letiim


 0532 614 95 17


dijimemo@hotmail.com


dijimemo@hotmail.com

×

http://i.milliyet.com.tr/Skorer600x298/2015/04/24/fft226_mf5560970.Jpeg Saturday (Samedi)12.08.2017 (GMT+00) English Premier League 11:30 Watford Liverpool IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

Bu konu 32950 kez grntlendi 290 yorum ald ...
(Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi 3,50 32950 Reviews

    Konuyu deerlendir: (Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi

    5 zerinden 3,50 | Toplam: 2 kii oylad ve 32950 kez incelendi.

  1. #1
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Thumbs up (Gncel) Bugnk Malar uydu gncellemesi


    Saturday (Samedi)12.08.2017 (GMT+00)
    English Premier League
    11:30 Watford Liverpool
    IR Cama 3
    -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
    BETFRED TV (TTV) CISCO 4
    -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    14:00 Chelsea FC Burnley FC
    IR Cama 3
    -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    16:30 Brighton & Hove Albion Manchester City
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Idman Azerbaycan
    -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
    Sport 24 HD
    -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band)
    -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band)
    -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band)
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
    IRIB Varesh
    -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2)
    -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss

    French League 1st Div.
    15:00 FC Nantes Olympique Marseille
    TV5 Monde Maghreb Orient
    -Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA
    TV5 Monde Maghreb Orient HD
    Badr 26E- 12073 H 27500-FTA
    TV 5 Monde Afrique
    -Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa)
    -Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa)
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ESPN +
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    18:00 FC Girondins de Bordeaux FC Metz
    ARENA SPORT2
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    18:00 Toulouse FC Montpellier HSC
    ARENA SPORT4
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    African Nations CHAN Qualifiers
    16:00 Burkina Faso Ghana
    RTB TV Burkina Faso
    -Eutelsat 9E-11900 H 27500 -FTA
    -Eutelsat 3.1E -4172 R 1917 -FTA(C-Band)
    -Eutelsat 16E-10977 H 24114 -FTA (AFRICA)

    16:00 Equatorial Guinea Gabon
    Gabon Tlvision
    -Eutelsat 16A 16E- 10804 H 30000 -FTA
    -Eutelsat 5W- 4159 L 1944 -FTA(C-Band)
    -SES 4 22W-11551 V 40000 -FTA
    -SES 4 22W-12570 V 30000 -FTA

    17:00 Mauritania -Mali
    ORTM
    -Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA
    -Eutelsat 9E -12034 V 27500 -FTA
    -Intelsat 31.5W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
    -Intelsat 31.5W -12340 V 2121 -FTA

    19:45 Algeria- Libya
    Programme National
    -Nile sat 7W-11680 H 27500-Biss
    -Eutelsat 5W 11060 H 23700 -Biss
    -Ses 22W -12674 H 20255 -Biss

    Friendlies Clubs
    18:30 Internazionale Milano-Real Betis
    Sharjah Sport
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    Sharjah Sport HD
    -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA
    ESPN Brasil HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    17:00 Logros Huesca
    Aragn TV
    -Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
    -Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

    19:00 Real Zaragoza Eibar
    Aragn TV
    -Hispasat 30W -11811 V 27500 -FTA
    -Astra 19.2E -11686 V 22000 -FTA

    Major League Soccer
    20:05 Seattle Sounders Sporting Kansas City
    AFN Prime (Atlantic)
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU
    -Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU

    Jameel Saudi Professional League
    16:10 Alshabab Uhud
    MBC Pro Sports 2
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    17:55 Alfaisaly Al Nassr
    MBC Pro Sports 1
    -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA

    Holland Eredivisie League
    18:45 Heracles Almelo Ajax Amsterdam
    CBC SPORT HD
    -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS

    German DFB Pokal 2016/2017
    13:30 CHEMNITZER BAYERN MNIH
    NTV Spor / NTV Spor HD
    -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss
    ESPN INET HD
    -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

    Belgium Jupiler League
    16:00 KV Mechelen KAA Gent
    NTV Spor / NTV Spor HD
    -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss

    EFL Championship
    14:00 Brentford Nottingham Forest
    Telekanal Futbol (Football Russia)
    -Yamal 90E -11093 H 30000 -Biss/FTA

    16:30 Middlesbrough Sheffield United
    BETFRED TV (TTV) CISCO 4
    -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live)

    Hungary NB I
    16:00 K. Budapest Honved Ujpest FC
    M4 Sport HD Europa
    -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

    18:30 Videoton Szekesfehervar Debreceni VSC
    M4 Sport HD Europa
    -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2)

    Azerbaijan Topaz Premyer Liqasi
    16:00 Inter Qabala
    CBC Sport HD
    -AzerSpace 46E -11135 H 27500 -FTA/Biss

    Bulgaria PFG Parva Liga
    15:15 Etar Pirin
    Diema
    -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat)

    Montenegro 1. CFL (Prva Crnogorska)
    15:00 Zeta Buducnost
    Arena Sport 1
    -HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg
    Arena Sport BIH
    -HellasSat 39E -11135 V 30000 -Tandberg


    Campeonato Brasileiro Srie A
    22:00 Esporte Clube Vitoria Avai FC
    ARENA SPORT1
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    ARENA SPORTBIH
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg

    Croatia 1.NHL League
    17:00 HNK Rijeka GNK Dinamo Zagreb
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    HNL
    -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

    19:00 HNK Hajduk Split NK Slaven Belupo
    ARENA SPORT3
    -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg
    HNL
    -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss

    Schweizer Cup, 1/32-Final
    15:45 Luzern aus Kriens
    SRF Zwei HD
    -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)

    Russian Premier League
    14:30 CSKA Moscow Spartak Moscow
    Tivibu Spor HD
    -Turksat 42E- 11853 H 25000 -FTA (DVB-S2)
    Varzish Sport HD
    -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss
    -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss
    Match! TV
    -Express 53E -12617 H 8122 -Biss
    -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
    -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA
    -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
    -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
    -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
    -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream)
    -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)
    -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream)


    coppa italia
    19:15 Cagliari -Palermo
    Rai Sport 1
    -Hotbird 13E-11804 V 27500 -FTA
    Rai Sport + HD
    -Eutelsat 5W-11179 V 30000 -FTA(Multistream)

    Campeonato Brasileiro Srie B
    19:30 Internacional Londrina
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    22:00 Figueirense FC Goias Esporte Clube
    PFC Internacional
    -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band)
    PFC HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band)
    -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band)
    PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band
    SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

    Liga NOS (Primeira Liga)
    17:15 Belenenses Martimo
    Gol TV
    -SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
    -SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

    19:30 Boavista Rio Ave
    Gol TV
    -SES 40.5W -4065 R 12500 -PowerVU(**)(C-Band)
    -SES 101.0W -3820 H 29724 -PowerVU(**)(C-Band)(North America)

    Sunday 13 Aug 2017
    Major League Soccer
    00:00 Dallas Colorado Rapids
    AFN Sports 2
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU

    03:00 Los Angeles Galaxy New York City
    AFN Sports 2
    -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU
    -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU





    erdin (09.10.2017) Bunu beendi.

