Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 USB Genel Özellikler

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.jpg
Next ile en yeni teknoloji her zaman elinizin altında

Genel Özellikler
Next Uydu Alıcısı Uyum
DVB-S2/MPEG2/MPEG-4 H.264/AVC, Tam Uyumluluk
Dijital Ses Çıkışı
SPDIF Koaksial Çıkış , Optik SPDIF Dijital Ses Çıkışı
Yazılım Güncelleme
Uydu, USB aygıt ve RS232 port üzerinden
Flash Bellek
8 MB
TV & Radyo Kanal Kapasitesi
10000
Video Çözünürlük Seçenekleri
1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
İşlemci
594MHz CPU
DDR Bellek
128 MB
USB Wi-Fi /3G Modem Desteği
3G USB Modem Desteği
Diğer ÖZellikler
Altyazı ve Teletext Desteği , USB aygıt üzerinden TV kanallarını kayıt ve TimeShift fonksiyonları , HD&SD kanal ve medya içerikleri görüntüleme , CA Smart Kart Okuyucu , Media Player ile Video ve Audio içerikleri oynatır ve farklı formatta resim dosyalarını destekler , HDMI Çıkış , Multifeed Desteği , Kullanılırken & Ayarlarken Süper Hızlı , Çift USB 2.0 Giris ile Aynı Anda USB Wi-Fi (MT7601) Aygıt ve USB HDD Kullanımı , 220mm Ön panel ve 4-Digit LED Gösterge , SCART Çıkış
İşletim Sistemi
RTOS & Next
Çalışma Gerilimi
100VAC~240VAC 50Hz/60Hz

Ekran Alıntısı.jpg

Son düzenleme:

sibernet

0
Üye
9 Eki 2017
5
0
1
Kasalı bir Next bakıyorum kendim için değil hediye olacak. 130-150 TL bandında satılan Next YE-2000 USB HD modelini beğendim. Menü görünümünü çok aradım ama bulamadım. Kullanacak kişiler fazla özellikten anlamaz Hotbird var freeserver ile bir şeyler göstersin yeterli. Kanal geçiş hızı normal olsun, donma takılma olmasın yeterli.

Bu fiyat bandından bu kasalı Next modeli iyi midir yoksa başka bir model mi bakmak daha iyi olur. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 10265

Ekli dosyayı görüntüle 10266
Next ile en yeni teknoloji her zaman elinizin altında

Genel Özellikler
Next Uydu Alıcısı Uyum
DVB-S2/MPEG2/MPEG-4 H.264/AVC, Tam Uyumluluk
Dijital Ses Çıkışı
SPDIF Koaksial Çıkış , Optik SPDIF Dijital Ses Çıkışı
Yazılım Güncelleme
Uydu, USB aygıt ve RS232 port üzerinden
Flash Bellek
8 MB
TV & Radyo Kanal Kapasitesi
10000
Video Çözünürlük Seçenekleri
1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
İşlemci
594MHz CPU
DDR Bellek
128 MB
USB Wi-Fi /3G Modem Desteği
3G USB Modem Desteği
Diğer ÖZellikler
Altyazı ve Teletext Desteği , USB aygıt üzerinden TV kanallarını kayıt ve TimeShift fonksiyonları , HD&SD kanal ve medya içerikleri görüntüleme , CA Smart Kart Okuyucu , Media Player ile Video ve Audio içerikleri oynatır ve farklı formatta resim dosyalarını destekler , HDMI Çıkış , Multifeed Desteği , Kullanılırken & Ayarlarken Süper Hızlı , Çift USB 2.0 Giris ile Aynı Anda USB Wi-Fi (MT7601) Aygıt ve USB HDD Kullanımı , 220mm Ön panel ve 4-Digit LED Gösterge , SCART Çıkış
İşletim Sistemi
RTOS & Next
Çalışma Gerilimi
100VAC~240VAC 50Hz/60Hz

Ekli dosyayı görüntüle 10264

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Kasalı bir Next bakıyorum kendim için değil hediye olacak. 130-150 TL bandında satılan Next YE-2000 USB HD modelini beğendim. Menü görünümünü çok aradım ama bulamadım. Kullanacak kişiler fazla özellikten anlamaz Hotbird var freeserver ile bir şeyler göstersin yeterli. Kanal geçiş hızı normal olsun, donma takılma olmasın yeterli.

Bu fiyat bandından bu kasalı Next modeli iyi midir yoksa başka bir model mi bakmak daha iyi olur. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

selam ben alın derim daha bugün yeni yazılım verildi önü açık bir cihaz ,tabi tercih yine sizin Saygılar
http://www.next.web.tr/showthread.p...-TEST-Yaz%FDl%FDm%FD.html?p=111936#post111936

sibernet

0
Üye
9 Eki 2017
5
0
1
selam ben alın derim daha bugün yeni yazılım verildi önü açık bir cihaz ,tabi tercih yine sizin Saygılar

Teşekkür ederim. Yeni yazılımın menü görünümünü görebileceğim bir yer var mı? Bazı uydu alıcılarında kanal listesi ve menü alt bar kısmı sanki 90'lardan kalma eski uydu alıcılarındaki gibi görünüyor.

Bu cihazda donma kasma gibi bir sıkıntı var mı? Donanım özelliği olarak diğer 2000 serisi cihazlara göre yarı donanıma sahipmiş ve birkaç forumda flaş bellek 8 MB olduğu için kasma donma yapabilir yazılarını gördüm.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Teşekkür ederim. Yeni yazılımın menü görünümünü görebileceğim bir yer var mı? Bazı uydu alıcılarında kanal listesi ve menü alt bar kısmı sanki 90'lardan kalma eski uydu alıcılarındaki gibi görünüyor.

Bu cihazda donma kasma gibi bir sıkıntı var mı? Donanım özelliği olarak diğer 2000 serisi cihazlara göre yarı donanıma sahipmiş ve birkaç forumda flaş bellek 8 MB olduğu için kasma donma yapabilir yazılarını gördüm.

AŞAĞIDAKİ LİNKTE işinize yarayan bilgiler bulabilirsiniz...

http://www.next.web.tr/showthread.php/16857-2000-HD-FTA-MiNİX-İZLENİMLERİM.html