İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz eğitim yılı sonunda bankacılıktan mezun oldum. Birkaç aydır ne yapacağını bilemez bir haldeyim. Okul bitince sudan çıkmış balığa döndüm resmen. Yaptığım tek şey kariyer.net, cvbenim.com gibi internet sitelerinde iş başvuruları yapmak. Önümüzdeki hafta bir mülakata çağırıldım ama pek de olumlu olacağını zannetmiyorum, çok büyük firmalar benim gibi deneyimsiz insanları çalıştırmazlar herhalde. Arkadaşlar size sorum benim gibi yeni mezun, çalışmaya ve öğrenmeye

Bu konu 780 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Bankacı 780 Reviews

Konuyu değerlendir: Bankacı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 780 kez incelendi.

Konu: Bankacı

agurp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Teşekkür Almış
    0
    @agurp
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Bankacı

Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz eğitim yılı sonunda bankacılıktan mezun oldum. Birkaç aydır ne yapacağını bilemez bir haldeyim. Okul bitince sudan çıkmış balığa döndüm resmen. Yaptığım tek şey kariyer.net, cvbenim.com gibi internet sitelerinde iş başvuruları yapmak. Önümüzdeki hafta bir mülakata çağırıldım ama pek de olumlu olacağını zannetmiyorum, çok büyük firmalar benim gibi deneyimsiz insanları çalıştırmazlar herhalde. Arkadaşlar size sorum benim gibi yeni mezun, çalışmaya ve öğrenmeye hevesli birini çalıştırabilecek eleman arayışında olan bir banka biliyor musunuz? Yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olacağım gerçekten.

haydar1966 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    6.446
    Teşekkür Almış
    3.408
    @haydar1966
    Tecrübe Puanı
    51

Alıntı agurp Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz eğitim yılı sonunda bankacılıktan mezun oldum. Birkaç aydır ne yapacağını bilemez bir haldeyim. Okul bitince sudan çıkmış balığa döndüm resmen. Yaptığım tek şey kariyer.net, cvbenim.com gibi internet sitelerinde iş başvuruları yapmak. Önümüzdeki hafta bir mülakata çağırıldım ama pek de olumlu olacağını zannetmiyorum, çok büyük firmalar benim gibi deneyimsiz insanları çalıştırmazlar herhalde. Arkadaşlar size sorum benim gibi yeni mezun, çalışmaya ve öğrenmeye hevesli birini çalıştırabilecek eleman arayışında olan bir banka biliyor musunuz? Yardımcı olabilecek biri varsa çok mutlu olacağım gerçekten.
    Gençlerin iş durumları gerçektende çok içler acısı Allah yardımcınız olsun kardeşim...
    DOST_6080 (24.08.2017), guvenay1966 (25.08.2017) Bunu beğendi.

nextreyiz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Trabzon
    Beğenmiş
    111
    Teşekkür Almış
    268
    @nextreyiz61
    Tecrübe Puanı
    8

Deneyim deneyim bunca insan işin içinde olmazsa hep dışlanırsa nasıl kendini geliştirecek. İnsanları iş sahibi yapacak parmağında yüzük olacak ( meslek elde etmek ) şekilde eğitim kurumları açılmalı yaygınlaştırılmalı

Allah sonumuzu hayırlı etsin
    haydar1966 (24.08.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks