Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg şifreler hakkında

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Cihazımın sayfasına açtım konuyuöncelikle özür dilerim. Online şifre güncelleme de elle şifre güncelleme de (usb) tandberg şifreler yok. Arenasportlar yani. Doğal olarak emu da gözükmüyorlar ve elle giremiyorum. Çözümü 1 saat içinde verebilecek var mıdır acaba nedeni başakşehir maçı arenasportta

snooker fan

0
Üye
11 May 2017
30
0
6
Cihazımın sayfasına açtım konuyuöncelikle özür dilerim. Online şifre güncelleme de elle şifre güncelleme de (usb) tandberg şifreler yok. Arenasportlar yani. Doğal olarak emu da gözükmüyorlar ve elle giremiyorum. Çözümü 1 saat içinde verebilecek var mıdır acaba nedeni başakşehir maçı arenasportta

İdman da veriyor aynı maçı haberin olsun.

zubizeretta

0
Üye
22 Ara 2015
46
0
6

cıhazın ne model yazda yardım edelim kardeş http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cıhazının modelini seçerek indirdin softcam mı usb len cıhazına atarsan tamamdır

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
cıhazın ne model yazda yardım edelim kardeş http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cıhazının modelini seçerek indirdin softcam mı usb len cıhazına atarsan tamamdır

Yardım etme çabanız için çok teşekkür ederim , konuyu zaten kendi cihazımın sayfasına açtım. Dosyayı next yazılımdan aldım zaten , online key güncelleme yaparken tandberg gelmiyor ısb den güncelleyince de olmuyor ama sorunu şöyle çözdüm. USB den yazılım yükle bölümünden key.db kısmından güncelledim oldu.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

online key güncelleme yaparken tandberg gelmiyor ısb den güncelleyince de olmuyor ama sorunu şöyle çözdüm. USB den yazılım yükle bölümünden key.db kısmından güncelledim oldu.

meysa kardeşim işi özetlemiş key2db yükleyemeyenler yapılacak güncelleme şekli bu (minixhd ve ortak keydosyası kullanan minix ve 18500 serileri )