Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000hd minik internet machina

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Next 2000hd minik internetmachina cihazi kullanmaktayim freeshare tarihi 02.12 2017 tarihinde bitmisti yeni yazilim ile 02.06.2018 tarihine otomotik olarak atmis hortbortteki absat ve polsat kanallarini daha once cozuyordu bu islemden sonra sifreli kanal ibaresi yaziyor fabrika ayarlarina dondum freeshare yi yeniden aktif ettim innternet baglantisi kablolu baglanti onuda yeniden kabloyu cikarttim taktim yeniden aktif ettim ama bir sonuc alamadim sizler baska ne care onerirsiniz.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
usta once şu yontemi dene icine ssaglam bi cccam at bak kanallar aciliyormu acilmiyormu ikinci secenek youtubeye bak calisiyormu calismiyormu bazen cihaz takilip kaliyor internet varmis gibi birde cihazdan internet baglanti ayarina bak ne gozukuyor bagzen yazilim yukleyince kablosuza almis ola bilir her seyi denedin olmad i gene 4 de fabrika ayarina alip yedege aldigin kanal listeni geri yuklersin alli islemcilerin ortak sorunu takilima malesef

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next 2000hd minik internetmachina cihazi kullanmaktayim freeshare tarihi 02.12 2017 tarihinde bitmisti yeni yazilim ile 02.06.2018 tarihine otomotik olarak atmis hortbortteki absat ve polsat kanallarini daha once cozuyordu bu islemden sonra sifreli kanal ibaresi yaziyor fabrika ayarlarina dondum freeshare yi yeniden aktif ettim innternet baglantisi kablolu baglanti onuda yeniden kabloyu cikarttim taktim yeniden aktif ettim ama bir sonuc alamadim sizler baska ne care onerirsiniz.

Yazacaklarımı aynen uygulayınız...(İnternet bağlantısının olduğundan vede freesharenin AÇIK olduğundan emin olunuz ve yine cihaza sonradan girili herhangi bir DNS falan girili olmasın.İnternet bağlantısı kısmında DHCP konumu AÇIK olsun...)
1.Modemi kapatıp açınız.!
2.Modemdeki tüm ışıklar sabit kalıncaya kadar bekleyiniz.!
3.Modemdeki tüm ışıklar sabitlenince.!
4.Bu seferde cihazın adaptör fişini çekiniz.!
5.Yaklaşık olarak 10 saniye sonra tekrar takınız.!
6.Cihaz açıldığında şifreli bir kanal üzerine geliniz mesela ANIMAUX ve duruma tekrar bakınız.!
7.Bize son durum hakkında bilgilendirme yapınız...

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Herseyi denedim ne yazikki olmuyor su an itibariyle x panel hata vermeye basladi.

--------------------

X panelde iptv yuklugdu

--------------------

X panelde iptv yuklugdu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Herseyi denedim ne yazikki olmuyor su an itibariyle x panel hata vermeye basladi.

--------------------

X panelde iptv yuklugdu

--------------------

X panelde iptv yuklugdu

Bu durumda maalesef cihazı kendim test etmeden bir şey diyemiyeceğim,ben neler gördüm neler ama fikir yürütmem istenirse...
1.İnternet bağlantınız ne yazikki yok.!
2.X paneliniz an itibarı ile KAPALI durumda.!
3.Haa ben tüm bunlardan eminim derseniz o halde size tavsiyem boşuna zaman kaybetmeden cihazı MERKEZ servise yollayın...

Son düzenleme: