Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT minix TANGO HD Cihazım açılış ekranında sürekli reset attırıyor

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Bende next minix hd tango var ..Benim cihazda açılış ekranında sürekli reset attırıyor bu durumda cihaza nasıl müdahale edebilirim usb ile nasıl yazılım atıp eski haline getiririm acaba.. Sadece yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum rs232 kısmı için elimde kablo olmadığından usb ile yöntemi varmı bilgilendirir misiniz acaba...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
habip_723 orjinal yazılım kullanmakta fayda var herzaman yoksa geri dönüşümü olmayan durumlar çıkabiliyor malesef inş kurtarırsın.
cihaz kaldırsa fazladan uygulamaları zaten ekleniyor firma tarafından. dönüşüm yazılımında aman aman ne vardıda deneme ihtiyacı duydun
uzak durmak lazım. servermi kapalı cccamla izlenmiyormu? ne bileyim iptv stabil değilmiydi işlemcinin kapasitesi neyse o fazlasını veremezsin yazılımla düzelmez bunlar
tekrar geçmiş olsun kablo temin edip kurtarmaya bak
uzak durmak lazım bu tür yazılımlardan orjinalden şaşmamak gerek

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Evet malesef dönüşüm yazılımı atmaya kalktım aslında pişman değilim en azından görmüş olduk.. Sağlık olsun..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Evet malesef dönüşüm yazılımı atmaya kalktım aslında pişman değilim en azından görmüş olduk.. Sağlık olsun..

habip geçmiş olsun yazılımı yapan kişi not düşmüş test edilecek bilgilendirilecek kablo ile yazılım yükleyip geri dönüşüm yapabilenler yüklesin diye ama yazılım verilmiş bi nevi kişilerin cihazı tester olarak kullanılmış yazılım test edilip verilmeli diye düşünüyorum ve ekliyeyim cihazınızı tester olarak kullandırmayın
tekrar geçmiş olsun umarım geri getirebilirsin

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
habip geçmiş olsun yazılımı yapan kişi not düşmüş test edilecek bilgilendirilecek kablo ile yazılım yükleyip geri dönüşüm yapabilenler yüklesin diye ama yazılım verilmiş bi nevi kişilerin cihazı tester olarak kullanılmış yazılım test edilip verilmeli diye düşünüyorum ve ekliyeyim cihazınızı tester olarak kullandırmayın
tekrar geçmiş olsun umarım geri getirebilirsin

Ustam yazıyı okudum memoli ustanın suçu yok ki suç benim okudum ve şansımı denemek istedim.. Cihaz için şuan yapılabilecek bir şey yok malesef öyle kaldı

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
merak etme habib usta hemen hallederiz yarın ölen vakti musayitin
5 dakikada teamdan hallederim ok olmazsa sıfırdan loader kodlarız
için rahat olsun ışık olmasa bile kurtulur ok yarın görüşürüz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
merak etme habib usta hemen hallederiz yarın ölen vakti musayitin
5 dakikada teamdan hallederim ok olmazsa sıfırdan loader kodlarız
için rahat olsun ışık olmasa bile kurtulur ok yarın görüşürüz

ustam canın saolsun ya boşver sıkma canını zaten çok işe yarar bir cihaz değildi.. o da sadece iptv de kullanıyordum.. Belki bu vesileyle machina minix alırım :D :D

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
aşağıda yer alan eklentideki dosyayı next tango hd için olanını @hadebe ustanın dediğişekilde yaptım ve cihazı kurtardım teşekkür ederim..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Geçmiş olsun habib
nasıl yaptığını detaylı anlatırsan arkadaşlarda bilgilenmiş olur pc programını nerden temin ettin yada usb ilemi kurtarma yazılımını attın kısa devre yaparak gibi sırasıyla detaylandırabilirmisin

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
saoalsın abi teşekkür ederim artık çözümü öğrendiğime göre bütün dönüşümleri test edebilirim artık sıkıntı olmaz yani

aynen de her çöküşte kurtulamayabilir zarar görme durumuda var habib :D dönüşümü imkansızda olabilir demedi deme :D