Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung f serisi

asd5334

0
Üye
17 Tem 2012
5
0
1
Merhaba arkadaşlar samsung f serisi televizyonuma iptv yuklemek istiyorum nasil yukleyebilirim ve calistirabilirim ?

marmara59

0
Üye
22 Şub 2015
19
0
1
f serisi bendede var once develop adresi oluşturman lazım forumda var. sana ıp adresi veririm bırçok program yuklu .develop açılışını yapıcan tv de.sonra smarthup acıyon son sayfaya gidiyon orada ip setting yazar kutucuklara vereceğim rakamları gir ok de ve otomatik kendi yükler. nsıtromol .seyirturk. gibi uygulamalar var yerlive yabancı ip tv ler var

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
f serisi bendede var once develop adresi oluşturman lazım forumda var. sana ıp adresi veririm bırçok program yuklu .develop açılışını yapıcan tv de.sonra smarthup acıyon son sayfaya gidiyon orada ip setting yazar kutucuklara vereceğim rakamları gir ok de ve otomatik kendi yükler. nsıtromol .seyirturk. gibi uygulamalar var yerlive yabancı ip tv ler var
Bana ip king çare gönderirmisin kaedeşim

--------------------

Kardeşim bana ip adres gönderirmisin tesekkürler

xgame

0
Üye
21 Ara 2017
1
0
1
selamlar merhabalar arkadaşlar saygılar sunarak işinizin gucunuzun rast gitmesi esenlikler dileklerimle derken samsung s 5 serisi televizyonlarda fabrika ayarları yada ev görüntü ayarları hakkınd afikirleri bilgileri olan arkadaşalrdan ricamdır kumanda özelliklerini yazarsanız sevinirim çok teşekkürler allah aemanet kalın hoşçakalın