Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni uydu cihazı önerisi

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Arkadaşlar selamlar herkese. Öncelikle next markası cool modelinden free server desteğini artık çekti. Bu yüzden yeni bir cihaz almak bize şart oldu. Bunun için yeni bir uydu cihazı modeli arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Aradığım özellikler:
* Diseqc 1.1destekleyen
* biss çözen
* tanberg ve powervu şifrelerini çözen
* free server desteği olan
* next in destek vermeye uzun süre devam edeceği bir cihaz arıyorum.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
1-
http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/641-2000-HD-(-mini-).html

http://www.next.web.tr/showthread.php/11854-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-Kullanımı-İçin-Pratik-Bilgiler.html

incele fiyatı 250-280 dolarzade durumuna göre wifili fiyatı server 12 ay süreli (6ay bizlerin 1defalığına uzatıldı)
dediğin özellikler ve daha fazlası

13514-500x500.jpg

----------------------------------------------------
2-
ayrıca machina 3d forumdaki kampanyalı fiatı cazip (fshare//+ıptv server)

http://www.next.web.tr/showthread.php/16533-Next-Machina-3D-(Çift-Tuner)-Garantili-Sıfır-Kutusunda-ve-Sınırlı-Sayıda.html

attachment.php

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

destek konusu malum burası türkiye bendede minix pempe vardı 2016 da destek bitti 5 yıl sürdü.

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
her iki makinada degişiklik hakkı üreticide olmak kaydıyla 1 yıl cihaz serveri geçerli
alttakine ilave olarak iptv yarı ücrete promosyonlu

Düşünüp taşının siz forumumuzun üyesiniz her iki cihaz bölümünü okuyun aklınıza ve cebinize gönlünüze uygunsa alın.

Destekle kastınız yazılımsal ise doktor üstad ve ekibi 12-14 aydır cihazlara destegi devam ediyor kişisel kanatım aksilik olmaz ise 1 sene devam edebilir.Server ise o zahten süreli artık.

Son düzenleme:

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
her iki makinada degişiklik hakkı üreticide olmak kaydıyla 1 yıl cihaz serveri geçerli
alttakine ilave olarak iptv yarı ücrete promosyonlu

Düşünüp taşının siz forumumuzun üyesiniz her iki cihaz bölümünü okuyun aklınıza ve cebinize gönlünüze uygunsa alın.

Destekle kastınız yazılımsal ise doktor üstad ve ekibi 12-14 aydır cihazlara destegi devam ediyor kişisel kanatım aksilik olmaz ise 1 sene devam edebilir.Server ise o zahten süreli artık.

Peki süresiz free server hizmeti tüm cihazlarda kalktı mı?

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Next machina 3d free server açık gideceği yere kadar devam eder. Tavsiye ederim. Free server konusundan cok ekrana daha net kalitesi önem veren benim led lg 4k icindeki uydu cihazi berbat görüntüsü var bu cihaz super orjinal 1080p kalite izliyorum.

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
O zaman bir tane Machina 3D alacağız sonra da bir server. Peki bu uydu alıcısının server ile sorun yaşar mıyız o kadar para vercez

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
100 dolar uyduya verip almıştım. 18500 hd cıs plus tekrardan uyduya para vermem uydu işi boş bende samsung tv var ip tvli iptv televizyonun mac adresini verdim.
istediğim platformlarada bakıyorum.gerisi boş