Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo plus ip tv sorunu

next_time

0
Üye
22 Eki 2017
15
3
3
Bundan 2 ay öncesine kadar yüklediğim i tv cihaz üzerinden seyrederken şimdi yüklüyorum kanalları görüyorum ama çalışmıyor.İp tv linklerini amigo plus hariç her yerde seyrediyorum .Kablolu ağ kurulu .Yapılandırma modu dhcp.Proxy yok.Ağ ayarları bundan ibaret.Yazılım yükledim yine fayda etmiyor malesef.Anlamadım gitti

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
maalesef bu sorun hem sarı amigoda hemde amigo plus da başladı değişik serverlar yüklüyorum belki codec farklı diye onlarıda açmıyor next in bu cihaza acil çözüm bulmasını rica ediyoruz çünki iptv çalışmayınca bir sürü müşteri kaçıyor

next_time

0
Üye
22 Eki 2017
15
3
3
Yazık günah yani koskoca next markası bir çözüm bulamıyor aldığıma alacağıma bin pişmanım

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Next minix hd amigo için 15.05.2017 yazılımını yükleyip,fabrika ayarlarına dönün ve iptv nizi yükleyip kaydedin.Olmazsa son yazılımı yükleyip aynı işlemleri yapıp yükleme yapın.2 arkadaşın cihazını bu şekilde yaparak sonuca ulaştım.Bunlarda olmazsa kurtarma yazılımı atıp son yazılımı yükleyin.

Son düzenleme:

next_time

0
Üye
22 Eki 2017
15
3
3
Next minix hd amigo için 15.05.2017 yazılımını yükleyip,fabrika ayarlarına dönün ve iptv nizi yükleyip kaydedin.Olmazsa son yazılımı yükleyip aynı işlemleri yapıp yükleme yapın.2 arkadaşın cihazını bu şekilde yaparak sonuca ulaştım.Bunlarda olmazsa kurtarma yazılımı atıp son yazılımı yükleyin.

Dediğiniz olayı yaptım kurtarma yazılımı hariç daha önce değişen bir durum yok