  2. #21
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Sunday (dimanche)10.09.2017 ( GMT+00)
    Italian Calcio League Serie A 10:30 Internazionale Milano spal RTRS -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 13:00 Hellas Verona FC ACF Fiorentina ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 13:00 SS Lazio AC Milan ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 13:00 Udinese Genoa ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss 16:00 Benevento Torino FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CIS TV -Eutelsat 10E- 3678 H 1082 -FTA (C-Band) 18:45 Bologna FC SSC Napoli ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) English Premier League 12:30 Burnley FC Crystal Palace FC BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) 15:00 Swansea City-Newcastle United FC BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) German Bundesliga 1st Div 13:30 Hertha Berlin SV Werder Bremen Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:00 Schalke 04 VfB Stuttgart Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Spanish League Primera Div. 1 10:00 Deportivo La Coruna Real Sociedad Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 14:15 Athletic de Bilbao Girona Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Celta de Vigo Deportivo Alaves Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:45 Villarreal CF Real Betis Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) French League 1st Div. 13:00 Saint Etienne SCO Angers ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 15:00 Olympique Lyonnais EA Guingamp ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 19:00 Olympique Marseille Stade Rennais ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Belgium Jupiler League 12:30 KAA Gent KRC Genk Sharjah Sport -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA Sharjah Sport HD -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA 16:00 Standard de Liege Royal Charleroi SC Sharjah Sport -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA Sharjah Sport HD -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA Holland Eredivisie League 10:30 SC Heerenveen -PSV Eindhoven Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Campeonato Brasileiro Srie A 19:00 Santos Futebol Clube Paulista Corinthians ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss 19:00 Esporte Clube Vitoria Fluminense FC PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 22:00 Botafogo FR Flamengo ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 22:00 Chapecoense Cruzeiro PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Moroccan Pro League 15:00 Moghreb Tetouan Olympic Club de Safi Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 15:00 Olympique Club De Khouribga Raja Club Athletic 2M National / Monde / MENA -Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA -Badr 26E-12303 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E-12568 H 2960 -FTA -Eutelsat 8W- 12728 V 27500 -FTA -Galaxy 97W-11898 V 22000 -FTA -Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss -Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band) -Eshail 26E- 21478 H 21422 -FTA ((Ka-band)) -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) 19:30 Wydad Athletic Club Fath Union Sport de Rabat Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA Egyptian League 13:00 Alassiouty Sport Misr Almaqasa DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 15:30 El Masry Club Wady Degla DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 18:15 Al Ahly Talaea El Gaish DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA Tunisian First League 15:00 ES Zarzis ES Sahel Al Watania1 (Tunisia National 1 ) -Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA -Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA -Badr 26E-12073 H 27500 -FTA -Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA -Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA 15:00 Stade Tunisien US Monastir Al Watania2 (Tunisia National 2 ) -Nile Sat 7W-10777 H 27500 -FTA -Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA -Badr 26E-12073 H 27500 -FTA -Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA Bahraini NBB League 15:20 AlNajma Manama Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:35 Al Hidd Al Muharraq SC Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Premier League Ukraine 14:00 Karpaty Lviv Veres Rivne Unian TV -Astra 4.8E- 11766 H 27500 -FTA -Amos 4W- 10722 H 27500 -FTA 16:30 Dynamo Kyiv FK Oleksandria 2+2 -Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss Uruguay Clausura League 19:00 River Plate FC Nacional VTV -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band) Swiss Super League 14:00 BSC Young Boys Lugano RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) Argentina Primera Division 21:05 River Plate Banfield ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 23:05 Lunas-Boca Juniors ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Russian Premier League 11:00 Dynamo Moscow Zenit St. Petersburg Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 16:00 Akhmat Grozny Lokomotiv Moscow Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Slovakia 1. Liga 17:00 Trnava -FC Nitra 213 HD -Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA 213 Sport -Thor 1W 12380 V 30000 -FTA Croatia 1.NHL League 15:00 NK Lokomotiva Zagreb NK Inter Zapreic ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss 17:00 GNK Dinamo Zagreb -NK Rude ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss Serbian SuperLiga 17:00 Zeleznik FK Vojvodina ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Ukrainian First League 15:00 FC Ingulets Helios Kharkiv XSport -Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss -Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream) XSport HD -Astra 4.9E -11747 V 30000 -FTA Chinese Super League 11:35 Hebei China Fortune F.C Guangzhou RF Dubai Sports1 -Nile Sat 7W- 11785 V 27500 -FTA -Bdar 26E- 12130 V 27500 -FTA Dubai Sports 1 HD -Nile sat 7W -12322 V 27500 -FTA -Yahsat 52.5E-12168 H 27500 -FTA Azerbaijan Premier League 15:00 Sumqayit Neftchi Baku CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Spanish League 2nd Division 11:00 Tenerife -Granada FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA Monday 11 Sep 2017 Major League Soccer USA 1:00 Seattle Sounders FC LA Galaxy SporTV 3 -Star One 75W-3660 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000 -PowerVU(C-Band) SporTV 3 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

  3. #22
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Monday(Lundi)11.09.2017 (GMT+00)
    English Premier League 19:00 West Ham United Huddersfield Town Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Spanish League Primera Div. 1 19:00 Malaga CF Las Palmas Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Egyptian League 17:00 Enppi Smouha DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA Sudanese Premier League 14:00 Al-Rabta Kosti Al Hilal Omdurman Sudan Sport -Eutelsat 8W-12687 V 27500 -FTA Sudan Sport HD -Eutelsat 8W-11137 H 27500 -FTA Campeonato Brasileiro Srie A 23:00 Atletico Clube Goianiense Esporte Clube Bahia SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

  4. #23
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Tuesday (Mardi)12.09.2017 (GMT+00)
    UEFA Champions League 18:45 FC Barcelona Juventus FC IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA RTRS -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs TRT 1 -Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss -Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss TRT1 HD Turksat 42E -11054 V 30000-FTA/Biss TRT 4K Turksat 42E -10980 V12500 -FTA/Biss M4 Sport HD -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) 18:45 Manchester United FC Basel 1893 RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Bayern Munich RSC Anderlecht ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 AS Roma Atletico de Madrid ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Canale 5 -Eutelsat 5W-12669 H 35000 -FTA(Multistream) Canale 5 HD -Eutelsat 5W-12606 V 35000-FTA(Multistream) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss 18:45 Chelsea FC Qarabag Agdam FK AZ Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss 18:45 SL Benfica CSKA Moscow Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Algerian League 1 Mobilis 16:00 Chabab Riadhi De Belouizdad Mouloudia Club dAlger Canal Algerie Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA Moroccan Cup 18:00 FAR Rabat Club Salmi Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA Al Manaseer Shield Cup (Semifinals) 17:30 Al Wehdat Ramtha SC Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA Yaser Arafat Cup For West Bank Clubs (Semifinals) 15:00 Shabab Alsamu- Hilal Alquds Palestine Sport -Nile sat 7W -12645 H 27500 -FTA 16:40 Markez Balata Shabab Al Khalil Palestine Sport -Nile sat 7W -12645 H 27500 -FTA AFC Cup 11:30 Ceres Negros FC Istiklol Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Asian Champions League 15:15 Alahli Persepolis FC Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss UEFA Youth League 14:00 FC Barcelona Juventus FC Sport 1 Deutschland -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 16:00 Bayern Munich RSC Anderlecht Sport 1 Deutschland -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA Campeonato Brasileiro Srie B 22:15 Boa Esporte Clube Guarani SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Wednesday 13 Sep 2017 Copa Sudamericana 0:45 Independiente Atletico Tucuman ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 0:45 Cerro Porteno Atletico Junior SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Campeonato Brasileiro Srie B 0:30 Criciuma EC Juventude SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)

  5. #24
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Wednesday ( Merceredi)13.09.2017 (GMT+00)
    UEFA Champions League 18:45 Tottenham Hotspur BV Borussia Dortmund ZDF -Astra 19.2E -11953 H 27500 -FTA -HotBird 13E -11054 H 27500 -FTA ZDF HD -Astra 19.2E -11361 H 22000 -FTA(DVB-S2) Sports (AFN) -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 64.2E -4093 L 3680 -PowerVU(C-Band) HD Sports (AFN) -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA AZ Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Liverpool Sevilla FC RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) ERT 1 / ERT HD -Eutelsat 3.1E-12734 V 16750 -Biss Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Vizion Plus HD -Eutelsat 16E-11426 V 27500 -FTA 18:45 Real Madrid CF Apoel Nicosia OBN -Eutelsat 16E -11304 H 30000 -FTA(DVB-S2) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 18:45 Shakhtar Donetsk SSC Napoli RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) Kanal Ukraine / UKRAINE SD Astra 4.8E-12130 V 27500 -Biss Astra 4.8E-12073 H 27500 -Biss Astra 4.8E-12188 H 30000 -FTA (Multistream) 18:45 Feyenoord Rotterdam Manchester City ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 FC Porto Besiktas ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:45 RB Leipzig AS Monaco FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg M4 Sport HD -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) 18:45 NK Maribor Spartak Moscow Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Moroccan Cup 15:00 Chabab Atlas Khnifra Hassania Union Sport Agadir Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 18:00 Difaa Hassani El Jadidi Ittihad Tanger Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA Al Manaseer Shield Cup (Semifinals) 17:30 Al Faisaly Al Jazeera Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA Copa Sudamericana 22:15 Chapecoense Flamengo ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 1 Brasil -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss 22:15 Sport Club do Recife Associacao Atletica Ponte Preta SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Copa Libertadores 22:15 San Lorenzo Lanus ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) UEFA Youth League 18:45 Tottenham Hotspur BV Borussia Dortmund Sport 1 Deutschland -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA Thursday 14 Sep 2017 Copa Libertadores 0:45 Barcelona Guayaquil Santos Futebol Clube Fox Sports 2 Brasil -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 0:45 Botafogo FR Gremio SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    A.kadir (13.09.2017), erdin (16.09.2017), zafir (22.09.2017) Bunu beendi.

  6. #25
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Thursday ( Jeudi)14.09.2017 (GMT+00)
    UEFA Europa League 17:00 Medipol Basaksehir F.K Ludogorets Razgrad TRT 1 -Turksat 42E -11958 V 27500 -FTA/Biss -Turksat 42E -11096 H 30000 -FTA/Biss TRT1 HD Turksat 42E -11054 V 30000-FTA/Biss TRT 4K Turksat 42E -10980 V12500 -FTA/Biss BNT 1 HD -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream ) -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream ) BNT HD -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream ) -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream ) 17:00 BSC Young Boys FK Partizan RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 17:00 FK Austria Wien AC Milan ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) 17:00 FC Kobenhavn Lokomotiv Moscow Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 17:00 Atalanta Everton FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 17:00 TSG 1899 Hoffenheim Sporting Braga Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 17:00 Villarreal CF FC Astana ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 17:00 Apollon Limassol Olympique Lyonnais ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 19:05 Real Sociedad Rosenborg BK ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 19:05 SV Zulte Waregem OGC Nice ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 19:05 Arsenal FC FC Koln Sport 1 Deutschland -Astra 19.2E-12480 V 27500 -FTA Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) BNT 2 HD -Intelsat 60E -11078 V 8331-FTA (Multistream ) -Intelsat 45E- 11585 V 21411 -FTA (Multistream ) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) 19:05 Olympique Marseille Konyaspor W9 Suisse -Eurobird 9E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2) W9 -Eutelsat 5W-11554 V 29950 -(Emu Atlas100HD/200 HD) -Eutelsat 5W-11509 H 29500 -FTA(Multistream) 19:05 Zorya Luhansk ostersunds FK Kanal Ukraine / UKRAINE SD Astra 4.8E-12130 V 27500 -Biss Astra 4.8E-12073 H 27500 -Biss Astra 4.8E-12188 H 30000 -FTA (Multistream) 19:05 Crvena Zvezda FK BATE Borisov RTRS -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs 19:05 Hapoel Beer Sheva FC Lugano RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) 19:05 Vitesse Arnhem SS Lazio ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg TV8 -Eutelsat 12.5W-12718 H 36510 -FTA (Multistream) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 19:05 FK Vardar Zenit St. Petersburg Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 19:05 Hertha Berlin Athletic de Bilbao ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Jameel Saudi Professional League 2017/2018 17:25 AlEttifaq Qadisiyah MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Egyptian League 15:00 Petrojet El Masry Club DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 17:30 Talaea El Gaish El Entag Al harby DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA VIVA Kuwait League 15:25 Altadamon Kazma Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA 17:55 AlSalmiyah AlKuwait SC Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA League Cup Prince Faisal bin Fahad Saudi Arabia 12:25 Al-Khaleej AlNasr Saudi Sport-2 HD Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA 13:05 Al-ansar AlHilal Saudi Sport 1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA Saudi Sport 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Al-Manaseer Jordan Professional League 14:00 Mansheiat Bani Hasan- Al Baqa Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA 16:30 Al Yarmouk Al Hussein SC Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA Copa Sudamericana 22:15 Fluminense FC Liga Deportiva Universitaria de Quito ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Iranian League 15:00 Sepidrood Rasht-Sanat Naft IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Friday 15 Sep 2017 Copa Libertadores 0:45 Club Jorge Wilstermann River Plate ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Copa Sudamericana 0:45 Independiente Santa Fe Libertad Fox Sports 2 Brasil HD
    -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band)
    erdin (16.09.2017) Bunu beendi.

  7. #26
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Friday (Vendredi )15.09.2017(GMT+00)
    English Premier League 19:00 Bournemouth FC Brighton & Hove Albion BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) French League 1st Div. 18:45 Toulouse FC FC Girondins de Bordeaux ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) German Bundesliga 1st Div 18:30 Hannover 96 Hamburger SV Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Spanish League Primera Div. 1 19:00 SD Eibar CD Leganes BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) Belgium Jupiler League 18:30 Club Brugge KV KV Mechelen ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA Algerian League 1 Mobilis 16:45 CS Constantine USM Bel Abbs TV TAMAZIGHT Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Nile sat 7W -10930 H 27500 -FTA Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Hotbird 13E -11034 V 27500 -FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA Jameel Saudi Professional League 15:25 Al Fateh AlRaed MBC Pro Sports 3 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 15:40 Alshabab -Al-Batin MBC Pro Sports 2 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 17:25 Alfaisaly -Al Ittihad MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Egyptian League 17:00 El Raja Matrouh Alassiouty Sport DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA Al-Manaseer Jordan Professional League 13:30 That Ras Al Ahli Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA 16:30 Al Wehdat-Shabab Al Ordon Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA UAE Arabian Gulf Cup 13:30 Emirates Club Al Dhafra AD Sports 2 -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA -Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA AD Sports 2 HD -Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 4 -Badr 26E -12130 V 27500 -FTA -Nile Sat -12226 H 27500 -FTA 13:40 AlJazira Ajman AD Dhabi Sports 1 -Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA Abu Dhabi Sports 1 HD -Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports1 -Nile Sat 7W- 11785 V 27500 -FTA -Bdar 26E- 12130 V 27500 -FTA Dubai Sports 1 HD -Nile sat 7W -12322 V 27500 -FTA -Yahsat 52.5E-11823 H 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 3 -Hotbird 13E-11747 H 27500 -FTA 16:30 AlSharjah Al Nasr AD Dhabi Sports 1 -Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA Abu Dhabi Sports 1 HD -Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports1 -Nile Sat 7W- 11785 V 27500 -FTA -Bdar 26E- 12130 V 27500 -FTA Dubai Sports 1 HD -Nile sat 7W -12322 V 27500 -FTA -Yahsat 52.5E-11823 H 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 3 -Hotbird 13E-11747 H 27500 -FTA VIVA Kuwait League 15:25 AlNasar AlJahra Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA 17:55 Alarabi AlQadsia Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA Alkass Four HD -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Qatar Stars League 15:00 AlGarrafa AlAhli Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 17:10 Umm salal AlKhuraitiat Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 17:10 Duhail SC Qatar Alkass Two HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Bahraini NBB League 15:20 Al-Ittihad Al Hidd Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:35 ALShabbab Manama Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Sudanese Premier League 14:00 Merreikh El-Fasher Khartoum Alwatani Sudan Sport -Eutelsat 8W-12687 V 27500 -FTA Sudan Sport HD -Eutelsat 8W-11137 H 27500 -FTA Iranian League 12:30 Padideh Khorasan Saipa IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss 14:30 Tractor Sazi Tabriz Siah Jamegan Khorasan IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss 15:30 Pars jam jonoobi Esteghlal Tehran IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Croatia 1.NHL League 16:00 HNK Cibalia Vinkovci NK Lokomotiva Zagreb ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss Ukrainian First League 15:00 Volyn Lutsk FC Ingulets XSport -Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss -Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream) XSport HD -Astra 4.9E -11747 V 30000 -FTA Friendly National 19:00 France -Colombia Canal Star HD -Eutelsat 5W -12648 V 29500 -FTA(Multistream) Campeonato Brasileiro Srie B 22:15 Santa Cruz Goias Esporte Clube PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Saturday 16 Sep 2017 Campeonato Brasileiro Srie B 0:30 Ceara sc America Mineiro PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    Bukr 61 (16.09.2017), erdin (16.09.2017) Bunu beendi.

