Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix hd tango cihaz açılmıyor

ozangenc

0
Üye
11 Kas 2017
3
0
1
next minix hd tango açılmıyor elimde aynı cihazdan çalışan var ve editörde var sağlam olandan data dump la yazılım almaya çalışıyorum memory hatası veriyor yokmudur kimssde bunun kurtarma yazılımı nasıl kurtabiliriz bu cihazı ölüm kalım savaşına döndü olay
yardımlarınızı bekliyorum

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
merhabalar;
boot modunda yazılım yüklemek bir nebze olsun servisle uğraşmadan cihazı kurtarmaya yarayabilir.
nasıl yüklenir ?
1 ) elinizdeki mevcut yazılım dosyasını zipten veya rar dan çıkartıp dosyayı flash belleğe atın. hatırlatma : Flash bellek fat32 olarak biçimlendirilmiş olması cihazın dosyayı görmesi açısından olumludur. hatırlatma 2 : cihaz fişten çekili biçimde olsun. Hatırlatma 3: Cihaz dosyayı yine görmüyorsa rom.bin olarak dosyanın ismini değiştiriniz.
2 ) cihazı fişe takıp çalıştırınız. Hemen daha ilk açılış saniyesinde kumandanızın ok tuşuna defalarca hızlıca basınız. ( basılı tutmayın ) . taa ki ekranda kurulum menüsü gelene kadar.
3 ) ekranda kurulum menüsü geldiğinde talimatları aynen izleyin. Cihaz kuruluma başlayınca bekleyiniz. Cihazınıza herhangi bir işlem bu süreç içerisinde yapmayınız. Cihaz kurulumu bitirdikten sonra kendini kapatıp açacaktır kolay gelsin

ozangenc

0
Üye
11 Kas 2017
3
0
1
olmuyor

herşey hazır ben bu cihaza yazılım atmak istiyorum elinde flash dump dosyası olan varmı varsa verebilirmi olmazsa çöpe atmak en mantıklısı