Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.11.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.11.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :

- IPTV VOD ileri Geri Sarma Eklenmiştir.
- Genel BUG Temizliği yapılmıştır.
- Bir Sonraki Yazılıma Xpanel Kategorileme Eklenecektir.
- Yazılım Test Yazılımıdır, Sadece TEST edecekler yüklesinler.
- @doktornext'e Teşekkürler

İNDİR

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Biz artık yazılım beklemeyelim diğer makinalara gelen yeni yazılımları okuyup duralım

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yazılımda emegi geçenlere teşekkürler.
ilk izlenimler:
-cihaz serveri emu ve ücretsiz cccamlar açık halde baktım çalışıyor ayrıca tandberg ve bazı kanallarda açılış süresi kısalmış ara donmalar nerdeyse minimum düzeyde
-ıptv serverlarda vod tabir edilen yayınlarda ileri sarma çalışıyor (Muhtemelen Hacker2016 bu hafta rahat rahat izleyecegim)
Not yazılım atıldıgında çalışan cccam serverlarınızı kontrol ederek açınız.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
Yazılımda emegi geçenlere teşekkürler.
ilk izlenimler:
-cihaz serveri emu ve ücretsiz cccamlar açık halde baktım çalışıyor ayrıca tandberg ve bazı kanallarda açılış süresi kısalmış ara donmalar nerdeyse minimum düzeyde
-ıptv serverlarda vod tabir edilen yayınlarda ileri sarma çalışıyor (Muhtemelen Hacker2016 bu hafta rahat rahat izleyecegim)
Not yazılım atıldıgında çalışan cccam serverlarınızı kontrol ederek açınız.

reis tangerk derken neyi kadtettin anlamadim yazilimda emegi gecenlere tessekurler rahatlikla filim izlicem bu soz A.Kadir ustama anladin sen

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bazı test yazılımlarında olabilen server çakışması tabir ettiğimiz durum (Yani aynı anda hem cihaz serverı açık hem çalışan 3 veya 4 adet ccam açık üzerinede softcam yada emu ile seyredilen kanallar arasında geçiş yaparken donma takılma yapıp yapmama durumu) olmadı diyorum.

------------------------------------------------------------------------
Emeği geçenlerin eline sağlık bu sefer ne güzel internetten güncelledik usb uğraşmadık

Muhammet kardeşim internet üzerinden güncelledik demişsin mümkünse Cihaz Bilgilerinde yazan yazılım tarihi ve sürümü merak ettim aynımı ?.

LOXNzZ.png

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yazılım internet üzerindende indirilebilir hale getirilmiştir. Yazılım güncelleme - Güncelleme yolu internetten güncelleme adımından info ile yeni yazılım kontrolü ve yüklemesi yapabilirsiniz.

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Merhaba ustalar, next machina 3d cihazlara iptv vod ileri geri yeni yazılım eklenecekmidir? Kolay gelsin.

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
vod sarma çok güzel olmuş inşallah benim gibi machina ve machina super kullanıcıları unutmazsınız aynı yazılımı eklersiniz

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Emeginize saglik uydu cihazini acar acmaz yeni yazilim uyarisi verdi ve yuklemek istermiisiniz diye otomatik yonlendirdi, emegi gecen herkese cok tesekkurler, calismalarinizda kolayliklar temennisiyle selamlar.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
yazilim internet guncellemedede mevcuttur simdi netten guncelledim bu iyi olmus cikan yazilimlari nete koymak sagol orhan usta

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Arkadaşlar, malum bu hafta ülkemizde hava genel olarak çok soğuktu. Kimi bölgelerimizde fırtına, hortumla beraber kar yağışı ve don olayları da gerçekleşti. Bu sebepten dolayı, çanak antenlerimizde sinyal düşmeleri olmuş olabilir. Kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum. Ben Next 2000 HD Minix Internet Machina kullanıyorum. Bazı arkadaşlarımızın bahsettiği kanallarda donma olayı, sinyal kesilmesi, free share'in çalışmaması gibi bir durumla karşılaşmadım. Sizlerden ricam, kullandığınız uydu alıcısına (özellikle Next 2000 HD Minix) ve burada bizler için birşeyler yapmaya çalışan arkadaşlarımıza eleştiri getirmeden önce, hava şartlarından kaynaklanabilecek sinyal seviyesi düşmesini (çanak ayarı) ve internet bağlantınızı kontol etmenizdir. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...