  8. #27
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Saturday (Samedi)16.09.2017 (GMT+00)
    African Confederation Cup 19:30 Fath Union Sport de Rabat CS Sfaxien Arriadia TNT -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) 19:45 Mouloudia Club dAlger Club Africain Programme National -Nile sat 7W-11680 H 27500-Biss -Eutelsat 5W 11060 H 23700 -Biss -Ses 22W -12674 H 20255 -Biss Spanish League Primera Div. 1 11:00 Levante Valencia C.F Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 14:15 Getafe CF FC Barcelona Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 16:30 Real Betis Deportivo La Coruna Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:45 Atletico de Madrid Malaga CF Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) English Premier League 2017/2018 11:30 Crystal Palace FC Southampton FC BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 14:00 Watford- Manchester City RTS1 -Eutelsat 7E -11221 H 27500 -FTA -Eutelsat 7E -12728 V 30000 -FTA (Africa) -Eutelsat 16E -10804 H 30000 -FTA (Africa) -Intelsat 24.5W -3653 R 3906 -FTA(C-Band) TVT International (TV Togo International) -Eutelsat 9E -11900 H 27500 -FTA (DVB-S2) -Eutelsat 10E-4039 R 2222 -FTA (C-Band TV ZIMBO Eutelsat 10E 10756 V 2480 -FTA (SD) CIS TV -Eutelsat 10E- 3678 H 1082 -FTA (C-Band) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 14:00 Liverpool Burnley FC Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 Tottenham Hotspur Swansea City Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) KTRK -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) French League 1st Div. 15:00 AS Monaco FC RC Strasbourg TV5 Monde Maghreb Orient -Nile sat 7W -11900 V 27500-FTA TV5 Monde Maghreb Orient HD Badr 26E- 12073 H 27500-FTA TV 5 Monde Afrique -Eutelsat 16E-10804 H 30000 -FTA(DVB-S2) (Africa) -Astra 4.9E-12015 V 29950 -FTA (Africa) ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 18:00 Dijon Saint Etienne ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:00 EA Guingamp- LOSC Lille SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Italian Calcio League Serie A 13:00 Crotone Internazionale Milano ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 16:00 ACF Fiorentina Bologna FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 18:45 AS Roma Hellas Verona FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) German Bundesliga 1st Div 13:30 Bayern Munich- FSV Mainz 05 IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:30 RB Leipzig Borussia Monchengladbach Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) Portugal Primeira Liga 17:15 Boavista FC SL Benfica RTP Internacional -Hotbird 13E -11334 H 27500 -FTA -Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND) SIC International -Eutelsat 16E -12569 H 3703 -Biss RTP frica -Intelsat 27.5W-3838 R 7234-FTA (C-BAND) RTP Internacional sia -AsiaSat100.5E 3700 V 30000 -FTA (C-BAND) RTP Internacional Amrica -Telstar 63W- 11710 V 3200 -FTA -Galaxy 97W- 12060 H 22000 -FTA -Intelsat 55.5W 4101 V 2320 -FTA (C-BAND) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Belgium Jupiler League 16:00 KV Kortrijk RSC Anderlecht NTV Spor / NTV Spor HD -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss Moroccan , UAE Super cup 19:00 Wydad Athletic Club AlJazira Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA AD Dhabi Sports 1 -Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA Abu Dhabi Sports 1 HD -Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Moroccan Pro League 15:00 Chabab Atlas Khnifra -Moghreb Tetouan Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 16:00 Raja Club Athletic FAR Rabat Al Aoula Inter (Maroc) -Nile sat 7W -12207 V 27500 -FTA -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E-12683 V 27500 -FTA -Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA (Maghreb-Arabe) Al Aoula ( Terrestre Marocaine ) -Hotbird 13E -10873 V 27500-Biss -Badr 26E-12683 V 27500 -Biss -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Al Aoula Inter HD -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Nilesat 7E -11476 V 27500-FTA -Nilesat 7W-11515 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Algerian League 1 Mobilis 16:00 MC Oran NA Hussein Dey Canal Algerie Nile sat 7W -11680 H 27500 -FTA Eutelsat 5W 11060 H 23700-FTA Ses 22W -12674 H 20255 -FTA Astra 19.2E- 11597 V 22000 -FTA Hotbird 13E -11240 V 27500 -FTA Tunisian First League 14:00 CA Bizertin USB Guerdene Al Watania1 (Tunisia National 1 ) -Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA -Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA -Badr 26E-12073 H 27500 -FTA -Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA -Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA Egyptian League 13:00 ALnasr Al Ettehad Al Sakandary DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 15:00 Wady Degla- Enppi DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA Al-Manaseer Jordan Professional League 14:00 Aqaba Ramtha SC Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA 16:30 Al Jazeera Al Faisaly Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA Alkass Four HD -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Jameel Saudi Professional League 15:40 Al Feiha Al-Taawoun MBC Pro Sports 2 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA 17:25 Al Hilal Uhud MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Qatar Stars League 15:00 Al Markhiya AlSadd Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 17:10 AlKhor SC Al Rayyan Alkass Two HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 17:10 AlArabi AlSailiya SC Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) UAE Arabian Gulf Cup 13:35 Shabab Al Ahli Club Hatta AD Sports 2 -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA -Nilesat 7W -12226 H 27500 -FTA AD Sports 2 HD -Nile sat 7WW -12467 H 27500 -FTA(DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 4 -Badr 26E -12130 V 27500 -FTA -Nile Sat -12226 H 27500 -FTA 13:40 Al Wahda SCC -Dabba AlFujairah AD Dhabi Sports 1 -Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA Abu Dhabi Sports 1 HD -Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports1 -Nile Sat 7W- 11785 V 27500 -FTA -Bdar 26E- 12130 V 27500 -FTA Dubai Sports 1 HD -Nile sat 7W -12322 V 27500 -FTA -Yahsat 52.5E-11823 H 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 3 -Hotbird 13E-11747 H 27500 -FTA 16:30 AlAin AlWasl AD Dhabi Sports 1 -Nile sat 7W-12226 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -11747 H 27500 -FTA -Badr 26E -11804 H 27500 -FTA Abu Dhabi Sports 1 HD -Nile Sat 7W -12467 H 27500 -FTA (DVB-S2) Trkmenlem 52E -12456 V 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports1 -Nile Sat 7W- 11785 V 27500 -FTA -Bdar 26E- 12130 V 27500 -FTA Dubai Sports 1 HD -Nile sat 7W -12322 V 27500 -FTA -Yahsat 52.5E-11823 H 27500 -FTA (DVB-S2) Dubai Sports 3 -Hotbird 13E-11747 H 27500 -FTA Bahraini NBB League 15:20 Al Muharraq SC Malkiya Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 15:20 East Riffa AlAhli Bahrain Sports 2 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:35 AlNajma Riffa SC Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Campeonato Brasileiro Srie A 22:00 Botafogo FR Santos Futebol Clube ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Argentina Primera Division 23:05 Independiente Lanus ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg English Championship League 14:00 Hull City Sunderland SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 16:30 Barnsley FC Aston Villa SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Azerbaijan Premier League 12:30 FK Inter Baku Sumqayit CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS 15:00 Neftchi Baku Zira CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Bulgaria Premier League 14:45 FC Vereya Dunav 2010 Diema -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat) Montenegro First League 13:00 Sutjeska Rudar ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Slovakia 1. Liga 17:30 MSK Zilina AS Trencin 213 HD -Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA 213 Sport -Thor 1W 12380 V 30000 -FTA 213 TV 4K -Belintersat 51.5 E 11410 H 45000 -FTA Croatia 1.NHL League 15:00 NK Slaven Belupo- NK Osijek ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss 17:00 NK Inter Zapreic GNK Dinamo Zagreb ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss Major League Soccer USA 20:00 Atlanta United Orlando City Soccer Club SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Hungary NB1 League 16:00 Balmazujvaros Debreceni VSC M4 Sport HD Europa -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) 18:30 K. Budapest Honved Ferencvarosi M4 Sport HD Europa -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) Uruguay Clausura League 19:00 Defensor Sporting- Danubio FC VTV -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band) Russian Premier League 13:30 CSKA Moscow FC Rostov Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA 16:00 Anzhi Makhachkala FK Krasnodar Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Serbian SuperLiga 17:00 FK Vojvodina Napredak ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg German Bundesliga 3rd Divsion 12:00 Karlsruher SC Sportfreunde Lotte SWR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA 12:00 SC Paderborn 07 Munster WDR Fernsehen -Astra 19.2E -11836 H 27500-FTA WDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -12604 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA -Astra 19.2E -12422 H 27500 -FTA(DVB-S2)-FTA 12:00 FC Hansa Rostock Werder Bremen Am NDR Fernsehen -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA NDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -11528 H 22000 -FTA(DVB-S2) 12:00 Carl Zeiss Jena SV Meppen MDR Fernsehen -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA MDR Fernsehen HD -Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2) Campeonato Brasileiro Srie B 19:30 Internacional Figueirense FC SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Sunday 17 Sep 2017 Major League Soccer USA 2:30 LA Galaxy Toronto FC SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Campeonato Brasileiro Srie A 00:00 Associacao Atletica Ponte Preta -Atletico Clube Goianiense ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC
    -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band)
    erdin (16.09.2017), rasitbey34 (16.09.2017) Bunu beendi.

  9. #28
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Sunday (dimanche)17.09.2017 ( GMT+00)
    English Premier League 12:30 Chelsea FC -Arsenal FC IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) KTRK Sport -Eutelsat 70.5E-11096 H 23623 -FTA(DVB-S2) 15:00 Manchester United Everton FC IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA BETFRED TV (TTV) CISCO 4 -Astra 4.8E -12418 H 27500 -PowerVU(SIS Live) Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Spanish League Primera Div. 1 10:00 Deportivo Alaves Villarreal CF Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 14:15 Girona Sevilla FC Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 16:30 Las Palmas Athletic de Bilbao Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Real Sociedad Real Madrid CF Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Signal-3 -Eutelsat 10E- 3900 V 3750-Biss (C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) Italian Calcio League Serie A 10:30 US Sassuolo Calcio Juventus FC ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 13:00 Torino FC UC Sampdoria RTRS -Eutelsat 16E -11261 H 30000 -FTA/BISS/CCWs 13:00 SSC Napoli Benevento ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CIS TV -Eutelsat 10E- 3678 H 1082 -FTA (C-Band) 13:00 AC Milan -Udinese Calcio ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 16:00 AC Chievo Verona Atalanta SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Genoa CFC SS Lazio ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS French League 1st Div. 13:00 Amiens SC- Olympique Marseille ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 15:00 Stade Rennais OGC Nice SporTV 2 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) 19:00 Paris Saint-Germain Olympique Lyonnais IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) German Bundesliga 1st Div 11:30 TSG 1899 Hoffenheim Hertha Berlin Fox Sports 1 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) 13:30 Bayer 04 Leverkusen SC Freiburg ESPN+ -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 16:00 BV Borussia Dortmund -FC Koln Fox Sports 2 Brasil HD -SES 40.5W-3843 L 30000 -PowerVU(C-Band) IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Moroccan Pro League 15:00 Hassania Union Sport Agadir Renaissance de Berkane Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 15:00 Olympic Club de Safi Chabab Rif Al Hoceima 2M National / Monde / MENA -Nilesat 7W -12015 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Hotbird 13E -11033 V 27500 -FTA -Badr 26E-12303 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E-12568 H 2960 -FTA -Eutelsat 8W- 12728 V 27500 -FTA -Galaxy 97W-11898 V 22000 -FTA -Eutelsat 3.1E -12526 H 4444 -FTA/Biss -Arabsat 20E -3884 R 27500 -FTA(C-Band) -Eshail 26E- 21478 H 21422 -FTA ((Ka-band)) -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) 17:00 Ittihad Tanger Racing Casablanca Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 19:00 Kawkab Athletic Club Marrakech Olympique Club De Khouribga Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA Tunisian First League 14:00 AS Gabs CO Mdenine Al Watania1 (Tunisia National 1 ) -Nile Sat 7W -10796 V 27500 -FTA -Nile Sat 7W-11660 V 27500-FTA -Hotbird 13E- 12149 V 27500 -FTA -Badr 26E-12073 H 27500 -FTA -Eutelsat 12.5W-12584 H 2894 -FTA -Aarabsat 30.5E-12512 H 8000 -FTA 14:00 Stade Tunisien ES Zarzis Nessma TV -Nile sat 7W- 12207 V 27500 -FTA -Badr 26E- 11785 V 27500 -FTA -Eutelsat 3.1E -12576 V 1515 -FTA Egyptian League 13:00 Smouha Tanta DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 15:30 Al Ismaily Arab Contractors DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 18:15 El Zamalek- El Dakhleya DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA Jameel Saudi Professional League 17:25 Alahli Al Nassr MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Argentina Primera Division 21:05 Boca Juniors- Godoy Cruz ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 23:05 San Martn de San Juan River Plate ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Campeonato Brasileiro Srie A 14:00 Avai FC Atletico Mineiro PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 19:00 Paulista Corinthians Vasco da Gama ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 19:00 Flamengo Sport Club do Recife PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) 22:00 Cruzeiro Esporte Clube Bahia SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) PFC Internacional -Intelsat 55.5W -3890 H 3333 -PowerVU(C-Band) PFC HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) -Star One 75W-3660 V 30000 -PowerVU(C-Band) -Star One C1 65W-3800 H 30000-PowerVU(C-Band) PFC -Star One C1 65W-3920 H 27500-PowerVU(C-Band) Belgium Jupiler League 16:00 KV Oostende KAA Gent Sharjah Sport -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA Sharjah Sport HD -Nile sat 7W- 11012 V 27500 -FTA NTV Spor / NTV Spor HD -Turksat 42E -12015 H 27500 -FTA/Biss 18:00 Eupen Standard de Liege Alkass Two HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Holland Eredivisie League 12:30 ADO Den Haag Ajax Amsterdam Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA 14:45 PSV Eindhoven Feyenoord Rotterdam ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA Portugal Primeira Liga 17:00 Rio Ave FC FC Porto Tivibu Spor HD -Turksat 42E -11853 H 25000 -FTA Tivibu Spor -Turksat 42E -11794 H 27500 -FTA FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA Major League Soccer USA 17:00 New York Red Bulls Philadelphia Union EuroSport Deutschland -Astra 19.2E -12226 H 27500 -FTA Swiss Cup 14:00 Chiasso Basel RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) Premier League Ukraine 14:00 Zorya Luhansk Karpaty Lviv 2+2 -Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss 16:30 Chornomorets Odesa Shakhtar Donetsk 2+2 -Astra 4.8E -11766 H 27500 -FTA/Biss Croatia 1.NHL League 15:00 HNK Hajduk Split HNK Rijeka ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss 17:00 NK Rudes NK Istra 1961 ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg HNL -Eutelsat 16E -11366 V 30000 -Biss Slovakia 1. Liga 17:00 Zlate Moravce FK DAC 1904 Dunajska Streda 213 HD -Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA 213 Sport -Thor 1W 12380 V 30000 -FTA 213 TV 4K -Belintersat 51.5 E 11410 H 45000 -FTA Uruguay Clausura League 19:00 Nacional CA Penarol VTV -SES 40W-4065 R 12500 -PowerVU(C-Band) Azerbaijan Premier League 14:30 Qarabag Agdam FK Kapaz G CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS 17:00 Shabail FK Gabala CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS Iranian League 15:30 Persepolis FC Paykan FC IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Serbian SuperLiga 15:00 Zeleznik- Crvena Zvezda ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 17:00 FK Partizan Radnicki N. ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Czech Gambrinus League 16:00 SK Slavia Prague- AC Sparta Praha ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Russian Premier League 10:00 Tosno -Spartak Moscow Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Ukrainian First League 14:00 FC Avanhard Kramatorsk Cherkaskyi Dnipro XSport -Astra 4.9E-12130 V 27500 -Biss -Astra 4.9E-12341 H 30000 -FTA (Multistream) XSport HD -Astra 4.9E -11747 V 30000 -FTA Spanish League 2nd Division 10:00 Cultural Leonesa Huesca FreeSports -Astra 28.2E-11426 V 27500 -FTA Hungary NB2 League 16:00 Szolnok Zalaegerszeg M4 Sport HD Europa -Eutelsat 9E-11958 V 27500-FTA(DVB-S2) Fourth Bundesliga Nord 11:30 FC Energie Cottbus Berliner FC Dynamo RBB Berlin / RBB Brandenburg -Astra 19.2E -12110 H 27500-FTA RBB Berlin HD
    -Astra 19.2E -10891 H 22000 -FTA(DVB-S2)-FTA
    rasitbey34 (17.09.2017) Bunu beendi.

