Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

CCCAM için yardım lütfen

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
cccam bölümüne geliyorum nasıl yapacağım konusunda yardım eder misiniz ?? teşekkürler

server numarası :
url :
server portu :
kullanıcı :
şifre :
otomatik bağlan

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
cccam bölümüne geliyorum nasıl yapacağım konusunda yardım eder misiniz ?? teşekkürler

server numarası :
url :
server portu :
kullanıcı :
şifre :
otomatik bağlan

inceleyin
http://www.next.web.tr/showthread.php/14157-Günlük-Ücretsiz-CCcam-Serverlar/page2.html

örnek C: 188.165.166.24 12000 mmtsphd1556 dfgrg1 bu şekilde bir cline var elinizde

server numarası : 1

url : 188.165.166.24
server portu : 12000
kullanıcı : mmtsphd1556
şifre : dfgrg1
otomatik bağlan evet

Baglandı/Baglanmadı (uyarı gelir)

fx3

0
Üye
26 Eyl 2017
39
0
6
Öncelikle selamlar sevgili forumdaşlar. Bu cccam Meselesi ile ilgili ben de birkaç şey sormak istiyorum, daha doğrusu kullanan tecrübeli ustaların nasihatlerine ihtiyacım var diyelim. Sorularıma şöyle başlayayım, öncelikli cccam Satın alırken dikkat ettiğiniz herhangi bir nokta var mı? Tamamen testlerle değerlendirip de mi alıyorsunuz? Misal, herhangi bir kanalın performansına bakıyor musunuz?
Örneğin ben genelde satın alırken öncelikle testlere başvuruyorum ve ilk olarak 16 eutelsat max tv pakedinin performansını görmek istiyorum. Şimdiye kadar 10’dan fazla yerden / kişiden cccam aldım, bunlardan sadece üç tanesi bu bahsetmiş olduğum pakette çok iyi performans gösterdi. Örnek veriyorum mesela Titanium cccam diye bir siteden test almıştım, gerçekten çok başarısızdı. ( eğer reklama girdi ise moderatörler silebilir ) Belki de forumda böyle bir bölümü açmalı mesela kullandığımız cccamlardan memnun kalıp / kalmadığımızı belirtebileceğimiz bir bölüm, herneyse lafı uzattım. Kısaca, satın alırken hangi hususlara dikkat ediyorsunuz?

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
166
181
43
Anlatıldığı üzere cihaza hem manuel hem de usb bellek ile cccam bilgilerini giriyorum. Dört serverın hepsi de bağlandı diyor.Fakat hiçbir kanal açılmıyor. Neden açılmıyor DOST 60 Kardeş yardımlarını bekliyorum.Selamlar.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Cihazınızın modelini hatırlamıyorum giriş yaptıgınız halde açılmıyorsa Ya baglandı dediğiniz server ücretsiz oldugu için yeşil görükmekte fakat kart tanınmıyordur yada boştur ikinci bisebepte menüde bazı minixlerde pempe mavi 18400 serilerinin bazılarında olan Tv sistemi başlıgından açılan emu kapalıdır 00000 mı 66666 mı tam emindegilim tuşlandıgında emu açıyorduk alt tarafa kırmızı düzenle çıkıyordu kanallar geliyordu deneyiniz.,

sizce mahsuru yok ise baglandı dediğiniz dizinleri isterseniz siz isterseniz ben test edeyim verdiğim sitede dizini yapıştırıp test ettiginizde show yazısı çıkar dizin yeşildir sayfayı aşagı kaydırıncada açılan kanallar kartlar görükür onlarda yeşil olmalı kırmızı x işareti varsa kartlar aktif degildir

http://www.freecline.com/index

Son düzenleme:

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
166
181
43
https://www.testious.com/ Ben de bu siteden test ettim.Hepsi de yeşildi. Şu an Minix HD Cool(mavi yazılı olan) kullanıyorum.Ben cccam bilgilerinden bahsetmiştim.Bunları usb ile güncelleme menüsünden yapıyoruz. TV sisteminden de 0000'ı tuşlamak gerekiyor mu?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
gönderdiğim ikisini yaz baglan aktif biri 178 kart bir diğeri 40 kart ikisinide gir baglan. Testiusta yeşil görüken bazı dizinlerin kartları kapalı olabiliyor

http://www.freecline.com/index

a1QAAR.png

--------------------------------------------------------------------------------------
örnek bu dizin çalışıyor görüküyor fakat kartlar kapalı
d7dJmX.png

GENEL HATIRLATMA

Forumlarda verilen dizini usb atarken farklı el ile yazarken farklı gireriz

örnek C: freesrv.cccam.co 33333 qhzlb www.cccam.co

usb cccam cfg aynen girilir C: freesrv.cccam.co 33333 qhzlb www.cccam.co

el ile

url: freesrv.cccam.co port : 33333 kadı: qhzlb şifre: www.cccam.co gireriz (yani bi arkadaşın hatalı girdigi gibi url: C: freesrv.cccam.co gibi yazmayın.)

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@Karakurt19 kardeşim formda paylaşım yapan bir akaş var onun paylaştılarıdan yukle rahat et
C: line ile başlayan satırlardan yukle
C: line3xxxxxxxxxxx 41122 xxxxxx xxxxxxxxxxx07748 # v2.0.11-2892

http://www.next.web.tr/showthread.p...-NewCamd-Serverlar-3.html?p=111098#post111098

Evet Arkadaşım istersen Erdinç Ustamızı takip et rahat et. >>>http://www.next.web.tr/showthread.php/16806-G%FCnl%FCk-%DCcretsiz-CCCam-amp-NewCamd-Serverlar-3.html?p=111098#post111098

Sevgi Saygıyla

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
next 2000 hd minix internet machina bu line ile başlayan linklerin 15, 20 tanesini denedim lakin bağlanmıyor maalesef herkes bağlana biliyorsa bende sorun nedir acaba linkleri de doğru giriyorum hatta tekrar kontrol ediyorum ama bağlanmıyor

Son düzenleme:

ahakanjk

0
Üye
31 Eki 2015
4
18
3
erdinç hocam cihazım Next Minix HD Black
Bağlandı yazıyor fakat kanallar açılmıyor sorun sizce ne olabilir.

bt536238

0
Üye
9 Mar 2013
22
0
1
arkadaşlar bu tür cihazlar işlemcisi free server berber çalıştığı için bu surunlar olacak next şikayet dilekçesi yazın ben 20 üstünde mail attım dünen yok markaj altına alın herkes mail atsın ben bu işin ticaretini yaptım bana bile vevap yok en son tüketici hakem heyetine dilekçe yazdım lütfen üşenmeyin mail atın yoksa cccam hiç bir zaman sağlıklı çalışmayacak next free server vermiyorsa cccam çüzüm bulmak zorunda lütfen üşenmin arkadaşlar mail atın

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
arkadaşlar bu tür cihazlar işlemcisi free server berber çalıştığı için bu surunlar olacak next şikayet dilekçesi yazın ben 20 üstünde mail attım dünen yok markaj altına alın herkes mail atsın ben bu işin ticaretini yaptım bana bile vevap yok en son tüketici hakem heyetine dilekçe yazdım lütfen üşenmeyin mail atın yoksa cccam hiç bir zaman sağlıklı çalışmayacak next free server vermiyorsa cccam çüzüm bulmak zorunda lütfen üşenmin arkadaşlar mail atın

senin dediğin ile alakası yok free server aktif süre uzatıldığı için üstüne bir de ücretli cccam mevcut oda aktif sadece ben Erdinç ustanın verdiği linklere bağlanamadım sorun bu ayrıca sizin dediğiniz gibi bir sorun da bu cihazda görmedim ben.

burcinali

0
Üye
10 Şub 2015
4
1
3
Arkadaslar Merhaba Benimde Cccam Sorunum var Elimde Next Amigo var ucretli Server var Bende Diger Arkadaslar Gibi Izleme Sorunum var Acaba Yazilimdan Olabilirmi? Benim Kullandigim Yazilim 18.08.2016 Bana Tavsiye Edebileceginiz Baska Yazilim Varmi.Simdiden Tesekkurler.