Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

kaydedilmiş şifreli kanalları bilgisayarımda oynatma sorunu

symbolic

0
Üye
28 Ağu 2017
4
0
1
Ben İranlıyım ve yakın zamanda bu alıcımı aldım (Next 2000 HD CX )
Bilgisayarımda şifreli kanallardan kaydedilmiş videolarla ilgili sorunum var gibi. (MTV live, National geoghraphic, ....)
USB'de bazı şifrelenmiş TS videoları var, ancak bunları bilgisayarımda oynatamıyorum!
Bu alıcının CPU'nun ALI.M3511 olduğunu biliyorum
ve bu tür Cpu şifreli kanalları kaydetmek için telif hakkına sahiptir!
videoları da çözebileceğimiz başka bir alıcıya yönelik bir yazılım var, ancak ne yazık ki bu yayıncı için işe yaramadı.
(Bu programı ekledim ve siz de test edebilirsiniz.)
Bilgisayarımda veya cep telefonumda şifrelenmiş kanalları çalabilmem ve izleyebilmemin bir yolu var mı ??

www35.zippyshare.com/v/wb5dx44Y/file.html

Üzgünüm, türkçe bilmiyorum ve bu google ile çevrilmiş

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selamlar kardeşim zaten siz olayı yazmışınız şimdilik maalesef bunun bir çaresi yok. Kayıtlar sadece cihazlarda izlenecek...

symbolic

0
Üye
28 Ağu 2017
4
0
1
Selamlar kardeşim zaten siz olayı yazmışınız şimdilik maalesef bunun bir çaresi yok. Kayıtlar sadece cihazlarda izlenecek...

Bu sorunun yeni bir yazılımla çözülebileceğini biliyorum, çünkü Starmax, Mediastar, Istar ve diğerleri gibi birçok yayıncı bu sorunu yeniden göndericiler için yeni bir yazılımla ve bilgisayarlar için bir dönüştürücü ile çözmüştür.
Umarım Nextstar bunu okuyabilir ve bize yardım edebilir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bu sorunun yeni bir yazılımla çözülebileceğini biliyorum, çünkü Starmax, Mediastar, Istar ve diğerleri gibi birçok yayıncı bu sorunu yeniden göndericiler için yeni bir yazılımla ve bilgisayarlar için bir dönüştürücü ile çözmüştür.
Umarım Nextstar bunu okuyabilir ve bize yardım edebilir.

Sizin bu konuda bildiğinizin bir önemi yoktur, önemli olan firmanın ne düşündüğüdür. Eğer çok istiyorsanız yazın firmaya istek yapın...