  10. #29
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Wednesday ( Merceredi)20.09.2017 (GMT+00)
    Spanish League Primera Div. 1 2017/2018 18:00 Athletic de Bilbao Atletico de Madrid Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 20:00 Real Madrid CF Real Betis ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Lemar TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Tolo TV HD -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA/Biss Maiwand tv -Yahsat 52.5E-12015 H 27500 -FTA IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) 20:00 Sevilla FC Las Palmas SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) Italian Calcio League Serie A 16:30 Benevento AS Roma ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 Juventus FC -ACF Fiorentina IR Cama 3 -Eutelsat 7E-11262 H 27500 -FTA -Hotbird 13E -10775 H 27500 -FTA ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 18:45 SS Lazio SSC Napoli ARENA SPORT2 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg CBC SPORT HD -AzerSpace 46E-11135 H 27500 -FTA/BISS CIS TV -Eutelsat 10E- 3678 H 1082 -FTA (C-Band) Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) English League Cup 19:00 West Bromwich Albion FC Manchester City Diema -HellasSat 39E -12524 H 30000 -I2(Bulsat) kwese Sports -Intelsat 68.5 E- 12633 V 16166-Biss -Belintersat 51.5E-3877 L 6420 -Biss (C-Band) -Intelsat 22 @ 72.1 East-3742 L 13930 -FTA -Eutelsat 10E- 3768 R 7706 -(C-Band) Biss 18:45 Chelsea FC Nottingham Forest FC ESPN Brasil HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) 19:00 Manchester United Burton Albion ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) German Bundesliga 1st Div 16:30 FC Koln Eintracht Frankfurt ESPN (Syndication 902) Telstar15W -12609 H 7552 -Biss Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) 18:30 Hamburger SV- BV Borussia Dortmund Sport 24 HD -NSS 20W-12697 H 6665-PowerVU(C-Band) -NSS 20W-12513 H 8333-PowerVU(C-Band) -NSS 57.0E- 4136 R -15580 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 34.5W-4096 R 16908 -PowerVU(C-Band) ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Moroccan Cup 15:00 Olympique Club De Khouribga Rapide Oued Zem Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 17:15 Hassania Union Sport Agadir Chabab Atlas Khnifra Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA 19:30 Ittihad Tanger Difaa Hassani El Jadidi Arriadia -Hotbird 13E -10873 V 27500 -FTA -Badr 26E -12683 V 27500 -FTA -Nile sat 7W -11476 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA -Eutelsat 21.5E-11617 V 27500 -FTA (Multistream) Arryadia Live HD -Hotbird 13E- 10873 V 27500 -FTA -Nile sat 7W- 11513 V 27500 -FTA -Eutelsat 21.5E-11569 H7220-FTA AFC U-16 Cup Qualifying round- 2018 11:00 Oman U16-Maldives U16 Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Oman TV Sport -Badr 26E -12456 H 27500 -FTA -Nile sat 7W -12111 H 27500 -FTA Oman TV Sport HD -Badr 26E -12456 H 27500 -FTA -Nile sat 7W -12111 H 27500 -FTA 13:00 Uzbekistan Sri Lanka Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA 14:00 Tajikistan U16-Syria U16 Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss 16:45 Yemen -Qatar Alkass Two HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) 17:15 Saudi Arabia Bahrain Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA Saudi League first division 12:55 Al-Tai Al Wehda Saudi Sport-2 HD Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA 15:25 Al-Nojoom Hajer Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA 15:30 Al-Kawkab Najran Saudi Sport-2 HD Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Bahraini NBB League 15:15 Al Hidd -Malkiya Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:30 Al-Ittihad Manama Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Copa Sudamericana 22:15 Flamengo Chapecoense ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 22:15 Associacao Atletica Ponte Preta Sport Club do Recife SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Major League Soccer USA 23:00 Atlanta United- LA Galaxy Sports 2 (AFN) -Eutelsat 9E -11804 V 27500 -PowerVU -Intelsat 0.8W -4175 R 28000 -PowerVU(C-Band) 23:30 Toronto FC Impact Montreal ESPN INET HD -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) Slovakia 1. Liga 16:30 AS Trencin FC Nitra 213 HD -Astra 23.5E -12363 V 29500 -FTA 213 Sport -Thor 1W 12380 V 30000 -FTA 213 TV 4K -Belintersat 51.5 E 11410 H 45000 -FTA Swiss Super League 18:00 FC Lausanne-Sport FC Zurich RSI La 2 HD -Hotbird 13E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG) RTS Deux HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)(DVB-S2) SRF Zwei HD -Hotbird 13E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss) Turkey Cup 10:00 Ineglspor Yeni Malatyaspor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 11:30 Batman Petrolspor Goztepe A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 12:00 Denizlispor- Duzcespor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 13:00 Giresunspor Cizrespor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 14:00 Altay Erzurum Buyuksehir A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 16:00 Adana Demirspor Bayrampasaspor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 17:30 Bursaspor -Tarsus Idman Yurdu A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss Russian Kubok Cup 10:00 Gazovik Orenburg FC Rubin Kazan Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) 16:00 FC Kuban Krasnodar Spartak Moscow Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Iranian League 15:30 Esteghlal Tehran Zob Ahan IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Serbian SuperLiga 16:00 Borac Cacak -Crvena Zvezda ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg 18:00 FK Partizan Napredak ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Thursday 21 Sep 2017 Copa Sudamericana 00:45 Santos -Barcelona ARENA SPORT4 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Copa Libertadores 0:45 Gremio Botafogo FR ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

