Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 10000 UHD 24.11.2017 Tarihli (V05.01.2759) Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
kanal duzenleme probleme duzelmemis :agla:
Google play store tamamen silinmis:agla:
bu yazilimi yuklemeyi hic tavsiye etmiyorum :agla:

Son düzenleme:

MakB

0
Üye
20 Kas 2017
7
0
1
kanal duzenleme probleme duzelmemis :agla:
motorun usal kisminin ayarlarini yapdiktan sonra motor duzgun yerine gitmiyor :agla:
bu yazilimi yuklemeyi hic tavsiye etmiyorum :agla:

Fabrika ayarlarına döndürün ve Recovery den yeniden yazılımı uygulayın.Hazır kanal listesi kullanmayın.

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
4k plusta makinayı kapattıktan sonra kırmızı basıp iptvye girerken hesabınız kapalı yazıyor ama yenidefasında bunu yapmak gerekiyor uydu yayınına geçerken kanalı otomatik açmıyor inşallah yeni yazılımda düzelir v7 yazılım yüklü

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Next sirketin bu yazilimi neden verdigini asla anlamiyorum . :dislek:
yazilim bir cihazin eksiklerini ve problemlerini cozmek icin verilir ama bu yazilimda hic bir sey duzelmemis :dislek: ustelik play stor bile silinmis :dislek:
kanallari herket verme sadece tum kanallar listesinde mumkun ve uydularin kanallarini ayrir uydularda hareket vermek imkansiz :sinirli2:

Moderatör tarafında düzenlendi:

andac

0
Üye
24 Ara 2016
17
0
1
sanki next firması yazılım değıl de virüs yayınlamış gibi sanki yüklemeye korkuyorum acaba bu cihaz bitti plus'ı alın demeye mi çalışıyorlar

akancaym

0
Üye
30 Kas 2016
1
0
1
Yeni yazılımı yükledikten sonra cihaz kayıt yapmıyor. Kırmızı rec tuşuna basıyorum eskiden direk kayda başlardı şimdi soruyor; geçerli kanal mı yoksa geçerli tp mi diye. Geçerli kanal diyorum kesinlikle kayıt yapmıyor. Fabrika ayarlarına döndüm yine bişey değişmedi. Bu cihazı aldığıma çok pişmanım vesselam. :sigara2:

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Yeni yazılımı yükledikten sonra cihaz kayıt yapmıyor. Kırmızı rec tuşuna basıyorum eskiden direk kayda başlardı şimdi soruyor; geçerli kanal mı yoksa geçerli tp mi diye. Geçerli kanal diyorum kesinlikle kayıt yapmıyor. Fabrika ayarlarına döndüm yine bişey değişmedi. Bu cihazı aldığıma çok pişmanım vesselam. :sigara2:

En iyisi V.05.01.2622 yazilimina geri dondur.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
En iyisi V.05.01.2622 yazilimina geri dondur.

ondada ayni sorunlar var :haha6: bugune kadar verilen yazilimlar malesef sorunlari duzetmeden diger sorunlar yaratmislar yada bir sorunu cozup kac sorun artirmislar :agla:
malesef bu yazilimi yuklemeyi hic tavsiye etmiyorum :agla: daha az sorunu olan bir yazilim istersiniz v05.01.2276 yazilimi daha iyi
malesef bu berbad destekle yeni bir cihaz verlmis ki onuda boyle desteklemeye devam edirlerse almasinin hic bir faydasi olmaz . malesef next firmasinin bu davranislarina itiraz etmek icin hic bir yer yok ve sorunlari ve kullanicilarin zararlarini duyan bir bolumde yok :agla:

MakB

0
Üye
20 Kas 2017
7
0
1

Evet hiç bi şekilde kayıt yapamiyorum.

ahkus

0
Üye
22 Mar 2012
5
0
1
Merhaba arkadaşlar bugün yeni bir yazılım geldi daha yüklemedim versiyon a bakmadım iptal ettim şimdilik bir bilgisi olan varmı?

CAYNA

0
Üye
2 Ara 2016
22
0
3
yeni yazılımı yükledim.free servera 6 ay ileve server eklenmiş.kanal taşımada problem göremedim rahatça kanal taşınıyor.

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Acaba sizde link varmı?Benim bağlantım çok kötü.Kaç defa indirmeye çalıştım kesildi.

malesef yeni yazilimi (v05.01.2772) yukledim oda bes para etmez :duvar:
sadece silinen google play stor geri donmus . ganal tasima problemi hala yerinde . ama kayit etme probleminin duzeldip duzelmedigini bilmiyorum
yuklemek icin harcayan internetime yazik oldu :duvar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...