Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD FTA Kurulumu Hakkında

kaernk

0
Üye
30 Eki 2017
1
0
1
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün Next 2000 HD FTA cihazı almış bulunmaktayım. Şu mini lacivert olandan. Fakat kurulumunu yapamadım. USB bellek ile "Next 2000 HD FTA V1.286 Yazılımı" yazılımını internet üzerinden indirdim ve yükledim. Fakat kanal taramaya geldiğimde çoklu uydu yok! diye birşey diyor. Farklı olarak ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün Next 2000 HD FTA cihazı almış bulunmaktayım. Şu mini lacivert olandan. Fakat kurulumunu yapamadım. USB bellek ile "Next 2000 HD FTA V1.286 Yazılımı" yazılımını internet üzerinden indirdim ve yükledim. Fakat kanal taramaya geldiğimde çoklu uydu yok! diye birşey diyor. Farklı olarak ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Tarama sayfasında otomatık taramanın secilecek uyduların üstüne geldiginde sag veya Sol yön ruslarıyla secili uydu yapabilirsin. Birden fazla uyduda tarama yapacaksan secilecek uyduların hemen altında taranacak uydu satırından ok ile gelen uydu listesi varsa kırmızı tuşla başlarına tik koyup tarama yapabilirsin, 2000 machinada böyle menü aynı olabilir diye yazdım, saygılar