  11. #30
    Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Mesajlar
    8.307
    Beenmi
    2.384
    Teekkr Alm
    1.725
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    86

    Standart

    Kod:
    Thursday ( Jeudi)21.09.2017 (GMT+00)
    Spanish League Primera Div. 1 18:00 Villarreal CF RCD Espanyol ESPN + -SES-6 40.5W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) SportsMax 2 -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 19:00 Celta de Vigo Getafe CF Idman Azerbaycan -AzerSpace 46E -11175 H H 27500 -FTA/Biss SportsMax Intelsat 53W 3820 R 3255 -FTA -Intelsat 55.5W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band) -Intelsat 55.5W -3735 V 10000 -PowerVU(C-Band) 20:00 Levante Real Sociedad BeIn Sports USA -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) BeIn Sports en Espaol -Galaxy 121W-4172 V 18916 -PowerVU(C-Band) Copa Libertadores 22:15 River Plate Club Jorge Wilstermann ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg Copa Sudamericana 22:15 Liga Deportiva Universitaria de Quito Fluminense FC ARENA SPORT3 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 1 HD -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band) Saudi Professional League 2017/2018 17:20 Al Ittihad Al Hilal MBC Pro Sports 1 -Badr 26E -12341 H 27500 -FTA Egyptian League 13:00 Enppi Petrojet DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA DMC Sports HD -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 15:30 Smouha ALnasr DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA DMC Sports HD -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA 18:00 El Entag Al harby Misr Almaqasa DMC Sports -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA DMC Sports HD -Nile sat 7W- 11449 H 27500 -FTA Nile Sport -Nile sat 7W -11843 H 27500 -FTA ON TV Sport -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA ON Sport HD -Nile sat 7W-10853 H 27500 -FTA VIVA Kuwait League 15:15 AlSalmiyah Altadamon Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA 17:45 Kazma AlQadsia Kuwait Sport ( KTV Sport ) -Nile Sat 7W -11823 V 27500 -FTA -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Eutelsat 8W-11678 V 27500-FTA Kuwait Sport HD ( KTV Sport HD) -Badr 26E-12523 H 27500-FTA -Nile sat 7W -11054 V 27500 -FTA Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Qatar Stars League 17:00 AlGarrafa Umm salal Alkass One HD -Badr 26E -12245 V 27500 -FTA(DVB-S2) -Nile sat 7W-11919 H 27500 -FTA(DVB-S2) Al-Manaseer Jordan Professional League 14:00 Shabab Al Ordon That Ras Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA 16:30 Al Baqa Aqaba Jordan Sport -Nile Sat -10930 H 27500 -FTA Bahraini NBB League 15:15 ALShabbab Riffa SC Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 15:15 Al Muharraq SC AlAhli Bahrain Sports 2 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA 17:30 East Riffa AlNajma Bahrain Sports 1 HD -Badr26E-12226 H 27500 -FTA Saudi Olympic League 13:00 Uhud -Al-ansar Saudi Sports 1 -Badr 26E -12015 V 27500 -FTA -Nilesat 7W -12149 H 27500 -FTA -Arabsat 30.5E -10923 H 17000 -FTA -Galaxy 97W-12152 H 20000-FTA Saudi Sport-1 HD -Badr 26E -12149 H 30000 -FTA Nile sat 7W-12284 V 27500 -FTA Iranian League 15:30 Sepahan- Persepolis FC IRIB TV 3 -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11900 V 27500 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss 15:30 Esteghlal Khuzestan Sepidrood Rasht IRIB Varesh -Badr 26E -12265 H 30000 -FTA/Biss -Badr 26E -11881 H 27500 -FTA/Biss(DVB-S2) -Intelsat 62E -11555 V 30000 -FTA/Biss Russian Kubok Cup 17:00 Dynamo Saint Petersburg Zenit St. Petersburg Varzish Sport HD -Yahsat52.5E-11785 H 27500 -Biss -NSS 57E -11565 H 10740 -FTA/Biss Match! TV -Express 53E -12617 H 8122 -Biss -Yamal 90E -3645 L 28000 -Biss(C-Band) -Yamal 90E -11471 V 11159 -FTA -Express 140E -3467 R 12581 -Biss(C-Band) -Express 140E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -3465 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3485 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 80E -3675 R 33483 -Biss(C-Band) -Express 80E -4119 R 10051 -Biss(C-Band) -Express 80E -4135 R 16200 -Biss(C-Band) -Express 53E -12576 H 14990 -FTA(Multistream) -Express 40E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) -Express 40E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream) Turkey Cup 10:00 Erzincanspor Eskisehirspor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 12:00 Eyupspor Sakaryaspor A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 13:00 Sivasspor BUGSASSPOR A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 14:30 Afjet Afyonspor MKE Ankaragc A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss 16:30 Caykur Rizespor Nevsehirspor Genclik A Spor -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss A Spor HD -Turksat 42E-12054 H 27500 -FTA/Biss Friday 22 Sep 2017 Copa Libertadores 0:45 Lanus San Lorenzo ARENA SPORT1 -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg ARENA SPORTBIH -Hellas SAT 39E- 11135 V 30000-Tandberg SporTV 1 HD
    -Star One 75W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
    A.kadir (21.09.2017), emrepdr (25.09.2017) Bunu beendi.

Sayfa 3 Toplam 30 Sayfadan Birinci 1234513 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)

Benzer Konular

  1. Seg 99 full hd 3 uydu guncel kanal listesi ok
    Konu Sahibi rasitbey34 Forum Hazr Kanal Listeleri & Settings
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 27.12.2017, 23:40
  2. beIN SPORTS Gnlk Malar
    Konu Sahibi Mehmetkarahanl Forum Digitrk
    Cevap: 12
    Son Mesaj : 05.10.2017, 00:41
  3. 2017 GNCEL FILBOX CAM MODUL & UYDU ALICISI Fiyatlar
    Konu Sahibi Merovingian Forum Filbox
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 20.12.2016, 19:37
  4. Cevap: 6
    Son Mesaj : 19.08.2015, 20:02
  5. Idman tv ve az tv de bu akam malar...
    Konu Sahibi astra Forum Spor
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 06.08.2015, 13:24

Bookmarks

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Ykleme Yetkiniz Yok
  • Mesajnz Deitirme Yetkiniz Yok
  •