Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next mini hd(pembe) recevera diğer next modellerinin yazılımını atabilir miyiz?

k9k9k9

0
Üye
21 Eyl 2015
3
0
1
Next mini hd(pembe) recevera diğer next modellerinin yazılımını atabilir miyiz? atabilirsek hangi yazılım daha uygun olur (mesela next amigo da ip tv sinde XTREAM gibi daha gelişmiş programı var.) Bu herhangi bir sorun oluşturur mu? Bunu sormamın nedeni İP TV de donma ve CCCAM da son zamanlarda çalışmama sorunu yaşamamdır. Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Farklı modellerde olanların yazılımını atamazsınız korumalı yazılım oldugundan almaz.
Ali işlemcinin yetersizliği yüzünden ıptv çalışmıyor.
Freshareyi aktif etmek konusunu inceleyin ve çalışmayan cihaz serverini kapaltın ( http://www.next.web.tr/showthread.php/2132-Next-Minix-HD-Free-Share-Aktif-Etme.html bu bölümde anlatılanı ters işlem yaparak fshareyi kapaltınız bir nebze sorunun çözülür)

Cccam olarakta test sitelerinde test ettiğiniz cccamların sonu C:.................. .... .... ...# v2.0.11-2892 ve# v2.1.3-3165 # v2.3.0-3367 gibi versiyonla bitenleri cihaza girin

ugraşmayı seviyorsan Next_MinixHD_24102015 Yazılımı nı yükle hiç bir yedegini yüklemeden cihazını fab ayarlarına dönerek sıfırla sonra türksat frekans listendeki 1ve 2 . transponderi düzenle
lv8yYk.gif
network arama açık yap listeyi oluştur sonra hotbırt network arama yap cccamlarını gir

Next_MinixHD_24102015 Yazılımı

http://s8.dosya.tc/server5/t5pkoe/Next_MinixHD_02122015.rar.html

Son düzenleme:

k9k9k9

0
Üye
21 Eyl 2015
3
0
1
DOST_6080 öncelikle ilgin için çok sağol. Freshare bende şu anda aktif son zamanlardaki sıkıntım cccamlari girdiğimde 4-5 sn sonra hemen donması. sizde böyle bir sorun var mı ayrıca bu gönderdiğin yazılımda iptv atma veya donma sorunu oluyor mu.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim ıptv minix serilerinde (pempe mavi-blue av )işlemci yetersiz kalır.

olmayan fshare (cihaz serveri kapandı artık açık durması çakışma yaptırır)

eklediğim yazılım bu seride en verimli çalışan yazılım olduğu için verdim.(yükleyip yüklememekte serbestsiniz)

k9k9k9

0
Üye
21 Eyl 2015
3
0
1
çok teşekkür ederim ilgin için. anladım olayı. benim bu cihaza uygun herhangi bir yazılım bulabilir miyim diye de sormak istemiştim onuda söyledin zaten teşekkürler iyi akşamlar.