FTA S4C -Astra 28.2E -11344 V 27500 -FTA Campeonato Brasileiro Srie A 19:00 Vasco da Gama Coritiba PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Slovenia 1. Liga 18:20 Olimpija Triglav Kanal A HD -Turksat 42E-11039 H 4800 -FTA Hungary NB1 League 13:30 Ferencvarosi Ujpest FC M4 Sport HD Europa -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) 16:00 Diosgyor K. Budapest Honved M4 Sport HD Europa -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) Russian Premier League 16:00 Spartak Moscow Amkar Perm Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) FIFA U-17 World Championship 11:30 Mali Ghana SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Brsil Serie B 18:30 Criciuma Internacional SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 21:00 America Mineiro -Parana Clube SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 23:00 Luverdense Gois PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) German Bundesliga 3rd Divsion 12:00 Munster Karlsruher SC WDR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA WDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA -Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA SWR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA 12:00 FC Rot-Weiss Erfurt Hallescher FC MDR Fernsehen -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA MDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2) 12:00 SV Meppen- Fortuna Koln NDR Fernsehen -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA NDR Fernsehen HD
    -Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2)
    A.kadir (21.10.2017) Bunu beendi.

  8. #57
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart

    Kod:
     
    Sunday (dimanche)22.10.2017 ( GMT+00)
    CAF Champions League 2017 17:00 Al Ahly ES Sahel ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg TM 2 (ORTM 2) -Intelsat 31.5W-12344 V 2121-FTA Spain La Liga 10:00 Villarreal vs Las Palmas Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 14:15 Celta de Vigo vs Atltico Madrid Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 16:30 Legans vs Athletic Club Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Real Madrid vs Eibar Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

  9. #58
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    6.901
    Beenmi
    1.362
    Teekkr Alm
    1.381
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    71

    Standart


    Lundi (Monday)23.10.2017 (GMT+00)
    Moroccan Pro League
    18:30 Raja Club Athletic Hassania Union Sport Agadir
    Arriadia
    -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream)
    Arryadia Live HD
    -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA
    -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA
    -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA
    -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA

    Spain La Liga
    18:00 Real Sociedad RCD Espanyol
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    BeIn Sports en Espaol
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
    BeIn Sports USA
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


    19:00 Deportivo La Coruna Girona
    BeIn Sports en Espaol
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)
    BeIn Sports USA
    -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band)

    Super cup for westbank clubs
    15:00 Hilal Alquds Ahli Al Khalil
    Palestine Sport
    -Nile sat 7W -12645 H 27500 -FTA
    -Badr 26E -11958 H 27500 -FTA

    King of Bahrain Cup
    15:00 Riffa SC Isa Town
    Bahrain Sports 1 HD
    -Badr26E-12226 H 27500 -FTA
    Bahrain Sports 2 HD
    -Badr26E-12226 H 27500 -FTA

    15:00 Busaiteen Malkiya
    Bahrain Sports 1 HD
    -Badr26E-12226 H 27500 -FTA
    Bahrain Sports 2 HD
    -Badr26E-12226 H 27500 -FTA

    Russia Premier League
    16:30 Lokomotiv Moscow FK Krasnodar
    Match! TV
    -Express 53E -12617 H 8122 -Biss
    -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
    -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
    -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
    -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
    -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
    -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


    Brsil Serie A
    22:00 Botafogo FR Paulista Corinthians
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)



    Germany Regional League West
    18:15 Rot-Weiss Oberhausen Bonner
    Sport 1 Deutschland
    -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA

    Friendly International
    19:00 France -Ghana
    Canal Star HD
    -Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream)





























Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 3 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 2 misafir)

  1. bora00

Benzer Konular

  1. beIN SPORTS Gnlk Malar
    Konu Sahibi Mehmetkarahanl Forum Digitrk
    Cevap: 12
    Son Mesaj : 05.10.2017, 00:41
  2. 2017 GNCEL FILBOX CAM MODUL & UYDU ALICISI Fiyatlar
    Konu Sahibi Merovingian Forum Filbox
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 20.12.2016, 19:37
  3. Biss yayinla ingiltere ve almanya liginden malar veriyor.
    Konu Sahibi astra Forum Sada Solda Duran Dier Uydular / Other Satellites
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 29.08.2015, 18:32
  4. Cevap: 6
    Son Mesaj : 19.08.2015, 20:02
  5. Idman tv ve az tv de bu akam malar...
    Konu Sahibi astra Forum Spor
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 06.08.2015, 13:24

Bookmarks

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Ykleme Yetkiniz Yok
  • Mesajnz Deitirme Yetkiniz Yok
  •  

Giri

Facebook ile Baglan Giri