Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DreamStar Tribün HD IPTV

polos66

0
Üye
22 Kas 2017
2
0
1
DreamStar Tribün HD IPTV satın aldım 1 yıllık üyelik verdiler bu cihazla uydudaki hotbird şifreli kanalları izleyebilirim

cihazı kullanan arkadaşlar bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz:connfused:

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
iptv ile hortbırd uydusundaki kanallrın ne alakası var onları seyretmek istiyorsan freeshare olması lazım yada cccam üyeliği alman lazım

polos66

0
Üye
22 Kas 2017
2
0
1
1 yıllık cccam üyelik ve 1 yıllık iptv üyeligi vermişler canak antenden gelen hotbird yayınlarınıda acıyor demişerdi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Menü kurulum ortada uydu ayarları var önce sisteminize göre olan uyduları seçin dıezeq ayarları yapın (Türksat1 Hotbırt2 gibi) Ag ayarlarından baglantıyı yaptıktan sonrada size verilen cccam server adresini cccam.config bölümünden uygun şekilde yükleyin.(A.Kadir ustamızın ilk göz agrısı sunplus işlemcili çoğu araçlar aynı cccam cfg-xtream ve ıptv bölümü)

Ayrıntılı bilgi Google amcada var inceleyin...(arama kısmına DreamStar Tribün HD IPTV yazın)

destek sitesi 6 sıradadır )) forumumuzda cihazınıza ait bilgi yok fakat benzer cihaz var konuları size ışık olabilir çare olamasada.

Son düzenleme:

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Bu cihazı kullanan arkadaşlar ip TV için öneriniz nedir almak istiyorum ne dersiniz sadece ip TV için kullanacağım.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@emrecik1907 araştır arkadaşım iyidir kötüdür demem kullanmadıgım cihaz hakkında sadece ıptv seyredecek isen ıpboxlar var android cihazlar var söz konusu markanın işlemcisine sahip sunplus cihazlar var Bizim millet olarak en kötü huyumuz Cihazı aldıktan sonra araştırıyoruz veryansın ediyoruz son söz olarak tekrar diyorum kararını ver ihtiyacın neye nasıl ona uygun cihaz al pc ve android bilgin varsa (kod yazma anlamında ) android ip box al tabiri yerinde ise kendin çal kendin oyna bir başkası yazılım yapacak biz kullanacagız kaygısında olmazsın yada bi cihaz alacaksın o cihazda farklı buketler olacak süreli olacak ıptv zor yüklenecek yüklemek için birilerine muhtac olacaksan yada olmayacaksan gibi bunları baştan düşün kafana yatanı en iyiyi en ucuza almayı araştır.(En ucuz en iyi olur abicigim ded,klerini yapıyorsa iki cihazda biri 300 digeri 900 ise aynı özellikte ise ucuzun en iyisidir)

Sevgiyle

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
@emrecik1907 araştır arkadaşım iyidir kötüdür demem kullanmadıgım cihaz hakkında sadece ıptv seyredecek isen ıpboxlar var android cihazlar var söz konusu markanın işlemcisine sahip sunplus cihazlar var Bizim millet olarak en kötü huyumuz Cihazı aldıktan sonra araştırıyoruz veryansın ediyoruz son söz olarak tekrar diyorum kararını ver ihtiyacın neye nasıl ona uygun cihaz al pc ve android bilgin varsa (kod yazma anlamında ) android ip box al tabiri yerinde ise kendin çal kendin oyna bir başkası yazılım yapacak biz kullanacagız kaygısında olmazsın yada bi cihaz alacaksın o cihazda farklı buketler olacak süreli olacak ıptv zor yüklenecek yüklemek için birilerine muhtac olacaksan yada olmayacaksan gibi bunları baştan düşün kafana yatanı en iyiyi en ucuza almayı araştır.(En ucuz en iyi olur abicigim ded,klerini yapıyorsa iki cihazda biri 300 digeri 900 ise aynı özellikte ise ucuzun en iyisidir)

Sevgiyle

O kadar detaylı bilgim yok Dreambox cihazı kullanan arkadaşlar önerirlerse almayı düşünüyorum dediğim gibi sadece ip tv için istiyorum teşekkürler bilgilendirme için.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Burda o cihazdan yok biliyorum bizler genelde next cihaz kullanıyoruz hatta o cihazın işlemcisi aynı olan cihaz var kullananda vardı sunplus işlemcili yanılmıyorsam A Kadirin ilk göz ağrısı amigo olması lazım .
Yinede iyi araştır derim marka her ne olursa olsun kardeşim birde yan faktörler var internet hızınız -bakır kablo- fiber - yazılım-destek tüm bunlar sizin aldıgınız cihaz için önemli göze görükmeyen faktörlerdir ama rahatınız bunlara baglıdır.

(google çeviriye türkçe ingilizceye alıp ıpbox yaz birsürü çıkar siz sadece!ıptv için diyorsunuz ülkemizde bilinmeyen xiomi markası çin malı amma hakiki çin malı çinin merdiven altı degil bi bakın bence işte engellerin başında cihazı getittirme var zor olan kısmı yani markaya takılmayın kapasite ve desteklediği türler ve fiyat

Bu cihazı yabancı ıptv siyelerinde gördüm özellikle uydu çanak anteni yasak olan yerlerde avrupanın bazı şehirlerinde ve iranın bazı kesimleri ile uzakdogu ülkelerinn siteleri)

http://www.webtekno.com/xiaomi-mi-box-4k-android-tv-incelemesi-h31842.html

parça parça yazıyorum kusura bakma şçyle bi araştırdım buyur sadece ıptv için diyorsan .http://www.webtekno.com/xiaomi-mi-box-4k-android-tv-incelemesi-h31842.html<http://www.webtekno.com/xiaomi-mi-box-4k-android-tv-incelemesi-h31842.html>

bu arada dediğiniz marka hakkında görüş bidirmedim amma kendi kullandıgım next2000 internet machina hakkındada bir şey belirtmedim Ortaya yazdım

)

Son düzenleme:

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Next 2000 machina hakkında olumlu bilgiler almıştım belki de bunları cihazı almam daha doğru olur. saygılar.

ugursan

0
Üye
10 Kas 2016
21
15
3
kardesim ben 1 hafta once aldim super cok menmum internet olan her yerde rahatliklar izleyebilirsin kanalari ben isim geregi gezdigim icin gittigim yerde kullanacagim,su ana kadar memunum cok hizli guzel ve gercekten tavsiye ederim almak isteyen arkadaslar varsa gitti gidiyor comda bir arkadas var telden destek oluyor sagolsun kurulumda yada IPTV lerde falan urun satildiktan sonraki destek cok onemli almanizi tavsiye ederim evimde machina 3 d ve seyyar olarakda dreamstar tribun var ve menmunum..