Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

antensiz cihazlar hakkinda

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
arkadaslar 1 haftadir filim kanallarinda bi yerli yapim cihazin reklamina denk geliyom bu cihazi kullanan varmi veya bilgisi olan sunucu kabloyu söktugu halde halen yayinlar kesilmeden izlenebiliyor ayrica malum kanallarinda acik oldugunu idda ediyorlar bu cihazla ilgili bilgisi olan arkadasimiz varmi varsa bi bilgilendirme yapsa mumkunse

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
kedidir kediii :D
internetten izlettiriyordur iptvdir anten olmadan ne alıcakta sana verecek yahu eskiden kocaman çatı antenleri takardık inmezdik aşağıya yok karıncalı yok gölgeli falan filan az uğraştırmadıydı bizi

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
kemal sunal in filimlerinin oynatildigi kanallada cikiyor 1 haftadir sila tv 365 tv ve bir kac kanaldada denk geldim bidaha denk gelirsem cihazin markasina bakip netten bilgi toplucam

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
kemal sunal in filimlerinin oynatildigi kanallada cikiyor 1 haftadir sila tv 365 tv ve bir kac kanaldada denk geldim bidaha denk gelirsem cihazin markasina bakip netten bilgi toplucam

yalnız o gibi kanallara dikkat et çünkü reklamlarında dolandırıcılık yanıltıcılık kol gezer ve genellikle RTÜK üzerinden lisansız biçimde yayın yaptıkları için de kapatılırlar.
Kendi fikrim Antensiz çalışan yayınlar IPTV ve Kablo TV( yayınları ulaştıran ana merkezde muhakkak yine anten vardır ) üzerinden gelir. Başka türlü antensiz biçimde yayınların alınması imkansızdır çanak yoksa yayın da yoktur. Eğer antensiz çalışan uydu cihazları deniyorsa çoğu cihazda bulunan IPTV özelliğini boyayıp tüketiciye gazlanma olayıdır.

Son düzenleme:

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
yalnız o gibi kanallara dikkat et çünkü reklamlarında dolandırıcılık yanıltıcılık kol gezer ve genellikle RTÜK üzerinden lisansız biçimde yayın yaptıkları için de kapatılırlar.
Kendi fikrim Antensiz çalışan yayınlar IPTV ve Kablo TV( yayınları ulaştıran ana merkezde muhakkak yine anten vardır ) üzerinden gelir. Başka türlü antensiz biçimde yayınların alınması imkansızdır çanak yoksa yayın da yoktur. Eğer antensiz çalışan uydu cihazları deniyorsa çoğu cihazda bulunan IPTV özelliğini boyayıp tüketiciye gazlanma olayıdır.

yok usta adam sahitli yayinda gosteriyo antenden gelen kabloyu sökup gosteriyo yayinlar halen devam ediyor kanal degisimi yapiyor kanallar gayet net gosteriyo eger denk gelirsen daha dikkatli bakarim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bu cihaz konusunda 1 hafta önce @haydar ustamla görüştük tümünü inşaallah sizede anlatır Birilerine ders olur.....

(O tür kanallarda ara ara siyah ekranda kapatma kararı çıkıyor O Yazıları Bi okumayı ögrensek iş çözülcekte işte olmuyor uyutulan bi toplum olmak için yarış ediyoruz zarar çekincede yandım allah diyoruz.)

Son düzenleme:

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
yok usta adam sahitli yayinda gosteriyo antenden gelen kabloyu sökup gosteriyo yayinlar halen devam ediyor kanal degisimi yapiyor kanallar gayet net gosteriyo eger denk gelirsen daha dikkatli bakarim

sana şöyle diyim evinde imkanın varsa nextin vermiş olduğu ıptv kanallarına gir sonra izlerken anten kablosunu çıkart yayının yine devam ettiğini görürsünüz Demem o ki kötü oynuyorlar neticede bu işten haberdar olmayıp bunlara inanan vatandaşlar dolandırılıyor.
Son bir hatırlatma yapayım anten olmadan yayın internet üzerinden IPTV ile mümkündür.

bigex11

0
Üye
19 Ocak 2016
132
0
16
İp TV o farkında iseniz cihaza wifi adaptör bağlı antenli yani adam internetten aldığı yayını sunmakta

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
olay annasilmistir şu anda next starda varmi bilmem ipto sat uygulamasi ile izleniyormus daha turkiyede yeni kullanilan bi sistemmis tam ayrinti vermediler

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Arkadaşlar bu konu daha önceleri,de gündeme geldi daha önce youtube,de bu bunu izlemiştim milleti nasıl kandıracaklarını şaşırıyorlar bizim milletimiz,de saf hemen kanıyorlar birşeyleri bedava bulunca hemen atlıyorlar kim,kime bedava birşey veriyor bunca şifreli yayın niye var ozaman kanmayın böyle reklamlara

eran

0
Üye
18 Kas 2017
2
0
1
Arkadaşlar bu konu daha önceleri,de gündeme geldi daha önce youtube,de bu bunu izlemiştim milleti nasıl kandıracaklarını şaşırıyorlar bizim milletimiz,de saf hemen kanıyorlar birşeyleri bedava bulunca hemen atlıyorlar kim,kime bedava birşey veriyor bunca şifreli yayın niye var ozaman kanmayın böyle reklamlara

üstadım sen izlemişssin biliyorsun izlemeynler bir şey var zandediyor sistemin nasıl çalıştıgını anlatda herkez bilgilensin..

tşkler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
yöresel kanallarda saatlerce reklam dönüyor benim anlamadığım saniye başına milyar para döndüğü bu reklamları neredeyse yarım saat film izler gibi yayınlatabiliyorlar bu para nereden geliyor?
birde bana göre zavallı çıkmış örnek veriyor gps sistemi gibi falan sen bunun nasıl çalıştığını bir anlatta görelim be mübarek neyi nereden alıyor nereye nasıl veriyor kaynağı ne görüntünün gibi hiç değinmiyor hiç bilmeyenler için merak uyandırarak cihazı satıp haksız kazanç elde etme dolandırma mantığı
dediğim gibi KEDİDİR O KEDİ iptv yi izlettiriyor yersen...
video ve haber 2015 senesine ait 2 sene geçmiş patent alacağını söylüyor hani nerede? alamadınmı? bunca cihaz üreten firma var biriyle anlaşma yapıp seri imalata niye geçemedin? gibi devam eder sorular cevaplayacak biri çıkarsa tabi böyle bişey olduğunu varsayalım uzakdoğu firmaları bu sektörde 1 numara onların bile haberi yok?
bu şeye benziyor bi doktor vardı doktorluğu bırakıp bitkisel ilaç üretimine girdi herşeye deva ilaçlar üretti gene bu gibi tvlerde saatlerce yayın yapıyordu yok kalp hastaları böbrek hastaları herkesi iyi ettiğini diyordu hastalarını bile yayınlara çıkartıyordu konuşanlar adamı bi mehdi ilan etmedikleri kaldı ama gel görki kendi hastalığına çare bulamadı ve rahmetli oldu halbuki ürettiği ilaçlar tamda onun hastalığına şifa verenlerdendi onun dediğine göre tabi
siz siz olun inanmayın keklemeye gelmeyin