Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus 06.11.2017 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Sayın Kadir bey yazılımı indirdim fakat you tube bu yazılımda açılmıyor. XML Parser Error diye bir yazı altta sarı renkte evet yazısı okeyliyorum aynı. benmi bir yerlerde yannışlık yapıyorum yoksa yazılım kaynaklımıda you tube açılmıyor.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Sayın Kadir bey yazılımı indirdim fakat you tube bu yazılımda açılmıyor. XML Parser Error diye bir yazı altta sarı renkte evet yazısı okeyliyorum aynı. benmi bir yerlerde yannışlık yapıyorum yoksa yazılım kaynaklımıda you tube açılmıyor.

@hasan55 ben sadece ilgili yerden yazılımı buraya taşıdım hiç bilgim yok açıklamada ne yazıyorsa odur ayrıca elimde amigo plus yok deneme şansımda yok malesef

Hakki37

0
Üye
30 Kas 2016
4
0
1
bende bu yazılımı yükledikten sonra , ip tv deki kanallarım türkçe karakterleri desteklememeye başladı , ç , ş , ğ , ı , ö gibi harfleri göstermiyor onların yerine acayip şekiller koyuyor.
örneğin dizi bölümünde savaşçı yerine sava$¢î gibi abuk sabuk bir yazı yazıyor , önceden böyle değildi .

A

ahmet1010

Guest
bende bu yazılımı yükledikten sonra , ip tv deki kanallarım türkçe karakterleri desteklememeye başladı , ç , ş , ğ , ı , ö gibi harfleri göstermiyor onların yerine acayip şekiller koyuyor.
örneğin dizi bölümünde savaşçı yerine sava$¢î gibi abuk sabuk bir yazı yazıyor , önceden böyle değildi .

Selamlar yeni yıllar bende de amigo pulus var fakat 06+11yazilmini yükledim geçişleri sorunlu düzeltilmesi lazım ilgililer bunu dikkate alır

jimbob

0
Üye
11 Eki 2015
3
0
1
bende bu yazilimi yükledim cccamd sorun var hep takilma yapiyor baska cihaza atiyorum cccam cfg hic takilma yok sorun nedir acaba yardim edebilirseniz sevinirim

PARS-EFES

0
Üye
19 Mar 2013
1
0
1
kanal geçişlerinde uzun süreli görüntü donmaları oluyor, ses akıyor ama görüntü sinir bozucu şekilde donuyor. bir önceki yazılıma (24.07.2017) dönmek zorunda kaldım. 06.11.2017 tarihli Next Minix HD Amigo Plus yazılımı sorunlu bir yazılım olmuş.. ilgililere duyurulur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...